Cracovia Maraton 2018 – już jutro [pakiety startowe, pasta party]

polecane

Cracovia Maraton 2018 – już jutro [pakiety startowe, pasta party]

Kamil Nowak
kwiecień 21, 2018
Aktualności

Już jutro w ramach Cracovia Maraton biegacze będą walczyć na królewskim dystansie. Jedni spełnią marzenie uczestnicząc w biegu, inni zaś będą walczyć o medale i miejsca na podium. Czego możemy się spodziewać po 17. PZU Cracovia Maraton?

Organizowany od 2002 roku Cracovia Maraton to jeden z najciekawszych maratonów w Polsce. Jest to też najbardziej międzynarodowy spośród wszystkich polskich maratonów, z najwyższą w kraju frekwencją uczestników z zagranicy. W dotychczasowych edycjach Cracovia Maraton miasto gościło gościliśmy biegaczy z 55 krajów.

Jak przygotować się do jutrzejszego Cracovia Maraton?

Najważniejszy jest pakiet startowy, który można odebrać z Biura Zawodów zlokalizowanego w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana (Wisły) przy ul. Reymonta 20. Wejście do Biura Zawodów od strony ul. Reymana. Wszystkim zawodnikom, którzy do tej pory jeszcze nie odebrali pakietu startowego przypominamy, że Biuro Zawodów czynne jest jeszcze w dniu dzisiejszym, 21.04.2018 r. (sobota) w godzinach 10:00-20:00. W dniu startu 22.04.2018 r. (niedziela) Biuro Zawodów nieczynne. W pakiecie startowym każdy uczestnik otrzymuje m.in wiązany plecako-worek z logo imprezy, numer startowy + agrafki, koszulkę, worek na odzież do depozytu z naklejką na worek.

W dniu zawodów szatnia i depozyt dla uczestników 17. PZU Cracovia Maraton będą znajdowały się na płycie Rynku Głównego, od strony Wieży Ratuszowej.Dla maratonu czynne będą w dniu 22.04.2018 r. (niedziela) w godz. 7:00-16:30. Przed maratonem trzeba dobrze zjeść!

Organizator Cracovia Maraton zaprasza na Pasta Party

Pasta Party dla uczestników 17. PZU Cracovia Maraton odbędzie się w dniu 21.04.2018 r. (sobota), w godz. 14.00-20.00, na terenie przy trybunie południowej Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana (Wisły), od strony Al. 3 Maja. Pasta Party jest bezpłatne zawodników, a posiłek wydawany będzie na podstawie numeru startowego.

Wszelkie najświeższe informacje o Cracovia Maraton 2018 publikujemy w specjalnej sekcji.

Źródło: na podstawie; fot. Cracovia Maraton

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar A370 – sport, pomiar tętna i analiza snu – recenzja

Polar A370 może stać się kompanem dnia codziennego, który mierzy, czuwa i podpowiada co robić, aby żyć zdrowiej. Jest to opaska fitness z całodobowym pomiarem tętna, a na podstawie uzyskanych wyników można dowiedzieć się, jak reaguje nasze serce w różnych sytuacjach dnia codziennego. Co jeszcze ukryto wewnątrz i dla kogo jest ten produkt? Czy warto zainwestować w opaskę fitness, a może jednak lepiej jest wybrać zegarek GPS? O tym wszystkim podczas testu Polar A370.  (więcej…)