Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024
Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024

polecane

Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024

Redakcja
18 marca, 2024
Aktualności

Już w najbliższy weekend w Pałacu Kultury Nauki w Warszawie odbędzie się wydarzenie łączące zarówno profesjonalnych biegaczy, jak i początkujących amatorów biegania – targi EXPO Sport&Fitness wiosna 2024. W piątek i sobotę 22-23.03 zapraszamy do odwiedzenia stoiska marki Saucony, gdzie zaprezentujemy najnowszą kolekcję obuwia sportowego. To nie tylko doskonała okazja do zapoznania się z modelami biegowymi premium amerykańskiej marki, ale także do zasięgnięcia inspiracji i skorzystania z eksperckich porad w zakresie wyboru butów dopasowanych 
do indywidualnych potrzeb treningowych.

Marka Saucony na EXPO Sport&Fitness wiosna 2024

W niedzielę 24 marca pasjonaci biegania już po raz 18. będą mieli okazję podjąć wyzwanie w jednej 
z największych imprez sportowych w Polsce. Zanim jednak tysiące biegaczy wybiegnie na warszawskie ulice mierząc się w półmaratonie, w dni poprzedzające imprezę, czyli w piątek i sobotę (22-23.03), będą mogli porozmawiać z ekspertami i zrobić ostatnie przedstartowe zakupy podczas targów EXPO Sport&Fitness wiosna 2024. Wydarzenie odbędzie się w samym sercu stolicy – w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Indywidualne testy i konsultacje

Jak co roku, uczestnikiem targów będzie marka sportowa Saucony – producent obuwia biegowego premium, które wyróżnia najwyższa jakość, innowacyjność i dbałość o detale. Strefa marki to coś więcej niż prezentacja nowej kolekcji. Na stoisku Saucony każdy będzie mógł nie tylko przetestować wygodę i funkcjonalność butów na specjalnej bieżni, ale również zasięgnąć profesjonalnych porad 
oraz skonsultować swoje doświadczenia z przedstawicielem marki – Michałem Bartoszakiem, utytułowanym olimpijczykiem i wielokrotnym mistrzem Polski na dystansie 5000 m i 3000 m.

Amortyzacja i dynamika

Podczas wydarzenia, jednym z promowanych modeli marki Saucony będzie Ride 17 – uniwersalny, trwały but treningowy. W nowej odsłonie Ride 17 znajdziemy ulepszoną cholewkę, która zapewnia maksymalną oddychalność oraz komfort podczas biegania. Poza tym, w strefie marki Saucony dostępne będą także kolejne wersje dobrze już znanych butów biegowych: Guide 17, który zapewnia maksymalną stabilizację stopy czy Endorphin Speed 4, stworzonego z myślą o intensywnych treningach szybkościowych oraz udziale w zawodach. Wszystkie modele łączy innowacyjne podejście do technologii oraz równowaga między amortyzacją, dynamiką a stabilnością. Dzięki szerokiej gamie produktów Saucony z pewnością każdy znajdzie obuwie precyzyjnie dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i poziomu intensywności treningów.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Rozgrzewanie i chłodzenie, czyli szybki sposób na walkę z bólem

Z bólami mięśni i stawów boryka się wiele osób uprawiających regularnie sport – w tym biegacze. Pomocą w szybkim powrocie do pełnej sprawności mogą stać się zabiegi rozgrzewające i schładzające zmęczone mięśnie. Dzięki wybranym maściom i żelom możemy zminimalizować dolegliwości bólowe, przyspieszyć regenerację oraz natychmiastowo ukoić zmęczoną partię ciała. Po jakie produkty należy sięgać? Jak wykonać taki zabieg? (więcej…)