ASICS GEL-Nimbus 22
ASICS GEL-Nimbus 22. Co nowego? Jaka cena?

polecane

ASICS GEL-Nimbus 22. Co nowego? Jaka cena?

Jerzy Stawiński
12 listopada, 2019
Aktualności

ASICS GEL-Nimbus 22 to najnowsza odsłona butów do biegania dla sportowców ze stopą neutralną, którzy uwielbiają pokonywać długie dystanse. Od ponad 20 lat jest to zaufany partner treningowy dla wszystkich biegaczy, niezależnie od ich poziomu zaawansowania.

ASICS GEL-Nimbus 22

ASICS GEL-Nimbus 22 to niebywale zaawansowane technicznie buty do biegania. Zaprojektowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb tych sportowców, którzy wymagają od swojego obuwia amortyzacji oraz komfortu. Wyposażone w zaawansowane technologicznie flagowe pianki ASICS – Flytefoam Propel i Flytefoam – dzięki czemu są lżejsze i bardziej sprężyste. Nazwane na cześć łacińskiego terminu Nimbus, oznaczające chmurę, kolekcja ASICS stała się synonimem wygody.

ASICS GEL-Nimbus 22

Najważniejsze cechy butów do biegania ASICS GEL-Nimbus 22 to:

  • Lepsza amortyzacja – w porównaniu z wersją 21, w edycji 22 dodano miękką i sprężystą podeszwę środkową Flytefoam Propel. Podeszwa środkowa została ponownie skonfigurowana z miękkiego, sprężystego materiału Flytefoam Propel. Dzięki temu podeszwa środkowa bardziej się kompresuje, gdy stopa uderza o ziemię;
  • Zastosowano również większy element GEL, który jest owiniety wokół tylnej części podeszwy, zapewniając lepszą ochronę przed uderzeniami w tylną stopę;
  • Nowy materiał z siatki monofilamentowej jest bardziej miękki i zapewnia lepszą wentylację;
  • Geometria buta stała się nieco szersza i wyższa w obszarze palców niż było to w modelu ASICS GEL-Nimbus 21, umożliwiając naturalne ułożenie stopy.

ASICS GEL-Nimbus 22 są dostępne już od 7 listopada. Cena butów to 740 złotych.

Źródło: informacja prasowa; fot. ASICS

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Plecak biegowy przeznaczony do ultramaratonów [15 kieszeni na ekwipunek]

Przypadł mi do testowania plecak biegowy Kalenji przeznaczony do ultramaratonów. Ten konkretny model został zatwierdzony m.in. podczas biegów Ultra-Trail du Mont-Blanc czy Western States Endurance Run. Posiada aż 15 kieszeni, pomieści 3 litry płynów i jest mega pakowny. Czy będzie to prawdziwy plecakowy "kozak", który nie posiada słabych punktów? (więcej…)