Kibicuj zawodnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego!

polecane

Kibicuj zawodnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego!

Jerzy Stawiński
20 września, 2023
Biegi

New Balance po raz kolejny będzie partnerem biegaczy podczas zbliżającego się 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego i imprez towarzyszących. Tym razem marka przygotowała również coś dla kibiców, którzy będą wspierać bliskich i znajomych, nawet jeśli nie będą mogli dotrzeć na trasę. Na stronie KibicujBiegaczom.pl czeka formularz umożliwiający wysłanie motywujących wiadomości, które zostaną wyświetlone biegaczom na ostatnich kilometrach maratonu i biegu na 10 km.

Kibicuj zawodnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego

Jak co roku ostatni weekend września to wielkie święto biegowe w stolicy. Po raz kolejny tysiące osób wybiegnie na ulice Warszawy, aby spróbować zrealizować swoje indywidualne cele sportowe. Wspierać ich w tym będą bliscy i przyjaciele, ale także tysiące warszawiaków. New Balance docenia zaangażowanie i wysiłek uczestników niezależnie od dystansu oraz prognozowanego czasu na mecie. Aby pomóc im w osiągnięciu celu, na stronie KibicujBiegaczom.pl marka przygotowała specjalny formularz dla kibiców, który pozwoli zmotywować bliskich i znajomych na ostatnich kilometrach biegu.

Stworzona przez markę strona umożliwia wpisanie własnej wiadomości o długości maksymalnej 60 znaków. Można też skorzystać z kilku propozycji motywujących haseł wykreowanych przez sztuczną inteligencję. Do przygotowania wiadomości wystarczy numer startowy osoby, którą chcemy wesprzeć. Jeśli nie znamy jej numeru, formularz przekieruje nas na listy startowe 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego lub Nice To Fit You Warszawska Dycha. Przygotowaną wiadomość można podpisać swoim imieniem lub pseudonimem.

Kibicuj zawodnikom 45. Nationale-Nederlanden Maratonu Warszawskiego

Tak przesłane hasła zostaną wyświetlone biegaczom na specjalnym monitorze przy wylocie tunelu na ulicy Złotej, w strefie kibicowania New Balance. To odpowiednio 41. km trasy Maratonu Warszawskiego i 9. km Warszawskiej Dychy. Wiadomości i życzenia można wysyłać aż do samego startu obu dystansów w niedzielę, 24 września.

Zgodnie z ideą ‘Run Your Way’ New Balance wspiera wszystkich, którzy biegają, nawet tych, którzy nie postrzegają się jako biegacze. Marka z jednej strony docenia indywidualność, niezależność i zaangażowanie w osiągnięcie celu każdej biegającej osoby, a z drugiej wspiera lokalne inicjatywy i społeczności. Kultura biegowa jest zawsze połączona z przynależnością do społeczności, a także poczuciem bycia częścią tej grupy, nawet jeśli ostatecznie biegnie się samemu.

Sprawdź: KibicujBiegaczom.pl

Źródło: informacja prasowa; New Balance; zdjęcia: Bieganie Uskrzydla / redakcja 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Panna Anna namawia do biegania w książce „Zakochaj się w bieganiu!”

Zdecydowałeś się zacząć biegać, ale nie wiesz jak to robić prawidłowo? A może biegasz już od pewnego czasu, wkręciłeś się w ten sport i myślisz o poprawie swoich wyników? Ba! Nawet o starcie w zawodach? Jakikolwiek powód był podstawą do powzięcia takiej decyzji, z pewnością masz różne wątpliwości i niezliczoną ilość pytań. Odpowiedzi na nie wszystkie udzieliła Panna Anna – znana blogerka, która wiedzą i doświadczeniem dzieli się w książce o wdzięcznym tytule „Zakochaj się w bieganiu!”. (więcej…)