5. PKO Bieg Charytatywny startuje 14 września
14 września startuje PKO Bieg Charytatywny! [PROGRAM, GODZINY]

polecane

14 września startuje PKO Bieg Charytatywny! [PROGRAM, GODZINY]

Tomasz Wołoćko
11 września, 2019
Aktualności

PKO Bieg Charytatywny wystartuje już w najbliższą sobotę (14 września) w 12 lokalizacjach. 5-osobowe zespoły będą rywalizować w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. Jakie są dokładne lokalizacje stadionów?

5. PKO Bieg Charytatywny startuje 14 września

W sobotę 14 września odbędzie się 5. PKO Bieg Charytatywny. Wydarzenie łączy kilka rzeczy – aktywność fizyczną, cel charytatywny, rodzinną atmosferę i wielkie sportowe emocje. Wszystko to zagości na 12 stadionach lekkoatletycznych na terenie całej Polski. Idea pomagania zagości w Białymstoku, Bydgoszczy, Koszalinie, Krakowie, Lidzbarku Warmińskim, Lublinie, Łodzi, Poznaniu, Rudzie Śląskiej, Słupsku, Warszawie i Wrocławiu. W zawodach biorą udział 5-osobowe zespoły, które starają się przebiec po bieżni jak największą liczbę okrążeń.

Co dokładnie się wydarzy w najbliższą sobotę? Zaplanowano całą masę atrakcji, zabaw i sportowych emocji. Co dokładnie się wydarzy w najbliższą sobotę? Sportowa część trwa w godzinach od 10:00 do 11:00. W tym czasie zespoły będą rywalizować o wypracowanie jak największej liczby okrążeń. Podczas PKO Biegu Charytatywnego na trybunach każdego z 12 stadionów będzie trwał konkurs na najbardziej barwne i głośne grupy fanów. Zwycięskie grupy w poszczególnych miastach w nagrodę będą mogły wskazać organizacje, którym Fundacja PKO Banku Polskiego przekaże dodatkowe pieniądze – w 2018 roku było to aż 150 tys. zł.

Specjalista od biegu na 4️⃣0️⃣0️⃣ m przez płotki, reprezentant Polski na igrzyskach olimpijskich w Atlancie w 1996 roku….

Opublikowany przez PKO Bank Polski Biegajmy Razem Poniedziałek, 9 września 2019

W każdym z 12 miast po zawodach odbędą się pikniki rodzinne z licznymi atrakcjami. W strefie formy znajdą się gry i zabawy ruchowe dla całych rodzin, w strefie zdrowia odbędą się warsztaty pierwszej pomocy, a w strefie cateringowej – zdrowa żywność. W trakcie pikników odbędą się też ekologiczne warsztaty „zero waste”. Będą mogli również sprawdzić swoją wiedzę na temat segregacji odpadów przy pomocy specjalnych gier i konkursów.

Program ramowy biegu:

– Biura Zawodów będą czynne w godz. 8.00 – 9.30;
– 09:40 – odprawa Kapitanów drużyn;
– 9:50 – rozgrzewka;
– 10:00 – start biegu głównego;
– 11:00 – koniec biegu głównego;
– 11:15 – bieg integracyjny dla wszystkich uczestników biegu głównego;
– 11:20 – rozdanie medali uczestnikom biegu;
– 11:30 – dekoracje najlepszych sztafet;
– 11:00 – start pikniku rodzinnego;
– 14:00 – koniec imprezy.

Środki na szczytny cel przekaże Fundacja PKO Banku Polskiego.

Nasza redakcja odwiedzi Wrocław! Do zobaczenia!

Pozostałe bieżące informacje są tutaj ->> https://bieganieuskrzydla.pl/tag/bieg-charytatywny/

Źródło: https://pkobiegcharytatywny.pl/pikniki-rodzinne-podczas-5-pko-biegu-charytatywnego/; fot. PKO Bieg Charytatywny / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Garmin Fenix 6 Pro Solar. Czy wszystko mi odpowiada? TEST

Garmin Fenix 6 Pro Solar to jeden z premierowych zegarków zaprezentowanych w połowie 2020 roku. Ucieszyłem się na wiadomość o tym, że będę mógł przetestować ten model z pierwszej partii urządzeń wysłanej do Polski, i praktycznie z miejsca przystąpiłem do pracy. Fenix 6 Pro jest niebywale zaawansowanym zegarkiem, który w pewien sposób poszerza horyzonty - nie tylko sportowe, ale także życia codziennego. Niestety, aby stać się jego właścicielem trzeba wydać dużą kwotę. Czy warto wygospodarować na niego prawie 4000 złotych? Czy funkcje sportowe spodobały mi się podczas biegania? (więcej…)