Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę

polecane

Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę

Kamil Nowak
21 lipca, 2016
Aktualności

Jeśli startujesz w 17. PKO Poznań Maratonie masz szansę na wygranie aż 1000 zł. Są jednak warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Co należy zrobić?

Wygraj kasę
Podczas tegorocznej edycji 17. PKO Poznań Maratonu aż 17 osób ma możliwość wygrania po 1000 złotych. Wystarczy, że ukończą bieg. O tym, kto zostanie nagrodzony zadecyduje los – a dokładnie los wyciągnięty z urny w ramach loterii maratońskiej.

Rzeczą podstawową w tego typu biegach jest fakt otrzymania na mecie medalu, który upamiętnia start w wydarzeniu, jest fizyczną namiastką włożonego trudu w przebycie trasy, jak również jest trofeum, które możemy wyeksponować. Przy okazji maratonu poznańskiego to nie koniec nagród. Organizatorzy biegu zastanawiali się, jak inaczej zrekompensować zawodnikom wysiłek włożony w przygotowania i pojawił się pomysł dodatkowej loterii.

– Narodził się pomysł obdarowania ich nagrodami finansowymi. 1000 złotych to kwota, która powinna sfinansować jakieś marzenie zawodnika, dlatego w puli nagród maratońskich uwzględniliśmy siedemnaście takich wygranych – mówi Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Zbigniew Madoński.

Liczba nagród wynika z 17 edycji biegu. Jak to w loteriach bywa, aby wziąć w niej udział, uczestnicy będą zobowiązani wrzucić do urny kupon. Kupon będzie można oderwać od numeru startowego, który zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym. Urna, do której będą wrzucane kupony, ustawiona będzie w okolicy Biura Zawodów 7-8 października w hali nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Losowanie nagród odbędzie się w dniu maratonu, po zakończonych zawodach, na scenie znajdującej się w strefie mety. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa. Za to ukończenie biegu, czyli przebiegnięcie przez metę, już tak.

Życzymy wszystkim powodzenia!

Informacja prasowa / zdjęcia autorstwa: Marek Zakrzewski / więcej na marathon.poznan.pl

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Rokbka pisze:

    Na kasę nie licze bo dobrego czasu nie będę mieć, ale w pko Poznań maratonie muszę wziąć udział.

    1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

      Zawsze jest szansa! Nie poddawaj się! 😉

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kurtka do biegania, która chroni przed wiatrem i deszczem? [TEST]

Kurtka do biegania, która ochroni ciało przed złośliwą pogodą będzie jednym z ważniejszych zakupów dla miłośnika aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dlaczego więc warto poszukiwać kurtki łączącej w sobie cechy nieprzemakalności, przewiewności, lekkości i znośnej ceny? (więcej…)