Polar H9 nadajnik na klatkę piersiową
Polar H9 – nowy nadajnik na klatkę piersiową

polecane

Polar H9 – nowy nadajnik na klatkę piersiową

Kamil Nowak
29 stycznia, 2020
Aktualności

Fińska marka Polar zaprezentowała nowe urządzenie Polar H9, czyli najnowszy nadajnik na klatkę piersiową, który został wyposażony w niezwykle dokładną technologię pomiaru tętna na rynku. Jaka jest cena tego produktu? Jakie są najważniejsze funkcje H9?

Polar H9 nadajnik na klatkę piersiową

Polar uzupełniając dotychczasową ofertę sensorów tętna Polar H10 i Polar OH1+, Polar H9 zapewnia funkcjonalność, wysoką dokładność pomiaru, a także przystępną cenę, co czyni go idealnym produktem dla początkujących i średnio-zaawansowanych użytkowników.

W przypadku tętna dokładność pomiaru jest niezwykle ważna. Nadajnik na klatkę piersiową Polar H9 bazuje na niezbędnych funkcjach i cechach modelu Polar H10, co czyni go dokładnym i niezawodnym sensorem tętna, w przystępnej cenie. Jest idealnym rozwiązaniem dla regularnie trenujących, biegaczy i kolarzy, którzy chcą precyzyjnie monitorować tętno i kalorie.

Oferta sensorów do pomiaru tętna marki Polar przedstawia się od dzisiaj następująco:
● Polar H10 – najdokładniejszy sensor tętna w historii marki Polar; najlepszy wybór dla profesjonalistów. Polar H10 zapewnia dwa połączenia Bluetooth lub Bluetooth i ANT+ jednocześnie, wbudowaną pamięć, dane z akcelerometru i zaawansowany pasek z elektrodami Polar Pro;
● Polar H9 – to najnowszy produkt Polar, który charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru, posiada podstawowe funkcje i jest dostępny w przystępnej cenie;
Polar OH1+ – optyczny sensor tętna, który łączy wszechstronność, wygodę i łatwość obsługi.

Polar H9 nadajnik na klatkę piersiową

Najważniejsze funkcje Polar H9 to:
● Łączność Bluetooth, ANT+ oraz analogowa (5 kHz);
● Możliwość połączenia nadajnika z bezpłatną aplikacją Polar Beat, która umożliwia monitorowanie tętna, wyznaczanie celi treningowych, otrzymywanie wskazówek głosowych, a także analizowanie danych po zakończeniu treningu;
● Kompatybilność z różnymi zegarkami sportowymi oraz aplikacjami treningowymi, w tym Nike Run Club, MapMyFitness, Runkeeper, Zwift, TrainerRoad i The Sufferfest;
● Możliwość połączenia z popularnymi maszynami typu kardio;
● Czas pracy baterii wynoszący do jednego roku, przy korzystaniu z nadajnika przez godzinę dziennie;
● Kompatybilność z Software Development Kit, dzięki czemu Polar H9 można połączyć z systemami partnerów B2B.

Polar H9 będzie dostępny w sprzedaży od 12 lutego 2020 r. na stronie polar.com, w cenie 259 zł. Do wyboru będą dwa rozmiary paska – standardowy M-XXL oraz mniejszy XS-S.

„Dokładność pomiaru tętna jest wartością, która nie podlega kompromisom. Użytkownicy czasem nie zdają sobie sprawy z tego, jak bardzo jest to ważne” – mówi Riikka Rae, Business Product Manager firmy Polar. „Corocznie publikowanych jest ponad 800 badań naukowych, w których wykorzystana została technologia Polar. W wielu z nich sensory tętna Polar są używane jako punkt odniesienia dla standardu pomiaru tętna. Nie afiszujemy się z nazwiskami sławnych osób w reklamach lub na opakowaniach naszych produktów, ponieważ ci sportowcy i drużyny nie są związani z nami sponsoringiem, są po prostu naszymi klientami. [..] To świadczy o naszych produktach, technologii i dziedzictwie marki Polar.”

Źródło: tekst i zdjęcia od marki Polar

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Czy znajomość trasy maratonu może pomóc w przebiegnięciu biegu?

Udział w maratonie to potężne wyzwanie! Brawo, że poszukujesz informacji o maratonie – to znaczy, że myślisz o jego przebiegnięciu. Jednym z kluczowych czynników, które mogą wpłynąć na przebiegnięcie pierwszego w życiu maratonu, jest znajomość trasy, którą się pokonuje. Znając rozlokowanie punktów odżywczych, punktów z wodą, trudne wzniesienia i spadki czy inne charakterystyczne części trasy, biegacz może skuteczniej planować swój bieg, optymalnie wykorzystywać energię i osiągnąć lepszy wynik na mecie. Na co należy zwracać dużą uwagę, analizując trasę biegu? (więcej…)