Runmageddon - trofea sezonu 2019
Runmageddon – trofea sezonu 2019

polecane

Runmageddon – trofea sezonu 2019

Kamil Nowak
26 marca, 2019
Aktualności

Uczestnicy tegorocznych edycji Runmageddonu, którzy pokonają formułę: Rekrut, Classic lub Hardcore otrzymają nowe medale. Zaś zawodnicy, którzy swoją siłę i charakter potwierdzą zdobywając tytuły: Weterana Runmageddonu lub Korony Runmageddonu będą mogli cieszyć się z nowych statuetek.

Runmageddon - trofea sezonu 2019

W dniu 18 marca 2019 organizator Runmageddonu zaprezentował nowe trofea. Medale zaprojektowane specjalnie na sezon 2019 swoją formą nawiązują do historii ekstremalnego biegu z przeszkodami. W tym ważnym dla Runmageddonu roku – 5 urodzin, organizator pokusił o przygotowanie medali podobnych do tych z jego początku. Medale sezonu 2019 przypominają kultowe nieśmiertelniki z roku 2014, czyli pierwszego sezonu ekstremalnego biegu z przeszkodami.

– Kiedy startowaliśmy 5 lat temu, chcieliśmy, by wszystkie osoby, które ukończą nasze ekstremalne wyzwanie, wróciły do domów z trofeum świadczącym o tym, że pokonały mordercze przeszkody i potwierdziły swoją siłę i charakter. Proste, żołnierskie nieśmiertelniki okazały się strzałem w dziesiątkę. Dlatego też w 2019 roku wracamy do korzeni! – mówi Jaro Bieniecki, prezes Runmageddonu.

Runmageddon - trofea sezonu 2019

Medale zdobyć będzie mógł każdy uczestnik, który pokona przynajmniej jedną formułę: Rekrut (6 km i 30 przeszkód) Classic (12 km i 50 przeszkód) i Hardcore (21 km i 70 przeszkód). Statuetka Weterana Runmageddonu trafi do wytrwałego Runmageddończyka, który w jednym sezonie pokona 3 formuły Runmageddonu: Rekrut, Classic i Hardcore, zaś Korona Runmageddonu stanie na półce tych, którzy w roku 2019 pokonają cztery ekstremalne biegi z przeszkodami na: Zachodzie, Południu, Wschodzie i Północy kraju w dowolnej formule.

Runmageddon - trofea 2019

Medale Runmageddonu zdobyć będzie można już od pierwszego wiosennego wydarzenia – Runmageddon Wrocław 2019. Kolejne okazję do zawalczenia o nowe trofea będzie miał każdy kto weźmie udział w kolejny tegorocznych wydarzeniach, między innymi podczas Festiwalu Runmageddonu w Ełku (1-3 maja), na Runmageddonie: Kraków (11-12 maja), Warszawa (25-26 maja), Trójmiasto (8-9 czerwca), Poznań ( 22-23 czerwca), Szczecin ( 3-4 sierpnia) oraz podczas Górskiego Runmageddonu w dniach: 5-6 października.

Źródło: informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Pierwsze buty do biegania – porady

Pierwsze buty do biegania to coś wyjątkowego, a decyzję o zakupie konkretnej pary, można by porównać do wielu ciekawych rzeczy. Pierwsze bieganie, to już pewna miłość naszych stóp, do nowego, profesjonalnego obuwia. Dlaczego dobrze dobrane buty wspomagają biegacza w trakcie treningu? Jak kupić swoją pierwszą parę butów do biegania, aby nie nabawić się kontuzji?  (więcej…)