7. Bieg do źródeł – Wirtualnie. Zapisy startują już 9 czerwca
30 czerwca koniec 7. Bieg do źródeł – wirtualnie!

polecane

30 czerwca koniec 7. Bieg do źródeł – wirtualnie!

Jerzy Stawiński
czerwiec 29, 2020
Biegi

Każdy jeszcze ma szansę, aby wziąć udział w 7. bieg do źródeł – wirtualnie! Zapisy trwają do 30 czerwca. Jest to zarazem czas na pokonanie wybranego dystansu: 5 lub 10 km. Jak przyłączyć się do wirtualnego wyścigu?

7. Bieg do źródeł zapisy

Biorąc udział w 7. Bieg do źródeł – wirtualnie, możesz pobiec wyznaczoną trasą, ale możesz wybrać też inną, dowolną ścieżkę. Ważne, żeby zgadzał się dystans (10 km w Biegu Głównym, 5 km w przypadku Biegu Rodzinnego). Bezpiecznie, z ulubioną muzyką w słuchawkach lub w ciszy – wszystko zależy od uczestnika!

Wpisowe do Biegu głównego na 10 km wynosi 20 PLN. W pakiecie startowym, oprócz umieszczenia w wirtualnej klasyfikacji imprezy, jest również medal za ukończenie biegu (zostanie wysłany pocztą). Udział w Biegu rodzinnym na 5 km jest bezpłatny.

Rywalizacji niezmiennie towarzyszyć będą emocje, wysiłek fizyczny oraz satysfakcja z pokonania wybranego dystansu. Różnicą będzie natomiast zamiana sędziów na aplikację mierzącą czas i pokonany dystans oraz fakt, że porównywać będziemy rezultaty osiągnięte przez zawodników, którzy na przebiegnięcie 5 lub 10 kilometrów będą mieli aż trzy tygodnie: od 9 do 30 czerwca!

🏃‍♀️🏃‍♂️ Udział w 7. bieg do źródeł – wirtualnie możecie wziąć tylko do końca miesiąca!⏳ Przypominamy najważniejsze…

Opublikowany przez GIWK Wtorek, 23 czerwca 2020

W ramach udziału w 7. Biegu do źródeł można pokonać zaproponowaną przez organizatorów, znajdującą się w Parku Reagana pętlę o długości 5 km (w przypadku Biegu głównego – dwukrotnie). Trasę 5 lub 10 km można jednak przebiec także w każdej innej, dowolnie wybranej przez siebie lokalizacji – ważne, żeby swoją próbę udokumentować za pomocą dowolnego przyrządu lub aplikacji służącej do rejestracji przebytego dystansu i czasu.

Zapisz się już dziś! Wystartuj najpóźniej 30 czerwca! 🙂

Źródło: http://blizejzrodel.pl/blizej-miasta/7-bieg-do-zrodel/;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Badania lekarskie dla biegaczy. Co i kiedy badać?

Moda na bieganie sprawia, że praktycznie każdy trenuje, ale czy każdy może biegać? Badania lekarskie dla biegaczy mogą nam w tym pomóc i określić, w jakiej aktualnie jesteśmy formie. Specjalista, do którego pójdziemy powinien wyjaśnić, co możemy zrobić, aby w tym sporcie zostać na dłużej i nie łapać co chwilę kontuzji. O to, jakie badania dobrze jest zrobić pytaliśmy dr n. med. Andrzeja Folga, który na co dzień pracuje w PortaMedica.  (więcej…)