bieganieuskrzydla.pl

Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę

Lipiec 21, 2016

Jeśli startujesz w 17. PKO Poznań Maratonie masz szansę na wygranie aż 1000 zł. Są jednak warunki, które należy spełnić, aby wziąć udział w losowaniu nagród. Co należy zrobić?

 

Wygraj kasę
Podczas tegorocznej edycji 17. PKO Poznań Maratonu aż 17 osób ma możliwość wygrania po 1000 złotych. Wystarczy, że ukończą bieg. O tym, kto zostanie nagrodzony zadecyduje los – a dokładnie los wyciągnięty z urny w ramach loterii maratońskiej.

 

Rzeczą podstawową w tego typu biegach jest fakt otrzymania na mecie medalu, który upamiętnia start w wydarzeniu, jest fizyczną namiastką włożonego trudu w przebycie trasy, jak również jest trofeum, które możemy wyeksponować. Przy okazji maratonu poznańskiego to nie koniec nagród. Organizatorzy biegu zastanawiali się, jak inaczej zrekompensować zawodnikom wysiłek włożony w przygotowania i pojawił się pomysł dodatkowej loterii.

 

– Narodził się pomysł obdarowania ich nagrodami finansowymi. 1000 złotych to kwota, która powinna sfinansować jakieś marzenie zawodnika, dlatego w puli nagród maratońskich uwzględniliśmy siedemnaście takich wygranych – mówi Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji, Zbigniew Madoński.

 

Liczba nagród wynika z 17 edycji biegu. Jak to w loteriach bywa, aby wziąć w niej udział, uczestnicy będą zobowiązani wrzucić do urny kupon. Kupon będzie można oderwać od numeru startowego, który zawodnicy otrzymają w pakiecie startowym. Urna, do której będą wrzucane kupony, ustawiona będzie w okolicy Biura Zawodów 7-8 października w hali nr 3 na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Losowanie nagród odbędzie się w dniu maratonu, po zakończonych zawodach, na scenie znajdującej się w strefie mety. Obecność podczas losowania nie jest obowiązkowa. Za to ukończenie biegu, czyli przebiegnięcie przez metę, już tak.

 

Życzymy wszystkim powodzenia!

 

Informacja prasowa / zdjęcia autorstwa: Marek Zakrzewski / więcej na marathon.poznan.pl

2 odpowiedzi na “Wystartuj w 17. PKO Poznań Maratonie i wygraj kasę”

  1. Rokbka pisze:

    Na kasę nie licze bo dobrego czasu nie będę mieć, ale w pko Poznań maratonie muszę wziąć udział.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Co szybciej spali tłuszcz: interwały czy trening cardio?

Chcesz spalić tłuszcz podczas biegania? Co będzie efektywniejsze: interwały, czy może trening cardio? Jak oba treningi wpływają na przemiany tłuszczowe? O to wszystko pytamy Igora Dzierżanowskiego – dietetyka i trenera personalnego. (więcej…)