bieganieuskrzydla.pl

Adidas prezentuje buty UltraBOOST X i ogłasza 2017 rokiem kobiet

Luty 15, 2017

Marka adidas zaprezentowała najnowsze buty UltraBOOST X. Premiera okazała się również świetną okazją do podkreślenia roli kobiet promujących zdrowy styl życia. Ambasadorki marki adidas takie, jak Karlie Kloss, Hannah Bronfman czy Candace Parker udowadniają, że sport powinien być elementem codziennego życia. Co jeszcze wydarzyło się podczas premiery produktów w Adidas Runners Warsaw?

 

 

Całkiem niedawno pisaliśmy o Adidas Runners Warsaw, czyli wyjątkowym miejscu spotkań dla fanów marki, jak i osób oddanych aktywnościom sportowym. W ARW mogą one bezpłatnie trenować, spotkać się z innymi zapaleńcami sportów lub po prostu zrelaksować się w specjalnie przygotowanej strefie chillout. Tym razem miejsce to stało się areną, na której zaprezentowano najnowszą kolekcję butów adidas UltraBOOST X oraz kolekcję wiosna-lato 2017. Podczas eventu pojawiło się wiele kobiet, nie zabrakło polskich ambasadorek marki – Ewy Chodakowskiej oraz Jessiki Mercedes. Goście mieli okazję poznać trenerki ARW i podziwiać je w dość nietypowej dla nich roli modelek. Podczas multimedialnego show dziewczyny zaprezentowały na wybiegu najnowszą kolekcję marki adidas.

 

 

Punktem centralnym całego spektaklu była prezentacja nowego modelu butów biegowych adidas UltraBOOST X. Buty do biegania zostały zaprojektowane przez kobiety dla kobiet. Ultraboost X to nie tylko walory wizualne. But posiada miękką cholewkę Primeknit, która naturalnie dopasowuje się do zmieniającego się w tracie ruchu kształtu kobiecej stopy. Dynamikę biegu wspiera podeszwa środkowa zbudowana z pianki BOOST, która jest rewolucyjną technologią adidas i zapewnia miękką, sprężystą amortyzację, a zarazem największy zwrot energii z wszystkich materiałów używanych do tworzenia butów biegowych. Doskonale sprawdza się w każdych warunkach pogodowych (zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach) i jest niebywale trwała, zachowując swoje właściwości nawet po 1500 km.

 

 

UltraBOOST X wyposażony jest także w charakterystyczny, dynamiczny łuk. Unikalna konstrukcja zrobiona z rozciągliwej siatki, zapewnia dodatkowe wsparcie na podbiciu stopy. Struktura materiału w obszarze palców zapewnia lepszą wentylację, co przekłada się na komfort biegu.

 

 

Informacja prasowa / adidas

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Przeczytaj również

Bieganie w nocy. Jak zadbać o bezpieczeństwo?

Bieganie w nocy pozwala wprowadzić do treningu nutę tajemniczości, lepiej skupić się na odczuciach, własnych myślach, ale i stać się mniej widocznym dla otoczenia. Do biegania w nocy trzeba odpowiednio się przygotować. Należy wybrać odzież, dzięki której będziemy zauważalni i skorzystać z dodatkowych akcesoriów - oświetlenia, odblasków czy światełek sygnalizujących naszą pozycję. Co warto założyć na siebie, aby być bardziej bezpiecznym? (więcej…)