5. PKO Bieg Charytatywny startuje 14 września
14 września startuje PKO Bieg Charytatywny! [PROGRAM, GODZINY]

polecane

14 września startuje PKO Bieg Charytatywny! [PROGRAM, GODZINY]

Tomasz Wołoćko
11 września, 2019
Aktualności

PKO Bieg Charytatywny wystartuje już w najbliższą sobotę (14 września) w 12 lokalizacjach. 5-osobowe zespoły będą rywalizować w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. Jakie są dokładne lokalizacje stadionów?

5. PKO Bieg Charytatywny startuje 14 września

W sobotę 14 września odbędzie się 5. PKO Bieg Charytatywny. Wydarzenie łączy kilka rzeczy – aktywność fizyczną, cel charytatywny, rodzinną atmosferę i wielkie sportowe emocje. Wszystko to zagości na 12 stadionach lekkoatletycznych na terenie całej Polski. Idea pomagania zagości w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. W zawodach biorą udział 5-osobowe zespoły, które starają się przebiec po bieżni jak największą liczbę okrążeń.

Co dokładnie się wydarzy w najbliższą sobotę? Zaplanowano całą masę atrakcji, zabaw i sportowych emocji. Co dokładnie się wydarzy w najbliższą sobotę? Sportowa część trwa w godzinach od 10:00 do 11:00. W tym czasie zespoły będą rywalizować o wypracowanie jak największej liczby okrążeń. Podczas PKO Biegu Charytatywnego na trybunach każdego z 12 stadionów będzie trwał konkurs na najbardziej barwne i głośne grupy fanów. Zwycięskie grupy w poszczególnych miastach w nagrodę będą mogły wskazać organizacje, którym Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże dodatkowe pieniądze – w 2018 roku było to aż 150 tys. zł.

Specjalista od biegu na 4️⃣0️⃣0️⃣ m przez płotki, reprezentant Polski na igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 roku….

Opublikowany przez PKO Bank Polski Biegajmy Razem Poniedziałek, 9 września 2019

W każdym z 12 miast po zawodach odbędą się pikniki rodzinne z licznymi atrakcjami. W strefie formy znajdą się gry i zabawy ruchowe dla całych rodzin, w strefie zdrowia odbędą się warsztaty pierwszej pomocy, a w strefie cateringowej – zdrowa żywność. W trakcie pikników odbędą się też ekologiczne warsztaty „zero waste”. Będą mogli również sprawdzić swoją wiedzę na temat segregacji odpadów przy pomocy specjalnych gier i konkursów.

Program ramowy biegu:

– Biura Zawodów będą czynne w godz. 8.00 – 9.30;
– 09:40 – odprawa Kapitanów drużyn;
– 9:50 – rozgrzewka;
– 10:00 – start biegu głównego;
– 11:00 – koniec biegu głównego;
– 11:15 – bieg integracyjny dla wszystkich uczestników biegu głównego;
– 11:20 – rozdanie medali uczestnikom biegu;
– 11:30 – dekoracje najlepszych sztafet;
– 11:00 – start pikniku rodzinnego;
– 14:00 – koniec imprezy.

Środki na szczytny cel przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego.

Nasza redakcja odwiedzi Wrocław! Do zobaczenia!

Pozostałe bieżące informacje są tutaj ->> https://bieganieuskrzydla.pl/tag/bieg-charytatywny/

Źródło: https://pkobiegcharytatywny.pl/pikniki-rodzinne-podczas-5-pko-biegu-charytatywnego/; fot. PKO Bieg Charytatywny / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Odzież termoaktywna. Biegacz powinien ją posiadać

Odzież termoaktywna jest niezastąpiona w trakcie treningu, w czasie każdej pogody. Gwarantuje ochronę zarówno podczas deszczu jak i silnego wiatru, gorąca i zimna, dostarczając komfortu. Jednak, czy każdy powinien ją posiadać? (więcej…)