adidas PulseBoost HD. Inspirowane energią miejskich biegaczy
adidas PulseBoost HD. Inspirowane energią miejskich biegaczy?

polecane

adidas PulseBoost HD. Inspirowane energią miejskich biegaczy?

Edward Królikowski
28 czerwca, 2019
Aktualności

adidas zaprezentował buty do biegania PulseBoost HD, w których urywa się nowa technologia BOOST HD. Najnowszy model został zaprojektowany, aby uzyskać większą stabilność przy stałym, niezastąpionym zwrocie energii i komforcie.

adidas PulseBoost HD. Inspirowane energią miejskich biegaczy

adidas PulseBoost HD zostały stworzone przy udziale biegaczy z Nowego Jorku, Paryża, Berlina, którzy współtworzyli projekt tego modelu, czego rezultatem jest umieszczenie w przedniej części buta współrzędnych geograficznych tych miast.

Bieganie w zatłoczonym mieście wiąże się z częstą zmianą kierunku poruszania się sportowców, czy nagłym ich zatrzymaniem przed przeszkodami. Tajemnicą adidas PulseBoost HD jest to, że zarówno w pierwszej, jak i drugiej sytuacji nie mają sobie równych. Duży ruch na ulicach miast nie będzie już stanowić problemu.

adidas PulseBoost HD

Buty posiadają technologię Boost HD, która została zaprojektowana z myślą o większej stabilności przy najlepszym w swojej klasie komforcie i zwrocie energii. Zastosowano także podeszwę Continental Adaptive Traxion z gumy Continental opracowaną przez sztuczną inteligencję, zapewniającą maksymalną przyczepność i szybką zmianę kierunku na dowolnej powierzchni, suchej lub mokrej. I jeszcze jedno – Adapt Knit to nowa elastyczna cholewka, która dopasowuje się jeszcze lepiej do stóp biegaczy.

adidas we współpracy ze Spotify umieścił na języku kod QR, który odsyła do dedykowanej playlisty “Feel the boost”. Aby odblokować ekskluzywną listę odtwarzania, należy zeskanować kod za pomocą urządzenia mobilnego i uruchomić Spotify.

Premiera BOOST HD to dopiero początek. adidas przygotowuje się do celebracji kultowej technologii, stanowiącej dziedzictwo i ikonę marki. W lipcu, cały świat zostanie zaproszony do dzielenia się radością, jaką oferuje uczucie posiadania Boosta na nogach.

Więcej na adidas.com/feeltheboost

Śledź wydarzenia na Instagramie i Facebooku.

Źródło: informacja prasowa; fot. adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Taktyka na maraton – jaką przyjąć? O co zadbać?

Taktyka na maraton bez wątpienia jest jedną z kluczowych cech determinującą uzyskany wynik. Istotna, ponieważ pozwoli uporządkować wiele spraw i nadać im określone znaczenie. Maraton to nie tylko dystans, ale długie tygodnie przygotowań i mocne utrzymanie motywacji treningowej. Gdyby zdobycie tytułu maratończyka było takie łatwe, to prawie każdy by taki posiadał. Jak ważna w tej walce jest głowa? Jaka taktyka na maraton może okazać się złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu? (więcej…)