Biegowa Ekspedycja na K2
Biegowa Ekspedycja na K2 – wzmocnij swoją motywację. Ciekawy projekt!

polecane

Biegowa Ekspedycja na K2 – wzmocnij swoją motywację. Ciekawy projekt!

Tomasz Wołoćko
22 grudnia, 2020
Aktualności

Biegowa Ekspedycja na K2 to program wspierający motywację w codziennych treningach. Jeśli biegasz, uprawiasz Nordic Walking lub po prostu często spacerujesz możesz dołączyć do Biegowej Ekspedycji na K2 i cieszyć się przygodą na każdym treningu, marszu czy spacerze.

Biegowa Ekspedycja na K2

Do pokonania jest 312 km. Jeśli uda Ci się osiągnąć ten cel do 20 marca, wówczas zdobędziesz K2 zimą i zostaniesz Lodowym Wojownikiem. Jeśli cel osiągniesz do 31 sierpnia, zdobędziesz K2 latem i zostaniesz Letnim Zdobywcą. Każdy zarejestrowany trening, marsz lub spacer przybliży do celu.

Dla tych uczestników, którzy dołączą w grudniu lub w styczniu, dodatkową atrakcją będzie fakt, że w tym czasie (20 grudnia 2020) z Islamabadu rusza prawdziwa zimowa wyprawa na K2 z jedynym Polakiem w ekipie, szczecińskim himalaistą Waldemarem Kowalewskim. Waldek został ambasadorem Biegowej Ekspedycji na K2 i jednocześnie autoryzował scenariusz Ekspedycji, przez co zabawa nabiera autentycznego wymiaru.

Biegowa Ekspedycja na K2

Uczestnik może rejestrować swoje treningi, marsze NW lub spacery na dwa sposoby:

1. Automatycznie:
przez rejestrowanie swoich aktywności za pomocą aplikacji Activy
przez połączenie aplikacji Activy ze Strava (jeśli używasz aplikacji Strava),
przez połączenie aplikacji Activy z Polar Flow (jeśli używasz zegarka Polar)
przez połączenie aplikacji Activy z Garmin Connect (jeśli używasz zegarka Garmin)

2. Ręcznie rejestrować własne aktywności – przesyłając każdorazowo zdjęcie lub zrzut z ekranu z innego niż wymienione wyżej urządzenia lub aplikacji do serwisu B4Sport na indywidualne konto na panelu zapisów.

Każdorazowy trening, marsz NW lub spacer prawidłowo zarejestrowany i przesłany do aplikacji lub panelu B4Sport będzie zbliżał uczestnika do osiągnięcia celu jakim jest pokonanie 312 km.

Po osiągnięciu każdego z dwunastu punktów kontrolnych, uczestnik otrzyma Raport z przebiegu Ekspedycji w postaci:
– wiadomości wyświetlanej w aplikacji ACTIVY;
– sms z linkiem do raportu.

Podczas Ekspedycji będzie prezentowana prawdziwa droga jaką muszą pokonać wszyscy himalaiści, którzy chcą wspiąć się na górę. Różnica polega na tym, że każdy kto dołączy do Biegowej Ekspedycji, wystarczy, że będzie systematyczny i przebiegnie 312 km, a osiągnie szczyt. Przy okazji poznając trudności, z którymi muszą zmierzyć się prawdziwi himalaiści.

Program można przedstawić jako wyzwanie, bo można zrobić to szybko w dość krótkim czasie. Program można potraktować jako motywację dla każdego kto jej szuka, aby zmobilizować się i wychodzić regularnie na treningi. Program może być również przygodą podczas której dowiemy się więcej na temat wypraw w góry wysokie, przy okazji zażywając samemu trochę ruchu.

Biegowa Ekspedycja na K2

Podsumowując, każdy uczestnik może wyciągnąć z Biegowej Ekspedycji na K2 to co akurat potrzebuje. Gwarantowana wspaniała przygoda i dobra zabawa okraszona szczyptą wiedzy z zakresu himalaizmu oraz fantastyczną nagrodą w postaci pięknej statuetki w formie certyfikatu.

Biegowa Ekspedycja na K2 jest pierwszą z serii Ekspedycji Biegowych, które przygotowuje Stowarzyszenie K2 Partners dbając o to, aby dostarczać Wam wydarzenia sportowe na najwyższym poziomie.

Wszystko jasne? Zerknij jeszcze na profil Facebook oraz stronę internetową wydarzenia.

Źródło: tekst i grafika Stowarzyszenie K2 Partners

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X – czy warto było czekać na ten zegarek? TEST

Polar Grit X pojawił się niczym spadająca kometa i uderzył z pełną prędkością w środowisko osób aktywnych fizycznie, które z powodu pandemii trochę przybrało na wadze. Czy premiera zegarka GPS w środku epidemii ma sens? Czy ten zegarek sportowy ma coś ciekawego do zaoferowania? Czy jest to produkt, który stanie się pożądanym narzędziem treningowym, a może podzieli los urządzeń o których już nikt nie pamięta? (więcej…)