Garmin Ultra Race Myślenice 2019 z punktami ITRA
Garmin Ultra Race Myślenice 2019 z punktami ITRA!

polecane

Garmin Ultra Race Myślenice 2019 z punktami ITRA!

Kamil Nowak
Kwiecień 5, 2019
Aktualności

Dokładnie 28 dni dzieli nas od niebywałego wydarzenia jakim jest Garmin Ultra Race Myślenice. Zawody wystartują 4 maja 2019 r. Jest to także impreza inauguracyjna tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race!

Garmin Ultra Race Myślenice 2019 z punktami ITRA

Rozpoczęcie tegorocznego cyklu Garmin Ultra Race odbędzie się w Beskidach. Podczas Garmin Ultra Race dorośli biegacze będą mogli rywalizować na jednym z czterech dystansów: 12 km, 27 km, 51 km oraz 80 km. Zawody z cyklu GUR to również biegi dla najmłodszych, którzy mogą się ścigać na trzech dystansach: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat).

W Myślenicach można nie tylko spędzić aktywnie czas, nie tylko spędzisz aktywnie czas, ale również zrelaksować się i wypocząć. Miasto położone między Krakowem a Zakopanem urzeka pięknymi krajobrazami i mocą atrakcji o każdej porze roku. Ponadto jest dogodną bazą wypadową do wielu miejscowości w Małopolsce takich jak Kraków, Zakopane, Wieliczka czy Oświęcim.

Oto news dnia😃GUR Myślenice z punktami ITRA ❗️Z przyjemnością informujemy, że International Trail Running…

Opublikowany przez Garmin Ultra Race in Poland Piątek, 5 kwietnia 2019

W dniu dzisiejszym, 5 kwietnia, organizator wydarzenia za pośrednictwem oficjalnego profilu Facebook poinformował, że International Trail Running Association przyznała punkty za start w zawodach w Myślenicach.

Podczas GUR Myślenice będzie można uzyskać:

⛰ 3 punkty za GUR80 (ukończenie w limicie czasu),
🏔 2 punkty za GUR51 (ukończenie w limicie czasu),
🗻 2 punkty za GUR27 (ukończenie w limicie czasu).

Zapisy:
www.ultrarace.pl

Źródło: oprac. na podstawie: http://ultrarace.pl/myslenice-z-punktami-itra; fot. Labosport / organizator 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Monitoruj jakość powietrza z Wynd Air Tracker

Smog to temat, który jesienią oraz zimą powraca jak bumerang, bo to właśnie w tym czasie drastycznie przekraczane są dopuszczalne normy emisji niebezpiecznych dla zdrowia pyłów. Instytut Ekonomii Środowiska podaje, iż w Polsce około 70% budynków jednorodzinnych posiada kotły grzewcze zasilane paliwem stałym, które regularnie wytwarzają zabójcze związki chemiczne. Dlaczego jakość powietrza, którym oddychamy jest tak ważna i jak wpływa ona na nasze zdrowie? Co możemy zrobić, by ją poprawić w najbliższym otoczeniu? (więcej…)