Poland Business Run 2019 już w niedzielę
Poland Business Run 2019. Kapitan drużyny musi to wiedzieć!

polecane

Poland Business Run 2019. Kapitan drużyny musi to wiedzieć!

Edward Królikowski
3 września, 2019
Biegi

Poland Business Run to biznesowa sztafeta, która w tym roku przyciągnęła rekordową liczbę zawodników. 29205 – tyle osób zadeklarowało uczestnictwo w edycji 2019. W najbliższą niedzielę, 8 września, o godzinie 10:30 jednocześnie w 9 miastach Polski wystartują zawody. Organizator sygnalizuje o kilku ważnych sprawach, które powinny być dopilnowane przez kapitanów poszczególnych drużyn. Co to takiego?

Poland Business Run 2019 już w niedzielę

Kraków, Poznań, Katowice, Łódź, Warszawa, Wrocław, Gdańsk, Lublin, Rzeszów – te miasta wezmą udział w tym wyjątkowym Poland Business Run. Start o godzinie 10:30, do pokonania jest dystans ok. 3,8 km, zaś ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi około godz. 12:30. Pisałem już dzisiaj o miejscach i terminach odbiorów pakietów startowych – pełna lista dla wszystkich miast.

W dniu dzisiejszym organizator zwraca uwagę na czynności, które powinny zostać sprawdzone przez uczestników wydarzenia Poland Business Run. Oto komunikat:

📣Uwaga! Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości i maili, stąd prośba o uważne przeczytanie poniższych informacji:
✅ Nie ma już możliwości zmiany kolejności zawodników w sztafecie.
✅ Jeśli ktoś z drużyny nie może pobiec, w wyjątkowych sytuacjach zmiany zawodnika może dokonać kapitan podczas odbioru pakietów startowych, ale tylko do czwartku do godz. 19:00. Kapitan musi mieć przy sobie dane nowego zawodnika i podpisane przez niego Oświadczenie.
✅Daty i miejsca odbioru pakietów znajdziecie tutaj: http://bit.ly/pakiety2019 Jeśli nie może ich odebrać kapitan, robi to inna osoba, pisemnie przez niego upoważniona. Warunkiem wydania pakietów jest okazanie podpisanych Oświadczeń wszystkich zawodników drużyny.
✅Jeśli któryś z zawodników widnieje w systemie jako niepotwierdzony, odznaczymy go w systemie w momencie odbioru pakietów po okazaniu Oświadczenia.
✅Dokumenty do pobrania (Oświadczenie, Upoważnienie) znajdziecie tu: bit.ly/2k05wa0
✅Dodatkowe informacje: bit.ly/PBR_FAQ lub bit.ly/PBR_Regulamin
✅Odprawa kapitanów i rozgrzewki w dniu biegu odbywać się będą pod sceną. Na miejscu będzie depozyt.

📣Uwaga! Dostajemy od Was bardzo dużo wiadomości i maili, stąd prośba o uważne przeczytanie poniższych informacji:1⃣ Nie…

Opublikowany przez Poland Business Run Wtorek, 3 września 2019

Redakcja portalu Bieganie Uskrzydla zawita do wrocławskiej lokalizacji 🙂 Do zobaczenia!

Źródło: https://www.facebook.com/PolandBusinessRun/photos/a.825831370857464/2407864552654130/; fot. Poland Business Run / organizator wydarzenia

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak wygląda Polar M430 po 2 latach użytkowania?

Polar M430 jest najczęściej pojawiającym się zegarkiem w zapytaniach kierowanych do naszej redakcji. Nie ma drugiego takiego urządzenia z GPS, o którego działanie pytacie tak często, regularnie i drobiazgowo. Zapewne przemawiają za tym jego cena, funkcjonalność i bezawaryjność. Jednak dziś będzie o tym, jak wygląda ten sprzęt po 2 latach użytkowania? (więcej…)