10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej
Znamy pierwszych prelegentów 10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej „Profesjonalizacja imprez biegowych”

polecane

Znamy pierwszych prelegentów 10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej „Profesjonalizacja imprez biegowych”

Tomasz Wołoćko
24 stycznia, 2024
Aktualności

Znamy już pierwszych prelegentów, którzy wystąpią podczas 10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej „Profesjonalizacja imprez biegowych”, która odbędzie się 28-29 lutego 2024 roku. Organizatorami konferencji są Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji oraz Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.

10. Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej

10. Ogólnopolska Konferencja Biegowa „Profesjonalizacja imprez biegowych” ma na celu dyskusję na tematy ważne dla organizatorów wydarzeń biegowych w pozyskiwaniu nowych uczestników, a także są istotne dla samej organizacji i jej wpływu na społeczeństwo i środowisko. Po raz kolejny konferencja zorganizowana zostanie przez dwa podmioty mające duże doświadczenie i wiedzę w zakresie organizacji wydarzeń sportowych. Konferencja odbędzie się w Maltańskim Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnym przy ul. Wiankowej 3, na terenie Jeziora Maltańskiego w Poznaniu.

Panele dyskusyjne

  • Polski i światowy rynek imprez biegowych – trendy, podobieństwa i różnice – Łukasz Miadziołko – Dyrektor Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji a także Poznań Maratonu i PKO Poznań Półmaratonu. Maratończyk.
  • Festiwal biegowy vs. pojedynczy bieg. W poszukiwaniu najwyższej wartości dla biegaczy – Prowadzący zostanie przedstawiony niebawem.
  • Marketing myopia organizatorów imprez biegowych – Marek Tronina – Miłośnik filozofii Johna C. Maxwella, idei Simona Sinka, zasad Kennetha Blancharda i brawury Setha Godina. W wieku pięćdziesięciu kilku lat odkrył, że słuchając można zdobyć więcej przyjaciół niż mówiąc. Pasję do sportu stopniowo zamienia w pasję do zmieniania świata przez sport. Od ponad dwudziestu lat dyrektor Maratonu Warszawskiego.
  • Dlaczego kobiety (nie)biegają? Biegaczki i ich oczekiwania – Ewa Paciorek – zabiegana dosłownie i w przenośni marketerka i podcasterka oraz promotorka aktywnego trybu życia. Kiedyś dziennikarka radiowa i „pani od kultury” z doświadczeniem w organizacji i promocji największych imprez biegowych w Polsce. Pomysłodawczyni i gospodyni kilku cykli podcastowych na czele z autorskim „Czy tu się biega?” współtworzonym z Magazynem Bieganie. Miłośniczka domowej pizzy i lodów rzemieślniczych, tańca i górskich wędrówek oraz mądrych rozmów z drugim człowiekiem – nie tylko przy mikrofonie. W światku biegowym znana jako Kobieta Biega Ewa Paciorek.
  • Sztuczna inteligencja jako wsparcie organizacji imprez biegowych – mgr Marcin Gurtatowski – Wykładowca akademicki i trener biznesu, specjalizujący się w zagadnieniach zarządzania i marketingu. Założyciel firmy Know-How VR, oferującej rozwiązania wspierające komunikację, kreatywność i kooperację, w oparciu o technologię wirtualnej rzeczywistości. Doktorant Katedry Strategii Marketingowych Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Jego zainteresowania badawcze koncentrują się na ekonomii behawioralnej oraz na możliwościach wykorzystania technologii cyfrowych w zarządzaniu i marketingu. Pasjonat fantastyki naukowej.
    prof. Zygmunt Waśkowski – profesor Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, pomysłodawca i od 2013 roku organizator konferencji biegowych w Poznaniu. Zawodowo zajmuje się problematyką marketingu w sporcie, w szczególności na rynku imprez biegowych. Autor kilkudziesięciu publikacji z tego zakresu. Prywatnie biegacz z ponad 38.letnim doświadczeniem, ukończył 25 maratonów, w tym w takich miejscach jak: Paryż, Berlin, Londyn,Tokio, czy Pjongjang w Korei Północnej.
  • Wpływ imprez biegowych na środowisko naturalne. Oczekiwania biegaczy i wyzwania dla organizatorów biegów – Prowadzący zostanie przedstawiony niebawem.

Organizatorzy
Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji, ul. Spychalskiego 34, Poznań
Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, al. Niepodległości 10, Poznań

Zapisy: https://posir.poznan.pl/konferencje-i-szkolenia/ogolnopolska-konferencja-biegowa/zapisy

Termin konferencji to 28-29 lutego 2024 r.

Termin rejestracji: do 20 lutego 2024 r.

Termin wpłat: do 20 lutego 2024 r.

Źródło: oprac. na podstawie https://posir.poznan.pl/ ; fot. własne, Kamil Nowak, 2023 r. 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Legalny Doping: produkty w kuchni, które mają działanie podobne do dopingu

W świecie sportu, gdzie każda sekunda i każdy milimetr mogą decydować o zwycięstwie lub porażce, sportowcy poszukują wszelkich możliwych sposobów na poprawę wyników i osiągnięcie szczytowej formy. Chociaż doping farmakologiczny jest surowo zabroniony i niesie ze sobą poważne konsekwencje, istnieje wiele legalnych i łatwo dostępnych produktów, które mogą działać jak naturalny doping. Od kofeiny po sok z buraków – te substancje mogą poprawić wydolność, zwiększyć wytrzymałość i przyspieszyć regenerację, oferując sportowcom legalne wsparcie w ich dążeniu do sukcesu. Jakie produkty mogą być uważane za legalny doping, i jak mogą one wspierać sportowców w osiąganiu lepszych wyników bez łamania zasad? (więcej…)