adidas prezentuje Ultraboost 21
adidas prezentuje Ultraboost 21 – najnowszą odsłonę butów do biegania

polecane

adidas prezentuje Ultraboost 21 – najnowszą odsłonę butów do biegania

Tomasz Wołoćko
15 stycznia, 2021
Aktualności

adidas prezentuje Ultraboost 21, nową odsłonę swojej najpopularniejszej serii butów biegowych. Zespół projektantów i ekspertów produktowych adidas, w bliskiej współpracy ze społecznością biegową i testerami, stworzył nową sylwetkę buta, która przedefiniowuje oryginalny Ultraboost, poprzez wyrazisty, nowy design połączony z najnowszymi technologiami sportowymi.

adidas prezentuje Ultraboost 21

Największa zmiana w Ultraboost 21 to nowy układ systemu Torsion. Nowa technologia adidas LEP (‘Linear Energy Push’) o 15% podnosi sztywność przedniej części buta, aby zapewnić większą sprężystość w trakcie biegu. Jednocześnie, podeszwa środkowa, posiadająca o 6% więcej flagowej technologii BOOST, a także bardziej zakrzywiony profil pod piętą, zapewnia biegaczom niesamowity zwrot energii i komfort przy każdym kroku.

adidas Ultraboost 21 posiada:
👟Zoptymalizowany BOOST – 6% więcej kapsułek BOOST niż Ultraboost 20, aby dostarczyć biegaczom idealne połączenie komfortu i wsparcia
👟ADIDAS LEP – zaprojektowany na nowo system stabilizacji (‘Linear Energy Push’) ze sztywniejszego, wzmocnionego materiału w podeszwie, zmniejsza elastyczność przedniej części podeszwy, w zamian podnosząc jej sprężystość
👟PRIMEKNIT+ – bardziej precyzyjny splot, zaprojektowany i stworzony z myślą o doskonałym wsparciu i zwiększonej ruchomości, łączy czysty komfort z niską wagą i efektywnością
👟Zrównoważone wsparcie – Cholewa wykonana w technologii PRIMEBLUE, zawierająca co najmniej 50% recyklingowanych, oceanicznych odpadów plastikowych, podkreślając podjętą przez adidas w 2015 roku misję zrównoważonego rozwoju.

adidas prezentuje Ultraboost 21

adidas od zawsze wierzy, że poprzez sport może zmieniać ludzkie życie, czego odzwierciedleniem jest Ultraboost 21, dostarczający ludziom energii, aby napędzać pozytywną zmianę i samorozwój. W czasie, gdy miasta dookoła świata zostały silnie dotknięte pandemią koronawirusa, bieganie jest jedną z nielicznych pewnych rzeczy, które umożliwiają społecznościom ruch.

Globalne badanie zrealizowane przez adidas uwidoczniło moc biegania we wspieraniu pozytywnej transformacji oraz poprawie dobrego samopoczucia fizycznego i psychicznego. Biegacze z 20% większym prawdopodobieństwem doświadczali podniesionego poziomu energii, podczas gdy ponad 40% respondentów, którzy zwiększyli częstotliwość swojego biegania, również dostrzegło pozytywną zmianę w swoim życiu. W tym samym czasie więcej niż 1 na 3 osoby zidentyfikowały poprawę zdrowia psychicznego jako jeden z głównych czynników motywujących do biegania.

adidas prezentuje Ultraboost 21

adidas Ultraboost 21 wystartuje 4 lutego 2021, w wyrazistej kolorystyce, łączącej biel i fluorescencyjny żółty, aby zwizualizować wysoki poziom energii, która w przyszłości zostanie uzupełniona o kolejne.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Badania lekarskie dla biegaczy. Co i kiedy badać?

Moda na bieganie sprawia, że praktycznie każdy trenuje, ale czy każdy może biegać? Badania lekarskie dla biegaczy mogą nam w tym pomóc i określić, w jakiej aktualnie jesteśmy formie. Specjalista, do którego pójdziemy powinien wyjaśnić, co możemy zrobić, aby w tym sporcie zostać na dłużej i nie łapać co chwilę kontuzji. O to, jakie badania dobrze jest zrobić pytaliśmy dr n. med. Andrzeja Folga, który na co dzień pracuje w PortaMedica.  (więcej…)