lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Pierwszy zegarek do 500 zł

Page 1 of 2Next

Cześć. Chcę kupić swój pierwszy zegarek głównie do liczenia kroków ale nie tylko. Chcę żeby miał wbudowany gps i pulsometr oraz możliwość słuchania muzyki przez sluchawki bezprzewodowe bez udziału telefonu. Ostatnia cechą nie jest musem. Ważna jest cena. Fajnie byłoby gdyby bateria starczała na długo, ponieważ mam zamiar nosić zegarek 24 godziny na dobę. W grę wchodzą wszystkie firmy oprócz Apple.

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Cześć. Super, że udało się zamieścić wpis 😉 A jaką kwotę maksymalnie możesz przeznaczyć?

£100. Im mniej tym lepiej ale jeśli przekonasz mnie do trochę droższego to może się zdecyduje. Jako, że nie jestem biegaczem, bo chcę dopiero zacząć z tym przygodę, myślę żeby nie spalić i kupić coś prostego na początek. Jeśli motywacja zostanie i będą efekty to za jakiś czas może kupię coś lepszego. Jeśli zapał minie i zegarek będzie leżał nieużywany to przynajmniej nie stracę dużo kasy. Chociaż z drugiej strony kusi mnie by kupić coś fajniejszego czyli będzie droższe. Ciężko znaleźć złoty środek.

Nie ma szans w tej cenie otrzymać GPS, pulsometr, słuchanie muzyki bezpośrednio z zegarka. Ja nie mam w naturze przekonywać do czegoś, bo tutaj nie sprzedajemy produktów. Mogę polecić coś, ale wybór należy do Ciebie.

Bez muzyki, jeśli cena ma być niska, to polecam Polar M430. Świetnie działający GPS, rewelacyjny pomiar tętna z nadgarstka: https://bieganieuskrzydla.pl/polar-m430-zegarek-gps-pomiarem-tetna-recenzja/

oraz

https://bieganieuskrzydla.pl/polar-m430-po-dwoch-latach-opinie/

Wiem, że będziesz bardzo zadowolony z tego zegarka, ponieważ ja korzystałem z niego ponad 3 lata. Znam wszystkie jego zalety oraz nieliczne wady. Sprawdzi się w 100%.

W cenie około 500 złotych chyba nic innego nie będzie.

prosto has reacted to this post.
prosto

Kupiłem polar m430 za 120 funtów czyli 600 zł. Chociaż miałem jeszcze na uwadze Huawei watch gt active za 100 funtów, który posiada kilka czujników więcej albo Huawei watch gt 2, który jest najnowszy i ma np. odtwarzanie muzyki i kosztuje 150 funtów. Zobaczymy jutro jak przyjdzie 🙂

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Już go mam😁  Cały etap łączenia, uaktualnienia i synchronizacji przeszedł pomyślnie z moim telefonem.

Jest małe ale. Kiedy ustawiłem alarm z pozycji aplikacji na telefon i wcisnąłem na polarze synchronizuj to na aplikacji był zielony ptaszek, że jest ok, a na zegarku, że synchronizacja nie powiodła się. Mimo wszystko alarm się dodał do zegarka i zadziałał chociaż to tylko wibracje więc używał nie będę.

W aplikacji mam wpisany wzrost i wagę itd. Niestety jest ten sam komunikat, że nie może zsynchronizować. Czy muszę wpisać te dane na zegarku czy powinno się samo zmienić?

Mógłby ktoś wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje?


Problem rozwiązany.

Odinstalowałem aplikację polar beat. Zostawiłem tylko polar Flow. Już działa.

Polar flow to aplikacja do której przenoszone są dane z zegarka o treningach? A polar beat to osobna aplikacja, żeby trenować za pomocą telefonu jak się nie posiada zegarka?

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak
Cytat z prosto data Luty 26, 2020, 6:37 pm

Polar flow to aplikacja do której przenoszone są dane z zegarka o treningach? A polar beat to osobna aplikacja, żeby trenować za pomocą telefonu jak się nie posiada zegarka?

Tak, w Polar Flow będziesz mieć wszystkie dane treningowe i będziesz mógł je ze sobą porównywać. Jest to jeden z bardziej rozbudowanych dzienniczków treningowych na rynku. Świetne opcje i intuicyjne menu.

Polar M430 jest dobrym wyborem, będziesz zadowolony!!

Polubiłem ten zegarek. Noszę go cały czas nawet podczas snu. Mam jednak kilka zastrzeżeń.

Podczas snu zegarek pokazuje, że spaliłem 600 kcal. Od kiedy podczas snu spalamy kalorie?

Jazda samochodem powoduje wzrost liczby kroków o kilka tysięcy. Ciekawe jak zrobię trasę 8 godzin. Pewnie dojdzie z 10 tysięcy kroków. Jestem kurierem więc noszę zegarek, żeby liczył między innymi kroki podczas chodzenia, którego w pracy trochę mam.

Pogodziłem się już, że na trzecim poziomie wysiłku na koniec dnia mam sporo ponad normę dnia bez żadnych ćwiczeń. Około 18000-20000 kroków. Jedyne co pracuje na mój wysiłek to kilka spacerów z psem i rozwożenie paczek.

Poza tym resztę funkcji mi się podoba i to jak działa zegarek. Gps jest dokładny. Pomiar tętna też.

A podczas snu Twój organizm nie spala kalorii? Na żadne funkcje życiowe nie jest wykorzystywana energia? oddychanie, przemiana materii, działanie organów wewnętrznych i wiele innych? Dodawanie kroków to standard: https://www.youtube.com/watch?v=Z-dZFw7u9Uo 😉

Cieszę się, że sprzęt Ci się podoba.

Page 1 of 2Next