Poland Business Run 2019 już w niedzielę
Poland Business Run 2019. Kapitan drużyny musi to wiedzieć!

polecane

Poland Business Run 2019. Kapitan drużyny musi to wiedzieć!

Edward Królikowski
wrzesień 3, 2019
Biegi

Poland Business Run to biznesowa sztafeta, która w tym roku przyciągnęła rekordową liczbę zawodników. 29205 – tyle osób zadeklarowało uczestnictwo w edycji 2019. W najbliższą niedzielę, 8 września, o godzinie 10:30 jednocześnie w 9 miastach Polski wystartują zawody. Organizator sygnalizuje o kilku ważnych sprawach, które powinny być dopilnowane przez kapitanów poszczególnych drużyn. Co to takiego?

Poland Business Run 2019 już w niedzielę

Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów – te miasta wezmą udział w tym wyjątkowym Poland Business Run. Start o godzinie 10:30, do pokonania jest dystans ok. 3,8 km, zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi około godz. 12:30. Pisałem już dzisiaj o miejscach i terminach odbiorów pakietów startowych – pełna lista dla wszystkich miast.

W dniu dzisiejszym organizator zwraca uwagę na czynności, które powinny zostać sprawdzone przez uczestników wydarzenia Poland Business Run. Oto komunikat:

📣Uwaga! Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości i maili, stąd prośba o uważne przeczytanie poniższych informacji:
✅ Nie ma już możliwości zmiany kolejności zawodników w sztafecie.
✅ Jeśli ktoś z drużyny nie może pobiec, w wyjątkowych sytuacjach zmiany zawodnika może dokonać kapitan podczas odbioru pakietów startowych, ale tylko do czwartku do godz. 19:00. Kapitan musi mieć przy sobie dane nowego zawodnika i podpisane przez niego Oświadczenie.
✅Daty i miejsca odbioru pakietów znajdziecie tutaj: http://bit.ly/pakiety2019 Jeśli nie może ich odebrać kapitan, robi to inna osoba, pisemnie przez niego upoważniona. Warunkiem wydania pakietów jest okazanie podpisanych Oświadczeń wszystkich zawodników drużyny.
✅Jeśli któryś z zawodników widnieje w systemie jako niepotwierdzony, odznaczymy go w systemie w momencie odbioru pakietów po okazaniu Oświadczenia.
✅Dokumenty do pobrania (Oświadczenie, Upoważnienie) znajdziecie tu: bit.ly/2k05wa0
✅Dodatkowe informacje: bit.ly/PBR_FAQ lub bit.ly/PBR_Regulamin
✅Odprawa kapitanów i rozgrzewki w dniu biegu odbywać się będą pod sceną. Na miejscu będzie depozyt.

📣Uwaga! Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości i maili, stąd prośba o uważne przeczytanie poniższych informacji:1⃣ Nie…

Opublikowany przez Poland Business Run Wtorek, 3 września 2019

Redakcja portalu Bieganie Uskrzydla zawita do wrocławskiej lokalizacji 🙂 Do zobaczenia!

Źródło: https://www.facebook.com/PolandBusinessRun/photos/a.825831370857464/2407864552654130/; fot. Poland Business Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty trailowe Altra Running Timp – recenzja

Altra Running to producent butów do biegania, który na rynku polskim jest obecny dopiero od kilku miesięcy. Jako jedni z pierwszych mieliśmy okazję testować buty tej firmy. Timp to model, który zainteresował nas nietypowym wyglądem. Jest to obuwie z dużą ilością amortyzacji i sztywnością w newralgicznych miejscach, a także intrygującymi rozwiązaniami technologicznymi. Co jeszcze można powiedzieć o butach Altra Running Timp? Jaką końcową opinię uzyskał model? (więcej…)