COROS Pace 2 test
COROS Pace 2. Prosiliście, więc jest. Jakieś pytania?

polecane

COROS Pace 2. Prosiliście, więc jest. Jakieś pytania?

Kamil Nowak
23 sierpnia, 2022
Recenzje

O ten zegarek pytaliście mnie często i regularnie. W ogóle o markę COROS było naprawdę wiele zapytań. Informuję więc, że trafił w moje ręce zegarek COROS Pace 2. Od kilkunastu dni testuję funkcje i wszystko, co związane jest z jego użytkowaniem. Muszę powiedzieć, że pierwsze wrażenie jest bardzo pozytywne. Jak będzie dalej – zobaczymy. Na pewno przygotuję specjalny odcinek wideo, w którym odpowiem na wybrane pytania!

COROS Pace 2 test

COROS Pace 2 to multisportowy zegarek GPS. Jest przeznaczony do uprawiania wielu sportów, m.in. biegania, treningu na bieżni (elektrycznej i stadionowej), pływania, kolarstwa, triatlonu i innych. W pierwszej kolejności warto podkreślić, że sprzęt kosztuje mniej niż 1000 zł. Doświadczony sportowiec od razu zauważy, że zegarek ma wysokościomierz barometryczny, więc oferuje dostęp do dokładnych danych o terenie – spadkach i wzniesieniach.

COROS Pace 2 recenzja

COROS Pace 2 dostarcza też informacji o mocy biegowej, bez dodatkowego sprzętu. Wystarczy zapięty na nadgarstku zegarek, żeby otrzymywać dane dotyczące mocy podczas biegania. Podkreślę jeszcze raz, że w kwocie nieprzekraczającej 1000 zł są wysokościomierz barometryczny i pomiar mocy biegowej z nadgarstka. I to już robi wrażenie.

COROS Pace 2 test

Jakie jeszcze opcje znajdziemy w zegarku COROS? Zegarek Pace 2 ma nadgarstkowy optyczny pomiar tętna. Warto też wspomnieć, że ma akcelerometr, kompas, żyroskop, termometr i możliwość parowania czujników poprzez łączność ANT+ i Bluetooth. Z zegarkiem otrzymamy także bezpłatny dostęp do ekosystemu COROS – platformy treningowej, gdzie możemy m.in. przeglądać zebrane przez urządzenie dane, planować treningi i rozwój sportowy. Zegarek COROS Pace 2 monitoruje również sen i dostarcza informacji o regeneracji organizmu po męczących treningach. W ekosystemie COROS jest także aplikacja na telefon. Zarówno platforma, jak i aplikacja mobilna mają wiele do zaoferowania sportowcom, którzy chcą się rozwijać. Jestem na etapie wgryzania się w strukturę ekosystemu. Jestem także na etapie testowania funkcji zegarka i wyrabiania sobie własnego zdania o COROS.

COROS Pace 2 test

Zegarek otrzymałem do testów całkiem niedawno, więc jest to świetna okazja do tego, żebyście zostawili mi wasze pytania. Jeśli chodzą wam po głowie jakieś kwestie, chcecie zapytać o coś, co dotyczy marki COROS lub po prostu jesteście ciekawi mojej opinii na temat zegarka Pace 2, napiszcie komentarz pod filmem na YouTube. Na część z pytań, które w mojej ocenie będą interesujące z chęcią odpowiem. Nagram specjalny odcinek wideo z moimi odpowiedziami.

Jeśli już korzystacie z zegarków COROS, dajcie znać, co wam się podoba, a co nie. Piszcie wówczas, z jakiego zegarka korzystacie i czy warto było wybrać właśnie ten model. A może się rozczarowaliście? Bardzo chętnie poznam wasze opinie.

Pytania można zostawić pod tym filmem na YouTube:

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Venu 2. Najlepszy na rynku AMOLED? TEST

Każdy smartwatch powinien mieć tak działający ekran, jaki ma Garmin Venu 2. Sprzęt niemal czyta mi w myślach i podświetla się, kiedy tego chcę. Ponadto dzięki żywym kolorom, dobrej prezentacji danych i płynnemu przewijaniu menu doświadczam prawdziwego komfortu obsługi i podczas każdego treningu cieszę się, że go mam. Czy jest to jednak sprzęt bez wad? Czy jest to smartwatch dla osób mocno zaangażowanych w sport czy tylko dla trenujących od czasu do czasu? (więcej…)