Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS
Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS

polecane

Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS

Tomasz Wołoćko
26 stycznia, 2023
Aktualności

Czołowy polski biegacz górski, Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS. Będzie zaangażowany w działania zorientowane na promocję linii trailowej, która jest jedną z kluczowych kategorii produktowych japońskiej marki.

Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS

ASICS od lat wspiera biegaczy w odkrywaniu nowych szlaków. Kolekcje trailowe słyną z zaawansowanych technologicznie rozwiązań oraz solidnej przyczepności butów na nierównych nawierzchniach. W tym sezonie marka wprowadzi na rynek kolejne nowości, które będą dodatkowo testowane na kanałach komunikacji nowego ambasadora. Ponadto, we wszystkich tegorocznych startach, Witek będzie występować w odzieży ASICS. Będzie również zaangażowany w akcje promocyjne oraz dedykowane eventy konsumenckie.

Jest mi niezmiernie miło z powodu rozpoczęcia współpracy z marką ASICS. Jestem dumny, pełen wiary i determinacji, żeby dążyć do własnego rozwoju jako sportowiec, ale również jako człowiek. Z wykształcenia jestem nauczycielem wychowania fizycznego i moją życiową misją jest krzewienie kultury fizycznej. Chcę, żeby ludzie odnajdywali w bieganiu sposób na poprawę swojego ciała i umysłu. Żyjemy w szybkim tempie i sport, jak mało innych rzeczy, pozwala nam na utrzymanie równowagi. Taka jest też filozofia ASICS – rozwój ciała i umysłu. W pełni utożsamiam się z wartościami marki. Zdrowe ciało, to zdrowy duch, a zdrowy duch to możliwość osiągania wielkich rzeczy. Takie właśnie cele stawiam przed sobą w nadchodzącym sezonie w biegach górskich – powiedział nowy ambasador ASICS, Andrzej Witek.

Andrzej Witek dołączył do grona ambasadorów ASICS

Współpraca z Andrzejem wzmacnia nasz wizerunek jako marki, dla której trail stanowi wiodącą kategorię. Wszystkie nasze produkty są poddawane zaawansowanym testom w Centrum Nauki i Sportu w japońskim Kobe w duchu naszej filozofii założycielskiej – „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Wierzymy, że będziemy rozwijać się wspólnie z naszym nowym ambasadorem na wielu płaszczyznach, nie tylko tych sportowych. Andrzej słynie z niesamowitej siły mentalnej, co doskonale wpisuje się w naszą globalną strategię, mającą na celu wspieranie sportowców również w obszarze zdrowia psychicznego. Jesteśmy przekonani, że przed nami wiele sukcesów także na arenie międzynarodowej, a nasze produkty, jak TRABUCO MAX czy FujiSpeed, pomogą Andrzejowi wygrywać w kolejnych latach – stwierdził Daniel Bogacki, Activation Specialist w ASICS Polska.

Andrzej Witek jest jednym z najlepszych biegaczy w Polsce. Jest również członkiem kadry narodowej w biegach górskich. Startował m.in. w mistrzostwach Europy na długim dystansie, które zakończył na 23. miejscu. Na swoim koncie ma około 80 wygranych biegów na różnych szczeblach i dystansach. Tylko w ubiegłym roku zdobył srebrny medal mistrzostw Polski w biegu górskim na długim dystansie w Szczawnicy oraz triumfował w Golden Mountains Trail Series 33 km w Lądku-Zdrój. Zajął również 7. miejsce podczas Marathon du Mont Blanc w Chamonix.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty trailowe ułatwią bieg w trudnym terenie. Czy warto je kupić?

Buty trailowe ułatwią bieganie w trudnym terenie dzięki swojej nietypowej budowie. Jeśli chcemy wykonać bezpieczny trening na piaszczystym, kamienistym, błotnistym i najeżonym wystającymi korzeniami podłożu, warto pomyśleć o wyborze specjalnych butów terenowych. Na co zwrócić uwagę podczas zakupu takiego obuwia? Ale co najważniejsze, czy warto kupić buty trailowe? (więcej…)