buty do biegania Li-Ning
Wynegocjuj swój rabat na sprzęt Li-Ning [CZARNY PIĄTEK]

polecane

Wynegocjuj swój rabat na sprzęt Li-Ning [CZARNY PIĄTEK]

Kamil Nowak
21 listopada, 2018
Aktualności

Wyjątkową ofertę przygotowała marka Li-Ning. Od wtorku do piątku (20-23 listopada) polscy klienci mogą sami negocjować poziom rabatu, jaki chcą uzyskać na swoje zamówienie na stronie li-ning.pl. Jak skorzystać z tej oferty i kupić buty do biegania?

buty do biegania Li-Ning

Akcja „Wynegocjuj swój rabat na sprzęt Li-Ning” dla klientów sklepu internetowego ma formę zabawy, w której sklep zachęca do samodzielnego proponowania poziomu rabatu na produkty dostępne na stronie www.li-ning.pl. Chociaż mowa o zabawie, negocjacje są prawdziwe, bowiem, gdy nasza propozycja zostanie zaakceptowana, otrzymamy specjalny kod upoważniający do realizacji zamówienia.

Jak to wygląda w praktyce? Cały proces podzielony jest na 3 etapy. Spośród produktów dostępnych na stronie www.li-ning.pl należy wybrać te, które nas najbardziej interesują. Następnie na adres mailowy office@li-ning.pl należy wysłać informację o tym, jakie produkty wybraliśmy oraz ile procent rabatu oczekujemy dla naszego zamówienia. Później pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź ze strony sklepu. Gdy propozycja zostanie zaakceptowana, otrzymamy unikalny kod zniżkowy, który pozwoli nam zrealizować zamówienie z wynegocjowanym rabatem. Trzeba jednak się spieszyć, bowiem akcja trwa jedynie do piątku 23 listopada do godziny 23:59.

buty do biegania Li-Ning

Na polskim rynku marka Li-Ning oferuje przede wszystkim sprzęt (buty, odzież i akcesoria) do biegania oraz treningu funkcjonalnego (siłownia, fitness, crossfit, itp.). Założycielem firmy jest 3-krotny mistrz olimpijski i to właśnie jego nazwisko widnieje w nazwie i logo marki. Prawie 30 lat obecności na rynku i szeroki asortyment przyczyniły się do tego, że marka należy do czołowych producentów sprzętu sportowego na świecie. Oferta producenta jest dostępna w Polsce zaledwie od kilku miesięcy.

Źródło: informacja prasowa; fot. Li-Ning

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar V650 – komputer rowerowy z GPS – recenzja

Polar V650 jest komputerem rowerowym z wbudowanym modułem GPS. Tak wyposażony umożliwia dostęp do szczegółowych danych o treningu i wskazówek do efektywnego trenowania. Jak Polar V650 sprawdza się podczas ostrej jazdy na rowerze?  (więcej…)