7. Bieg do źródeł – Wirtualnie. Zapisy startują już 9 czerwca
30 czerwca koniec 7. Bieg do źródeł – wirtualnie!

polecane

30 czerwca koniec 7. Bieg do źródeł – wirtualnie!

Jerzy Stawiński
29 czerwca, 2020
Biegi

Każdy jeszcze ma szansę, aby wziąć udział w 7. bieg do źródeł – wirtualnie! Zapisy trwają do 30 czerwca. Jest to zarazem czas na pokonanie wybranego dystansu: 5 lub 10 km. Jak przyłączyć się do wirtualnego wyścigu?

7. Bieg do źródeł zapisy

Biorąc udział w 7. Bieg do źródeł – wirtualnie, możesz pobiec wyznaczoną trasą, ale możesz wybrać też inną, dowolną ścieżkę. Ważne, żeby zgadzał się dystans (10 km w Biegu Głównym, 5 km w przypadku Biegu Rodzinnego). Bezpiecznie, z ulubioną muzyką w słuchawkach lub w ciszy – wszystko zależy od uczestnika!

Wpisowe do Biegu głównego na 10 km wynosi 20 PLN. W pakiecie startowym, oprócz umieszczenia w wirtualnej klasyfikacji imprezy, jest również medal za ukończenie biegu (zostanie wysłany pocztą). Udział w Biegu rodzinnym na 5 km jest bezpłatny.

Rywalizacji niezmiennie towarzyszyć będą emocje, wysiłek fizyczny oraz satysfakcja z pokonania wybranego dystansu. Różnicą będzie natomiast zamiana sędziów na aplikację mierzącą czas i pokonany dystans oraz fakt, że porównywać będziemy rezultaty osiągnięte przez zawodników, którzy na przebiegnięcie 5 lub 10 kilometrów będą mieli aż trzy tygodnie: od 9 do 30 czerwca!

🏃‍♀️🏃‍♂️ Udział w 7. bieg do źródeł – wirtualnie możecie wziąć tylko do końca miesiąca!⏳ Przypominamy najważniejsze…

Opublikowany przez GIWK Wtorek, 23 czerwca 2020

W ramach udziału w 7. Biegu do źródeł można pokonać zaproponowaną przez organizatorów, znajdującą się w Parku Reagana pętlę o długości 5 km (w przypadku Biegu głównego – dwukrotnie). Trasę 5 lub 10 km można jednak przebiec także w każdej innej, dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji – ważne, żeby swoją próbę udokumentować za pomocą dowolnego przyrządu lub aplikacji służącej do rejestracji przebytego dystansu i czasu.

Zapisz się już dziś! Wystartuj najpóźniej 30 czerwca! 🙂

Źródło: http://blizejzrodel.pl/blizej-miasta/7-bieg-do-zrodel/;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Fitbit Blaze – sportowy smartwatch od Fitbit – recenzja

Poznajcie Fitbit Blaze czyli smartwatch, który zdecydowanie wykracza poza pewne kanony. Fitbit Blaze nie tylko policzy nasze kroki, spalone kalorie, tętno, dystans, liczbę pięter na które weszliśmy, ale wskaże idealną drogę do lepszej jakości życia. Jest to interesujący smartwatch, a o wszystkich jego plusach i minusach dowiesz się z naszego testu. Czym tak czaruje Fitbit?  (więcej…)