Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy
Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy! Jednego dnia!

polecane

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy! Jednego dnia!

Kamil Nowak
Kwiecień 6, 2019
Aktualności

Hard Dog Race jest niezwykłym biegiem z przeszkodami, w którym pies w parze z właścicielem musi pokonać specjalnie przygotowaną trasę składającą się z wielu rozmaitych przeszkód. Najbliższa edycja zawodów Hard Dog Race odbędzie się 1 czerwca na Górze Kamieńsk koło Bełchatowa.

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy

Wystartować będzie można na dystansie sześciu kilometrów z 16 przeszkodami oraz po raz pierwszy w kategorii Junior na dystansie 2 km z 8 przeszkodami. W trakcie wydarzenia nie tylko konkuruje się z czasem, przeszkodami, własnymi słabościami, ale także uporem psa. Jednak zmęczenie szybko mija po przekroczeniu linii mety, gdy jedynym uczuciem staje się szczęście i duma – duma z pokonania trasy i ze swojego psa, czyli twardego duetu.

W tym roku po raz pierwszy odbędą się zawody Hard Dog Race Junior, w których mogą wziąć udział dzieci w wieku 8-14 lat. W tej formule młodzi zawodnicy mają do pokonania 2-kilometrową trasę naszpikowaną 8 przeszkodami. To będzie niesamowity dzień dziecka. Zawody Hard Dog Race są całodziennym wydarzeniem, w którym mogą wziąć udział nie tylko zawodnicy dwu- i czteronożni, ale także ich przyjaciele i rodzina, dopingując waleczne pary i uczestnicząc w dodatkowych wydarzeniach na miejscu.

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy!

Trzecia edycja zawodów Hard Dog Race Poland w kategorii Base, czyli na dystansie sześciu kilometrów z 16 przeszkodami oraz po raz pierwszy w kategorii Junior (2km, 8 przeszkód) odbędzie się 1 czerwca na Górze Kamieńsk koło Bełchatowa. Więcej informacji tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/hard-dog-race/Źródło wideo: materiał prasowy organizatora biegu

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Sobota, 6 kwietnia 2019

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie www.harddograce.pl. Tam również można dokonać zgłoszenia online.

Motto zawodów to: „Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo”.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kalenji Kiprun Trail XT7 – zdolny kompan? [TEST na Wyspach Kanaryjskich]

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczeństwo podczas biegania w wymagającym środowisku? Wtedy, kiedy nie darzymy zaufaniem podłoża, ponieważ pod naszymi stopami przewalają się tony ostrych kamieni, żwiru czy piachu? Tym razem postawiłem na buty Kalenji Kiprun Trail XT7. Czy była to dobra decyzja? (więcej…)