Runmageddon - trofea sezonu 2019
Runmageddon – trofea sezonu 2019

polecane

Runmageddon – trofea sezonu 2019

Kamil Nowak
marzec 26, 2019
Aktualności

Uczestnicy tegorocznych edycji Runmageddonu, którzy pokonają formułę: Rekrut, Classic lub Hardcore otrzymają nowe medale. Zaś zawodnicy, którzy swoją siłę i charakter potwierdzą zdobywając tytuły: Weterana Runmageddonu lub Korony Runmageddonu będą mogli cieszyć się z nowych statuetek.

Runmageddon - trofea sezonu 2019

W dniu 18 marca 2019 organizator Runmageddonu zaprezentował nowe trofea. Medale zaprojektowane specjalnie na sezon 2019 swoją formą nawiązują do historii ekstremalnego biegu z przeszkodami. W tym ważnym dla Runmageddonu roku – 5 urodzin, organizator pokusił o przygotowanie medali podobnych do tych z jego początku. Medale sezonu 2019 przypominają kultowe nieśmiertelniki z roku 2014, czyli pierwszego sezonu ekstremalnego biegu z przeszkodami.

– Kiedy startowaliśmy 5 lat temu, chcieliśmy, by wszystkie osoby, które ukończą nasze ekstremalne wyzwanie, wróciły do domów z trofeum świadczącym o tym, że pokonały mordercze przeszkody i potwierdziły swoją siłę i charakter. Proste, żołnierskie nieśmiertelniki okazały się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też w 2019 roku wracamy do korzeni! – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmageddon - trofea sezonu 2019

Medale zdobyć będzie mógł każdy uczestnik, który pokona przynajmniej jedną formułę: Rekrut (6 km i 30 przeszkód) Classic (12 km i 50 przeszkód) i Hardcore (21 km i 70 przeszkód). Statuetka Weterana Runmageddonu trafi do wytrwałego Runmageddończyka, który w jednym sezonie pokona 3 formuły Runmageddonu: Rekrut, Classic i Hardcore, zaś Korona Runmageddonu stanie na półce tych, którzy w roku 2019 pokonają cztery ekstremalne biegi z przeszkodami na: Zachodzie, Południu, Wschodzie i Północy kraju w dowolnej formule.

Runmageddon - trofea 2019

Medale Runmageddonu zdobyć będzie można już od pierwszego wiosennego wydarzenia – Runmageddon Wrocław 2019. Kolejne okazję do zawalczenia o nowe trofea będzie miał każdy kto weźmie udział w kolejny tegorocznych wydarzeniach, między innymi podczas Festiwalu Runmageddonu w Ełku (1-3 maja), na Runmageddonie: Kraków (11-12 maja), Warszawa (25-26 maja), Trójmiasto (8-9 czerwca), Poznań ( 22-23 czerwca), Szczecin ( 3-4 sierpnia) oraz podczas Górskiego Runmageddonu w dniach: 5-6 października.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Najnowszy Brooks
Ghost 8

Najnowszy model Ghost 8 od Brooks Running to połączenie równowagi, amortyzacji oraz niskiej wagi. Buty są przeznaczony dla biegaczy, którzy chcą pokonywać coraz to więcej kilometrów, ale lubią też sobie czasami mocno przyspieszyć. Kuszą nowoczesnym designem i  nie odstraszają swoją ceną.    (więcej…)