bieganieuskrzydla.pl

Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski

Maj 4, 2016

Polanica-Zdrój doczekała się górskiego biegu, który może być dobrym powodem do udziału w biegowej rywalizacji na atrakcyjnej, ciekawej trasie i może skłonić do odwiedzenia Polanicy. Zobacz informacje związane ze startem w tych zawodach. 

 

Półmaraton Polanica

 

Biegi górskie rozwijają się w Polsce dynamicznie, a konkurencja na tym polu jest wysoka. Imprez jest coraz więcej, a biegacze mają w czym wybierać. Organizatorzy biegu w Polanicy chcą zyskać zaufanie zawodników oferując im produkt, po którym wiadomo czego się spodziewać.

 

Ci którzy biegali w poprzednich latach w górskich biegach i półmaratonach w Wiśle, Ludwikowicach Kłodzkich, Świeradowie-Zdroju, Półmaratonie Jeleniogórskim czy choćby w kwietniowym Półmaratonie Miękinia, wiedzą o co chodzi.

 

Trasa półmaratonu została poprowadzona przez masyw Kamiennej Góry, Toczka i Rówienki, przez Drogę Wieczność i Nową Sokołówkę, z powrotem do centrum Polanicy.

 

Start biegu w niedzielę 8 maja o godz. 11:00 z Parku Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. Zapisy będą przyjmowane również w dniu biegu od godziny 8:00. W sobotę, 7 maja biuro zawodów będzie czynne od 16:00 do 21:00. Biegi Górskie w Polanicy-Zdroju będą kończyć Aktywny Weekend w tym mieście, który dzień wcześniej rozpoczną kolarze górscy, startując w kolejnej edycji cyklu Bike Maraton.

 

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne 

3 odpowiedzi na “Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski”

 1. Paula pisze:

  Czekam! Trasę biegu znam, bo biegam w tamtych okolicach, więc będzie dobry poziom.

  • Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   To prawda, zapowiada się niezła dawka endorfin w trakcie tego startu. Będziemy trzymać kciuki za wszystkich zawodników 🙂 Udanego biegu i walki o życiówkę 🙂

 2. Marys 100 pisze:

  Bieganie w Polanicy to coś pięknego. Klimat na zawodach powinien się udać. Trzymam kciuki za Wasze starty!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Beta-alanina dla biegacza. Czy ten suplement jest potrzebny?

Beta-alanina to suplement, który z powodzeniem może być stosowany przez biegaczy. Beta-alanina wpływa na wzrost szybkości biegacza, dłuższą i efektywniejszą pracę organizmu, a w najnowszych badaniach spekuluje się również, że ten suplement może spowalniać starzenie się komórek w naszym ciele. Beta-alanina a bieganie - o czym warto pamiętać?  (więcej…)