50 dni zostało do startu Pyrzycka Szybka Dycha
Mniej niż 50 dni zostało do startu Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE!

polecane

Mniej niż 50 dni zostało do startu Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE!

Jerzy Stawiński
luty 3, 2020
Biegi

Już 22 marca odbędzie się kolejna, czwarta edycja wyjątkowej imprezy biegowej w okolicach Szczecina, jaką niewątpliwie jest Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE w Pyrzycach.

50 dni zostało do startu Pyrzycka Szybka Dycha 2020Każdy ze startujących w Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE będzie mógł sprawdzić poziom swojego przygotowania do nowego sezonu i wystartować na jednym z dwóch dystansów – 10 km lub 5 km i to zarówno indywidualnie, jak i drużynowo.

„Dlaczego warto otworzyć sezon właśnie biegiem na dystansie 10 km? Powodów jest kilka, ale z pewnością start na dychę może odpowiedzieć na wiele pytań związanych z naszą dyspozycją na samym początku sezonu…. Dystans nieprzypadkowy, ponieważ dość szybko po takim starcie następuje regeneracja organizmu, a poprzez długość trwania wysiłku ( powyżej 30 minut ) daje gwarancję odpowiedniego przetestowania naszego ciała w warunkach startowych. Jeśli dodamy do tego szybką trasę w Pyrzycach to Pyrzycka Szybka Dycha nie tylko daje możliwość sprawdzenia swojej aktualnej dyspozycji, ale również daje szansę na rozpoczęcie sezonu z nowym rekordem życiowym na dystansie 10 km.” – na to pytanie odpowiedział nam trener Sebastian Wierzbicki z Wierzbicki Running Project.

Jak wasza forma? 💪💪💪

Opublikowany przez Pyrzycka Szybka Dycha Sobota, 1 lutego 2020

Oprócz okazji sprawdzenia swoich możliwości przed sezonem, zawodnik otrzyma medal, który z pewnością poniesie go do bicia kolejnych rekordów życiowych.

Oficjalna strona wydarzenia na Facebooku.

Źródło: tekst i foto Pyrzycka Szybka Dycha FIEGE/ materiał organizatora

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kurtka do biegania, która chroni przed wiatrem i deszczem? [TEST]

Kurtka do biegania, która ochroni ciało przed złośliwą pogodą będzie jednym z ważniejszych zakupów dla miłośnika aktywności fizycznej na świeżym powietrzu. Dlaczego więc warto poszukiwać kurtki łączącej w sobie cechy nieprzemakalności, przewiewności, lekkości i znośnej ceny? (więcej…)