45. Maraton Dębno już dziś!

polecane

45. Maraton Dębno już dziś!

Kamil Nowak
8 kwietnia, 2018
Aktualności

Od wystrzału startera dzielą nas już tylko trzy godziny – 45. Maraton Dębno 2018 wystartuje punktualnie o godzinie 11:00.  Na trasę tegorocznych zawodów wyruszy 2500 pasjonatów biegów. Jak dokładnie wygląda program dzisiejszego dnia?

Do startu 45. Maratonu Dębno pozostało już niewiele czasu, a ponieważ zaplanowano kilka atrakcji przypominamy oficjalny program imprezy:

8 kwietnia 2018 – niedziela
10.35 – Uroczyste otwarcie 45. Maratonu Dębno 2018 – ul. Kostrzyńska 14,
11.00 – Start biegu głównego,
16.00 – Dekoracja zwycięzców i wręczenie nagród – pl. Konstytucji 3-go Maja,
10.00-16.00 – Blok imprez towarzyszących – pl. Konstytucji 3-go Maja.

Trasa biegu przebiegać będzie ulicami: Mickiewicza, Kostrzyńską, Gorzowską, Sportową, Myśliborską, Armii Krajowej, Słowackiego, Baczewskiego oraz na trasie Dargomyśl, Cychry, Dębno.W związku z tym w dniu dzisiejszym w godzinach od 09.30 do 16.30 wyżej wymienione ulice będą wyłączone z ruchu kołowego. Ze względu na specyfikę trasy ruch na ulicach: Jana Pawła II, Kościuszki i Piłsudskiego będzie ograniczony. Przejazd pozostałymi ulicami będzie utrudniony z uwagi na zorganizowane objazdy.

W ramach 45. Maraton Dębno 2018 zostaną rozegrane:
38. Mistrzostwa Polski Kobiet
16. Mistrzostwa Polski Policjantów
5. Mistrzostwa Polski Strażaków Strażaków
5. Mistrzostwa Polski Nauczycieli

Ciekawostką jest fakt, że miasto Dębno jest gospodarzem Mistrzostwa Polski w Maratonie już po raz 37., a pierwsze zawody rangi mistrzowskiej rozegrano w 1969 roku.

Pełny program:

Najświeższe informacje o maratonie w Dębnie publikujemy w tej specjalnej sekcji. Powodzenia dla wszystkich biegaczy biorących udział w zawodach! Dajcie znać po, jak było i jakie życiówki wywalczyliście!

Źródło: na podstawie; informacja prasowa / grafika: Maraton Dębno, www.maratondebno.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Withings Body Cardio – inteligentna waga – recenzja

Withings Body Cardio pomoże utrzymać formę i prowadzić zdrowszy tryb życia. Jest to nowoczesna, inteligentna waga, która potrafi zmierzyć różne parametry naszego ciała, a następnie przesłać je do dedykowanej aplikacji, w której te dane przeanalizujemy. Jest jedna szczególnie ciekawa funkcjonalność - waga ustali poziom tętna, a także prędkość fali tętna (ang. pulse wave velocity). O tym wszystkim w poniższej recenzji.  (więcej…)