Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski

polecane

Górskie bieganie w Polanicy – I Półmaraton Górski

Kamil Nowak
Maj 4, 2016
Biegi

Polanica-Zdrój doczekała się górskiego biegu, który może być dobrym powodem do udziału w biegowej rywalizacji na atrakcyjnej, ciekawej trasie i może skłonić do odwiedzenia Polanicy. Zobacz informacje związane ze startem w tych zawodach. 

Półmaraton Polanica

Biegi górskie rozwijają się w Polsce dynamicznie, a konkurencja na tym polu jest wysoka. Imprez jest coraz więcej, a biegacze mają w czym wybierać. Organizatorzy biegu w Polanicy chcą zyskać zaufanie zawodników oferując im produkt, po którym wiadomo czego się spodziewać.

Ci którzy biegali w poprzednich latach w górskich biegach i półmaratonach w Wiśle, Ludwikowicach Kłodzkich, Świeradowie-Zdroju, Półmaratonie Jeleniogórskim czy choćby w kwietniowym Półmaratonie Miękinia, wiedzą o co chodzi.

Trasa półmaratonu została poprowadzona przez masyw Kamiennej Góry, Toczka i Rówienki, przez Drogę Wieczność i Nową Sokołówkę, z powrotem do centrum Polanicy.

Start biegu w niedzielę 8 maja o godz. 11:00 z Parku Zdrojowego w Polanicy-Zdroju. Zapisy będą przyjmowane również w dniu biegu od godziny 8:00. W sobotę, 7 maja biuro zawodów będzie czynne od 16:00 do 21:00. Biegi Górskie w Polanicy-Zdroju będą kończyć Aktywny Weekend w tym mieście, który dzień wcześniej rozpoczną kolarze górscy, startując w kolejnej edycji cyklu Bike Maraton.

Informacja prasowa / opracowanie redakcyjne 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

 1. Paula pisze:

  Czekam! Trasę biegu znam, bo biegam w tamtych okolicach, więc będzie dobry poziom.

  1. Kamil Nowak - Bieganie Uskrzydla pisze:

   To prawda, zapowiada się niezła dawka endorfin w trakcie tego startu. Będziemy trzymać kciuki za wszystkich zawodników 🙂 Udanego biegu i walki o życiówkę 🙂

 2. Marys 100 pisze:

  Bieganie w Polanicy to coś pięknego. Klimat na zawodach powinien się udać. Trzymam kciuki za Wasze starty!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Suunto 3 Fitness – piękno i wygoda na nadgarstku – recenzja

Suunto 3 Fitness jest jak trener personalny zachęcający do aktywności fizycznej. Czuwa nad dzienną dawką sportu, intensywnością ćwiczeń i snem potrzebnym do regeneracji po męczącej dobie. Stawia przed swoim podopiecznym cele, układa plan treningowy mając na względzie także zdarzenia losowe i przygotowuje tygodniowe podsumowanie ruchu. Czy to wszystko przydaje się w praktyce? Dla kogo jest ten sprzęt? Czy faktycznie zegarek Suunto pełni rolę coacha? (więcej…)