10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej
Tylko do 20 lutego możliwe zgłoszenia do udziału w 10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

polecane

Tylko do 20 lutego możliwe zgłoszenia do udziału w 10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

Tomasz Wołoćko
15 lutego, 2024
Aktualności

Zapraszamy do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej „Profesjonalizacja imprez biegowych”, która odbędzie się 28-29 lutego 2024 roku. Wydarzenie ma na celu dyskusję na tematy ważne dla organizatorów, które zarówno mogą wesprzeć organizatorów w pozyskiwaniu nowych biegaczy a także są istotne dla samej organizacji i jej wpływu na społeczeństwo i środowisko.

10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

Tylko do 20 lutego przyjmujemy zgłoszenia do udziału w X Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej, która odbędzie się w dniach 28-29 lutego w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym przy ul. Wiankowej w Poznaniu. Tegoroczna edycja poświęcona jest profesjonalizacji imprez biegowych.

Do grona prelegentów dołączyli:

  • Grzegorz Kuczyński, prezes Fundacji Białystok Biega, która od 2011 roku zorganizowała ponad 60 imprez biegowych dla 115 tys. uczestników. Poprowadzi on pierwszą z zaplanowanych sesji: „Impreza biegowa jako produkt marketingowy”,
  • Andrzej Krzyścin, od ponad 20 lat dyrektor Biegu Europejskiego w Gnieźnie i Biegu Lechitów, który poprowadzi panel „Festiwal biegowy vs. pojedynczy bieg. W poszukiwaniu najwyższej wartości dla biegaczy”.

10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

Sylwetki panelistów oraz program konferencji udostępniamy na stronie Konferencji. Podczas konferencji, o czym pisaliśmy wcześniej, nie zabraknie również rywalizacji sportowej. Uczestnicy wydarzenia będą mogli wziąć udział w biegu dookoła Jeziora Maltańskiego. Będzie to okazja do spotkania z Patrycją Wyciszkiewicz, która zapowiedziała start w tym biegu.

Zapisy są możliwe poprzez formularz zgłoszeniowy. Opłata za udział w konferencji wynosi 550 zł brutto za osobę. Organizatorami wydarzenia są Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu oraz Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

10 powodów, dla których warto rolować mięśnie. Czy znasz je wszystkie?

Rolowanie mięśni zmniejsza lub całkowicie eliminuje uporczywe bóle pleców, szyi czy kręgosłupa z odcinkiem lędźwiowym na czele. Przynosząca niezwykle szybko efekty forma automasażu na stałe wkradła się w harmonogram dnia sportowców. Skąd ten fenomen i dlaczego tak wiele osób sięga po specjalne wałki do masażu? Poznaj 10 istotnych powodów, dla których warto jest się zaprzyjaźnić z tzw. rollerem? (więcej…)