Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy
Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy! Jednego dnia!

polecane

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy! Jednego dnia!

Kamil Nowak
Kwiecień 6, 2019
Aktualności

Hard Dog Race jest niezwykłym biegiem z przeszkodami, w którym pies w parze z właścicielem musi pokonać specjalnie przygotowaną trasę składającą się z wielu rozmaitych przeszkód. Najbliższa edycja zawodów Hard Dog Race odbędzie się 1 czerwca na Górze Kamieńsk koło Bełchatowa.

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy

Wystartować będzie można na dystansie sześciu kilometrów z 16 przeszkodami oraz po raz pierwszy w kategorii Junior na dystansie 2 km z 8 przeszkodami. W trakcie wydarzenia nie tylko konkuruje się z czasem, przeszkodami, własnymi słabościami, ale także uporem psa. Jednak zmęczenie szybko mija po przekroczeniu linii mety, gdy jedynym uczuciem staje się szczęście i duma – duma z pokonania trasy i ze swojego psa, czyli twardego duetu.

W tym roku po raz pierwszy odbędą się zawody Hard Dog Race Junior, w których mogą wziąć udział dzieci w wieku 8-14 lat. W tej formule młodzi zawodnicy mają do pokonania 2-kilometrową trasę naszpikowaną 8 przeszkodami. To będzie niesamowity dzień dziecka. Zawody Hard Dog Race są całodziennym wydarzeniem, w którym mogą wziąć udział nie tylko zawodnicy dwu- i czteronożni, ale także ich przyjaciele i rodzina, dopingując waleczne pary i uczestnicząc w dodatkowych wydarzeniach na miejscu.

Hard Dog Race, czyli bieganie, przeszkody i psy!

Trzecia edycja zawodów Hard Dog Race Poland w kategorii Base, czyli na dystansie sześciu kilometrów z 16 przeszkodami oraz po raz pierwszy w kategorii Junior (2km, 8 przeszkód) odbędzie się 1 czerwca na Górze Kamieńsk koło Bełchatowa. Więcej informacji tutaj: https://bieganieuskrzydla.pl/tag/hard-dog-race/Źródło wideo: materiał prasowy organizatora biegu

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Sobota, 6 kwietnia 2019

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów znajdują się na stronie www.harddograce.pl. Tam również można dokonać zgłoszenia online.

Motto zawodów to: „Sześć nóg, dwa serca, jedno zwycięstwo”.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Źródło: informacja prasowa; fot. organizator

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie, a dieta: jakie posiłki warto jeść dzień przed zawodami?

Start w zawodach jest dla każdego biegacza wyczekiwanym momentem i zwieńczeniem wielu miesięcy ciężkiego treningu. Ważne jest, aby równomiernie z treningiem biegowym prawidłowo się odżywiać, ponieważ tylko długofalowe przestrzeganie zasad żywieniowych skutkuje wymiernymi efektami, czyli uzyskaniem większej siły i wytrzymałości mięśni. W poniższym artykule skupimy się na posiłkach, które warto zjeść na dzień przed startem w zawodach.  (więcej…)