Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski

polecane

Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski

Kamil Nowak
4 maja, 2016
Biegi

Polanica-Zdrój doczekała się górskiego biegu, który może być dobrym powodem do udziału w biegowej rywalizacji na atrakcyjnej, ciekawej trasie i może skłonić do odwiedzenia Polanicy. Zobacz informacje związane ze startem w tych zawodach. 

Półmaraton Polanica

Biegi górskie rozwijają się w Polsce dynamicznie, a konkurencja na tym polu jest wysoka. Imprez jest coraz więcej, a biegacze mają w czym wybierać. Organizatorzy biegu w Polanicy chcą zyskać zaufanie zawodników oferując im produkt, po którym wiadomo czego się spodziewać.

Ci którzy biegali w poprzednich latach w górskich biegach i półmaratonach w Wiśle, Ludwikowicach Kłodzkich, Świeradowie-Zdroju, Półmaratonie Jeleniogórskim czy choćby w kwietniowym Półmaratonie Miękinia, wiedzą o co chodzi.

Trasa półmaratonu została poprowadzona przez masyw Kamiennej Góry, Toczka i Rówienki, przez Drogę Wieczność i Nową Sokołówkę, z powrotem do centrum Polanicy.

Start biegu w niedzielę 8 maja o godz. 11:00 z Parku Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. Zapisy będą przyjmowane również w dniu biegu od godziny 8:00. W sobotę, 7 maja biuro zawodów będzie czynne od 16:00 do 21:00. Biegi Górskie w Polanicy-Zdroju będą kończyć Aktywny Weekend w tym mieście, który dzień wcześniej rozpoczną kolarze górscy, startując w kolejnej edycji cyklu Bike Maraton.

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Paula pisze:

  Czekam! Trasę biegu znam, bo biegam w tamtych okolicach, więc będzie dobry poziom.

  1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   To prawda, zapowiada się niezła dawka endorfin w trakcie tego startu. Będziemy trzymać kciuki za wszystkich zawodników 🙂 Udanego biegu i walki o życiówkę 🙂

 2. Marys 100 pisze:

  Bieganie w Polanicy to coś pięknego. Klimat na zawodach powinien się udać. Trzymam kciuki za Wasze starty!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 9 Peak Pro – jest drogi i bardzo dobry? Sprawdzam. Recenzja

Los sprawił, że rok 2022 zacząłem testem urządzenia marki Suunto i zapowiada się, że zakończę go również testem zegarka tego właśnie producenta. Suunto 9 Peak Pro to model, który domknie u mnie rok pełen zawirowań. Każdy dziś ogląda po kilka razy każde 100 zł, które ma zamiar wydać. Każdy śledzi ceny paliwa, prądu i gazu. Czy warto zatem odłożyć 23 stuzłotowe banknoty i kupić zegarek GPS wykonany w Finlandii? Zaznaczam – wykonany, nie zaprojektowany, a wykonany gdzieś indziej. Producent informuje jasno – zaprojektowaliśmy i zrobiliśmy ten zegarek w Finlandii. Obszerna recenzja poniżej. (więcej…)