Buty do biegania Under Armour - UA HOVR Phantom 2
Buty do biegania Under Armour – UA HOVR Phantom 2

polecane

Buty do biegania Under Armour – UA HOVR Phantom 2

Redakcja
październik 6, 2020
Aktualności

Niezależnie czy jesteś początkującym biegaczem czy starasz się przedłużyć stałą trasę o kilka kilometrów – nowe buty do biegania Under Armour – UA HOVR Phantom 2 pomogą w osiągnięciu własnego celu.

Buty do biegania Under Armour - UA HOVR Phantom 2

Under Armour – UA HOVR Phantom 2 to ulepszony projekt poprzednich modeli z tej serii, który pozwala na wyższą funkcjonalność w trzech obszarach: amortyzacji, dopasowania i współpracy z aplikacją UA MapMyRun. Cholewka dopasowana niczym skarpetka, wsparcie śródstopia oraz sprężysta podeszwa czynią UA HOVR Phantom 2 najszybszą, ale też najwygodniejszą innowacją do tej pory. Jeśli szykujesz się do pobicia rekordu lub starasz się przebiec dany dystans bez zadyszki, aplikacja MapMyRun stworzy spersonaliz owany plan treningu, który pozwoli to uzyskać.

– Chcieliśmy, aby nowe UA HOVR Phantom 2 były tak zaawansowane technicznie, jak to możliwe. Innowacyjna trakcja i amortyzacja pozwoliły nam ulepszyć podeszwę. Projektując cholewkę, skupiliśmy się na jej dopasowaniu i oddychalności. Z nimi jesteś gotowy do startu – podkreśla Ed Wallace, projektant obuwia biegowego Under Armour

Buty do biegania Under Armour - UA HOVR Phantom 2

Grubsza warstwa amortyzacji UA HOVR zapewnia większy zwrot energii podczas biegu i pozwala na miękki, sprężysty krok. Dzięki niej nawet biegnąc po chodniku odczuwasz wyłącznie komfort. Amortyzująca podeszwa HOVR tworzy idealną równowagę między miękkim lądowaniem a sprężystym wybiciem, by biegacz otrzymywał potrzebne wsparcie bez utraty szybkości. Każdy detal UA HOVR Phantom 2 zaprojektowano dla bardziej gładkiego biegu – aż po wyściółkę inspirowaną kolarskimi spodenkami z amortyzującym wypełnieniem.

Zaprojektowany anatomicznie kołnierz, bardziej oddychająca cholewka i ulepszona technologia siatkowa sprawiają, że UA HOVR Phantom 2 dopasowują się do stopy niczym skarpetka. Głębsze niż w poprzednich modelach wcięcie komfortowo obejmuje kostkę i ułatwia zakładanie. Sprężysta wyściółka SpeedForm 2.0 i formowana wkładka zapewniają amortyzację i wsparcie ze wszystkich stron. Wzmocnienie na palcach i śródstopiu wzbogacono o perforacje, by pozwolić stopom oddychać nawet w najgorętszym punkcie trasy.

Buty do biegania Under Armour - UA HOVR Phantom 2

– Wszystkie modele serii Phantom to buty dla sportowców, którzy lubią trenować po swojemu. Phantom 2 dają Ci wszechstronność, komfort i funkcjonalność zawsze, gdy ich potrzebujesz”
– mówi Ed Wallace.

Dla wielu sportowców bieganie jest najbardziej znienawidzoną formą treningu. Under Armour postawiło sobie za zadanie, by uczynić je łatwiejszym, bardziej inteligentnym i przyjemnym. Aplikacja MapMyRun zmienia cele w wyzwania: nieważne czy starasz się uzyskać upragniony czas czy chcesz zrzucić kilogramy. Dynamiczna personalizacja dopasowuje trening do aktualnych osiągów, by lepiej zmierzać wprost do celu.

Najważniejsze cechy to:

  • Neutralne buty biegowe na krótsze, szybkie trasy
  • Grubość podeszwy: pięta – 26.5 mm, palce – 17.5 mm.
  • Drop: 9 mm
  • Waga: męski 42,5 – 327g, damski 37 – 262g
  • Cena: 629 pln

Buty UA HOVR Phantom 2 są dostępne online na www.sportstylestory.com i w sklepach Under Armour Brand House: w Westfield Arkadia w Warszawie i krakowskiej Bonarka City Center

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty Under Armour – UA HOVR Phantom 2 – szybkie i na krótkie trasy. TEST

Buty do biegania Under Armour UA HOVR Phantom 2 stanowią miłą odskocznię od modeli, które zawsze trafiały w moje ręce. Najczęściej miałem do czynienia z butami dla zawodników biegających długie dystanse po twardej nawierzchni oraz wykonujących wiele kilometrów w ciągu tygodnia treningowego. Dziś omawiane buty do biegania są trochę inne. W czym tkwi różnica? (więcej…)