RUNGDN bieganie
#RUNGDN na… torze motocrossowym!

polecane

#RUNGDN na… torze motocrossowym!

Redakcja
5 maja, 2021
Aktualności

Tego jeszcze nie było! Trzecia w tym roku edycja imprez z cyklu #RUNGDN odbędzie się na gdańskim torze motocrossowym przy ulicy Borkowskiej! Przygotujcie się na wiele zbiegów i podbiegów, a trasa o profilu mocno interwałowym będzie przebiegać w warunkach, których nie powstydziłby się niejeden ekstremalny bieg przeszkodowy!

RUNGDN bieganie

Nie każdy mieszkaniec Trójmiasta i okolic miał szansę odwiedzić tor motocrossowy na obrzeżach Gdańska, a już na pewno nie miał okazji tam biegać, bo taka praktycznie się nie zdarza. Wyjątkiem będzie weekend 8-9 maja, kiedy obiekt sportowy, na którym na co dzień ścigają się motocykle crossowe, stanie się areną trzeciej w tym roku edycji zawodów #RUNGDN.

Co czeka uczestników biegu? Na pewno nie lada wyzwanie! Profil toru jest bardzo zróżnicowany, ze sporą sumą przewyższeń, zbiegów i podbiegów. Nawierzchnia, w zależności od warunków atmosferycznych, może być sucha i piaszczysta bądź grząska. Na pewno będzie wymagająca, nawet dla tych, którzy wybiorą krótszy dystans 5 kilometrów. Kto lubi urozmaicenie podczas biegania, z pewnością świetnie odnajdzie się na torze motocrossowym. Jedno okrążenie to około 2,5 kilometra, więc uczestnicy będą mieli do wyboru dwie lub cztery pętle do pokonania.

RUNGDN bieganie

Uczestników imprezy obowiązuje rygor sanitarny i zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa związanych z COVID-19. Podczas procesu rejestracji zawodnicy proszeni są o wybór godziny, podczas której zamierzają wyruszyć na trasę. Startujemy co 90 minut w grupach liczących do 45 osób.

Każdy Uczestnik zobowiązany jest do uiszczenia opłaty wpisowej, a do wyboru ma 3 pakiety startowe:

– 20 zł (przez cały czas trwania rejestracji) bez pakietu startowego,

– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – czapkę z daszkiem New Balance. Limit ilościowy gadżetów 100 szt.,

– 55 zł (przez cały czas trwania rejestracji) z pakietem startowym zawierającym kolekcjonerski gadżet #RUNGDN – worek New Balance. Limit ilościowy gadżetów 60 szt.

Strona wydarzenia na Facebooku jest tutaj.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Ból kolan po bieganiu. Co jeść, aby omijać ten problem?

Jeśli chcesz, aby nie doskwierał Ci ból kolan po bieganiu, to warto wpleść do swojej diety kilka produktów, które wzmocnią stawy kolanowe i dadzą poczucie stabilności oraz mocy w trakcie treningów. Co warto jeść, aby omijać problem bolących kolan? Odpowiada Igor Dzierżanowski, dietetyk oraz trener personalny.  (więcej…)