Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę

polecane

Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę

Kamil Nowak
21 lipca, 2016
Aktualności

Jeśli startujesz w 17. PKO Poznań Maratonie masz szansę na wygranie aż 1000 zł. Są jednak warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Co należy zrobić?

Wygraj kasę
Podczas tegorocznej edycji 17. PKO Poznań Maratonu aż 17 osób ma możliwość wygrania po 1000 złotych. Wystarczy, że ukończą bieg. O tym, kto zostanie nagrodzony zadecyduje los – a dokładnie los wyciągnięty z urny w ramach loterii maratońskiej.

Rzeczą podstawową w tego typu biegach jest fakt otrzymania na mecie medalu, który upamiętnia start w wydarzeniu, jest fizyczną namiastką włożonego trudu w przebycie trasy, jak również jest trofeum, które możemy wyeksponować. Przy okazji maratonu poznańskiego to nie koniec nagród. Organizatorzy biegu zastanawiali się, jak inaczej zrekompensować zawodnikom wysiłek włożony w przygotowania i pojawił się pomysł dodatkowej loterii.

– Narodził się pomysł obdarowania ich nagrodami finansowymi. 1000 złotych to kwota, która powinna sfinansować jakieś marzenie zawodnika, dlatego w puli nagród maratońskich uwzględniliśmy siedemnaście takich wygranych – mówi Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Zbigniew Madoński.

Liczba nagród wynika z 17 edycji biegu. Jak to w loteriach bywa, aby wziąć w niej udział, uczestnicy będą zobowiązani wrzucić do urny kupon. Kupon będzie można oderwać od numeru startowego, który zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym. Urna, do której będą wrzucane kupony, ustawiona będzie w okolicy Biura Zawodów 7-8 października w hali nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Losowanie nagród odbędzie się w dniu maratonu, po zakończonych zawodach, na scenie znajdującej się w strefie mety. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa. Za to ukończenie biegu, czyli przebiegnięcie przez metę, już tak.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Informacja prasowa / zdjęcia autorstwa: Marek Zakrzewski / więcej na marathon.poznan.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Rokbka pisze:

    Na kasę nie licze bo dobrego czasu nie będę mieć, ale w pko Poznań maratonie muszę wziąć udział.

    1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

      Zawsze jest szansa! Nie poddawaj się! 😉

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie po schodach. Jak to robić poprawnie? Co to daje?

Bieganie po schodach możemy traktować nie tylko jako uzupełnienie treningu biegowego, ale także jako solidną sesję rozwijającą siłę. Trening ten świetnie wpływa na wzmocnienie mięśni nóg - czworogłowy uda, łydek oraz pośladków. A w okresie jesionno-zimowym stanowi alternatywę do codziennych ćwiczeń na mroźnym powietrzu. Jak trenować bieganie po schodach? Konsultacji przy temacie udzieliła Sylwia Ejdys-Tomaszewska. (więcej…)