7. Bieg do źródeł zapisy
7. Bieg do źródeł – wirtualnie. Zapisy kończą się 30 czerwca

polecane

7. Bieg do źródeł – wirtualnie. Zapisy kończą się 30 czerwca

Jerzy Stawiński
22 czerwca, 2020
Biegi

7. Bieg do źródeł – wirtualnie trwa do 30 czerwca. Jest to zarazem czas na pokonanie wybranego dystansu: 5 lub 10 km. Można pobiec wyznaczoną trasą lub wybrać inną, dowolną ścieżkę. Ważne, żeby zgadzał się dystans i żeby zarejestrować swój bieg dowolnym urządzeniem mierzącym odległość i czas. Zapisz się już dziś, aby rywalizować z innymi zawodnikami na trasie wirtualnego biegu!

7. Bieg do źródeł – Wirtualnie. Zapisy startują już 9 czerwca

7. Bieg do źródeł – wirtualnie wystartował 9 czerwca i potrwa do końca bieżącego miesiąca. Pierwsi zawodnicy są już na mecie! Pomimo tego, że 7. Bieg do źródeł jest wirtualnym wyścigiem, to uczestnicy w pełni doświadczą wielkich emocji. W poprzednich edycjach na starcie stawały setki uczestników. Tegoroczne zawody ze względu na stan epidemii odbywają się w nowej, wirtualnej formule. Zapraszamy wspólnie z Gdańskim Ośrodkiem Sportu!

🏃‍♀️🏃‍♂️💪 Nasza firmowa drużyna GIWK BIEGA wytrwale trenuje, aby zmierzyć się z trasą 7. bieg do źródeł – wirtualnie….

Opublikowany przez GIWK Piątek, 19 czerwca 2020

Zapisy trwają do 30 czerwca 2020 roku! Jest to zarazem czas na pokonanie wybranego dystansu.

Wpisowe do Biegu głównego na 10 km wynosi 20 PLN. W pakiecie startowym, oprócz umieszczenia w wirtualnej klasyfikacji imprezy, jest również medal za ukończenie biegu (zostanie wysłany pocztą). Udział w Biegu rodzinnym na 5 km jest bezpłatny.

Pamiętacie o konkursie 7. bieg do źródeł – wirtualnie, w którym do wygrania są koszulki techniczne przygotowane przez…

Opublikowany przez Gdański Ośrodek Sportu Niedziela, 21 czerwca 2020

Rywalizacji niezmiennie towarzyszyć będą emocje, wysiłek fizyczny oraz satysfakcja z pokonania wybranego dystansu. Różnicą będzie natomiast zamiana sędziów na aplikację mierzącą czas i pokonany dystans oraz fakt, że porównywać będziemy rezultaty osiągnięte przez zawodników, którzy na przebiegnięcie 5 lub 10 kilometrów będą mieli aż trzy tygodnie: od 9 do 30 czerwca!

W ramach udziału w 7. Biegu do źródeł można pokonać zaproponowaną przez organizatorów, znajdującą się w Parku Reagana pętlę o długości 5 km (w przypadku Biegu głównego – dwukrotnie). Trasę 5 lub 10 km można jednak przebiec także w każdej innej, dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji – ważne, żeby swoją próbę udokumentować za pomocą dowolnego przyrządu lub aplikacji służącej do rejestracji przebytego dystansu i czasu.

Więcej informacji⤵️
http://blizejzrodel.pl/7-bieg-do-zrodel/

Zapisz się już dziś! Wystartuj najpóźniej 30 czerwca!

Źródło: oprac. na podstawie: http://biegdozrodel.pl/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Strefy intensywności treningu. Wyznacz je, aby lepiej biegać

Jak wyznaczyć strefy intensywności treningu? Czy strefy tętna mogą coś nam powiedzieć o jakości naszego biegania? Jak wyznaczyć dla siebie wspomniane strefy tętna, aby lepiej znosić wysiłek? Wyjaśnia doktor Amit Batra, z Centrum Badań Wydolności Fizycznej Physiolab. (więcej…)