61. Bieg Westerplatte
61. Bieg Westerplatte – znamy wzór koszulki!

polecane

61. Bieg Westerplatte – znamy wzór koszulki!

Tomasz Wołoćko
3 sierpnia, 2023
Biegi

Bieg Westerplatte dla wielu uczestników jest czymś znacznie więcej, niż tylko kolejną imprezą biegową. Wraz z 61. edycją to wielopokoleniowe wydarzenie wchodzi w kolejne dziesięciolecie. Pamięć i poszanowanie dla historii, chęć walki o zwycięstwo oraz okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności, zdrowie, rodzina, przynależność do lokalnej społeczności – to tylko część powodów i motywacji, jakie na przestrzeni 60 lat przyświecały uczestnikom Biegu Westerplatte w podjęciu wyzwania.

61. Bieg Westerplatte

Cele te zresztą zmieniają się, podobnie jak przed dekady zmieniała się Polska, Gdańsk i sam Bieg Westerplatte. Ale to właśnie uczestnicy z roku na rok dopisują kolejny rozdział niesamowitej historii tego najdłużej, nieprzerwanie organizowanego biegu ulicznego na dystansie 10 kilometrów w kraju. Partner techniczny imprezy, firma AdRunaLine przygotowała na tę okazję specjalne koszulki biegowe, które pozwolą wyróżnić się nie tylko na trasie 61. Biegu Westerplatte, ale także podczas innych zmagań biegowych czy treningów.

Koszulka startowa wykonana jest z wysokiej jakości materiału poliestrowego z zastosowaniem technologii coolmax oraz opatrzona trwałymi nadrukami wykonanymi metodą sublimacji. Szybko odprowadza wilgoć, pozwala skórze oddychać i zachować suchość, nawet podczas ekstremalnego wysiłku. Dostępna jest w kroju damskim oraz męskim. Koszulkę można nabyć w cenie 69 PLN. Na stronie AdRunaLine można zaopatrzyć się także, po okazyjnych cenach, w odzież dedykowaną poprzedniej, jubileuszowej edycji imprezy.

Koszulki można zakupić tutaj: https://www.adrunaline.pl/kolekcja/bieg-westerplatte

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; fot. Gdański Ośrodek Sportu , https://sportgdansk.pl/oficjalne-koszulki-61-biegu-westerplatte-sportowa-pamiatka/

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Inspire HR – 90 dni testów. Czy warto było?

Fitbit Inspire HR to przystępna cenowo opaska fitness, która śledzi to, co robimy na przestrzeni całego dnia. Czuwa nad naszym zdrowiem monitorując kroki, tętno, analizując sen czy zachęcając do większego ruchu, który wpływa korzystnie na samopoczucie użytkownika. Czy warto było poświęcić na test aż 90 dni? (więcej…)