Buty Vectiv marki The North Face
Buty Vectiv marki The North Face na wiosenny sezon trailowy

polecane

Buty Vectiv marki The North Face na wiosenny sezon trailowy

Edward Królikowski
17 lutego, 2022
Aktualności

Przedstawiamy nowe obuwie Vectiv marki The North Face na wiosenny sezon trailowy, w tym Vectiv Enduris II, najbardziej amortyzowany but Vectiv w historii. Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy, oferując sportowcom dopasowany projekt na szlaku, aby wspierać długie dni treningowe i szybsze biegi.

Buty Vectiv marki The North Face

Wprowadzona po raz pierwszy w zeszłym roku innowacyjna budowa podeszwy zmieniła zasady gry na szlaku, wspierając sportowców z teamu The North Face w realizacji ich wyzwań i pogoni za lepszymi wynikami, czego dobrym przykładem jest nowy rekord na trasie południowej części kontynentalnej Patagonii, który ustanowiły Ferndanda Maciel i Kaytlyn Gerbin. Wycieczka ta zwykle zajmuje tydzień, biegaczkom zajęła 13h15′.

Przełomowa technologia powraca w tym sezonie w trzech kluczowych stylach, z których każdy jest dostosowany do preferencji sportowców:

  • Flight Vectiv
  • Vectiv Infinite
  • Vectiv Enduris II

Buty Vectiv marki The North Face

Flight Vectiv to najbardziej responsywne buty od The North Face. Mają ultralekką i elastyczną, otwartą cholewkę, która pomaga stopie oddychać, a odporny na ścieranie panel MATRYX zapewnia trwałoś. Podeszwa Surface CTRL zapewni doskonałą przyczepność, a płytka 3D Pebax pod stopą gwarantuje stabilność w wielu kierunkach oraz dobre wybicie, co ogranicza zmęczenie stóp.

Buty Vectiv marki The North Face

Vectiv Infinite również powraca, w nowej, jeszcze bardziej dopracowanej formie, zapewniając idealną równowagę między amortyzacją a responsywnością, aby poradzić sobie na najbardziej wyboistych trasach. Płytka 3D Pebax napędza gwarantując dobre wybicie, a w pełni wytrzymała cholewka MATRYX i formowany zapiętek sprostają nawet najbardziej wymagającym szlakom.

Buty Vectiv marki The North Face

Wreszcie, nowy Vectiv Enduris II, to najlepiej amortyzowany but w ofercie. Dzięki wzmocnieniu z tworzywa TPU, podeszwie środkowej o podwójnej gęstości i specjalnie zaprojektowanej cholewce z przewiewną siateczką, Enduris II jest idealnym butem dla biegaczy, którzy cenią sobie niską wagę obuwia i wysoki komfort na szlaku.

Buty Vectiv marki The North Face

Wszystkie modele są dopasowane do męskiej i damskiej budowy stopy, oferując sportowcom dopasowany projekt na szlaku, aby wspierać długie dni treningowe i szybsze biegi. Nową gamę Vectiv można kupić od 15 lutego na stronie www.thenorthface.com oraz w wybranych sklepach The North Face. Aby być na bieżąco z przyszłymi premierami, śledź @thenorthfaceuk na Instagramie i @thenorthface na Facebooku.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki do biegania i tanie? [WIDEO TEST]

Dziś kolejny materiał dla osób, które lubią słuchać muzyki podczas treningu. Pewnie zgodzicie się ze stwierdzeniem, że muzyka świetnie motywuje, napędza do działania i dzięki niej jesteśmy w stanie szybciej wejść w trening oraz utrzymać pożądane tempo. Jednak, żeby to wszystko się pojawiło potrzebne będą słuchawki do biegania.  (więcej…)