Adidas prezentuje buty UltraBOOST X i ogłasza 2017 rokiem kobiet

polecane

Adidas prezentuje buty UltraBOOST X i ogłasza 2017 rokiem kobiet

Kamil Nowak
15 lutego, 2017
Aktualności

Marka adidas zaprezentowała najnowsze buty UltraBOOST X. Premiera okazała się również świetną okazją do podkreślenia roli kobiet promujących zdrowy styl życia. Ambasadorki marki adidas takie, jak Karlie Kloss, Hannah Bronfman czy Candace Parker udowadniają, że sport powinien być elementem codziennego życia. Co jeszcze wydarzyło się podczas premiery produktów w Adidas Runners Warsaw?

Całkiem niedawno pisaliśmy o Adidas Runners Warsaw, czyli wyjątkowym miejscu spotkań dla fanów marki, jak i osób oddanych aktywnościom sportowym. W ARW mogą one bezpłatnie trenować, spotkać się z innymi zapaleńcami sportów lub po prostu zrelaksować się w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Tym razem miejsce to stało się areną, na której zaprezentowano najnowszą kolekcję butów adidas UltraBOOST X oraz kolekcję wiosna-lato 2017. Podczas eventu pojawiło się wiele kobiet, nie zabrakło polskich ambasadorek marki – Ewy Chodakowskiej oraz Jessiki Mercedes. Goście mieli okazję poznać trenerki ARW i podziwiać je w dość nietypowej dla nich roli modelek. Podczas multimedialnego show dziewczyny zaprezentowały na wybiegu najnowszą kolekcję marki adidas.

Punktem centralnym całego spektaklu była prezentacja nowego modelu butów biegowych adidas UltraBOOST X. Buty do biegania zostały zaprojektowane przez kobiety dla kobiet. Ultraboost X to nie tylko walory wizualne. But posiada miękką cholewkę Primeknit, która naturalnie dopasowuje się do zmieniającego się w tracie ruchu kształtu kobiecej stopy. Dynamikę biegu wspiera podeszwa środkowa zbudowana z pianki BOOST, która jest rewolucyjną technologią adidas i zapewnia miękką, sprężystą amortyzację, a zarazem największy zwrot energii z wszystkich materiałów używanych do tworzenia butów biegowych. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych (zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach) i jest niebywale trwała, zachowując swoje właściwości nawet po 1500 km.

UltraBOOST X wyposażony jest także w charakterystyczny, dynamiczny łuk. Unikalna konstrukcja zrobiona z rozciągliwej siatki, zapewnia dodatkowe wsparcie na podbiciu stopy. Struktura materiału w obszarze palców zapewnia lepszą wentylację, co przekłada się na komfort biegu.

Informacja prasowa / adidas

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kupiłeś zegarek sportowy (z GPS). Jakie funkcje włączyć, a jakie wyłączyć?

Zegarek sportowy zaprowadził mój trening na znacznie wyższy level. Startowałem z najniższego możliwego poziomu, czyli „kanapowca” z nadwagą. Najpierw ćwiczyłem z telefonem i aplikacją, która mierzyła dystans i prędkość. Dopiero, gdy wybrałem swój pierwszy zegarek sportowy, nabrałem wiatru w żagle. Szybko zauważyłem, że profesjonalny sprzęt wiele ułatwia i daje możliwość stabilnego rozwoju formy. Jak wykorzystać potencjał zegarka sportowego? Jak zacząć z niego korzystać? Jakich funkcji używać, a które lepiej jest wyłączyć? (więcej…)