lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Jaka maska antysmogowa do biegania?

Nie jestem ekspertem, więc zapytam o to z jakich masek antysmogowych korzystacie? Potrzebuję coś dla początkujących i nie za miliony monet.

Kamil Nowak and adrian-w2 have reacted to this post.
Kamil Nowakadrian-w2

Maska antysmogowa to trudna kwestia, ponieważ jest to produkt dość złożony. Ja osobiście polecam te produkty, które testowałem, więc mam pojęcie, jak się sprawdzają, co jest w nich fajne a co nie. Ostatnio recenzowanym produktem był sprzęt marki BROYX, https://bieganieuskrzydla.pl/maska-antysmogowa-do-biegania-opinie-test-realna-ochrona/ a wideo jest tutaj https://www.youtube.com/watch?v=yYq1nzFuBxE W poprzednim sezonie testowałem produkty jednorazowe od marki 3M (link: https://bieganieuskrzydla.pl/3m-aura-maska-antysmogowa-opinie/) Jej zalety to m.in. dobra, niska cena, jakość materiałów, dostępność na rynku, wygoda podczas użytkowania). Polecam powyższe produkty. Jeśli masz jakieś jeszcze pytania, dawaj śmiało.

adrian-w2 has reacted to this post.
adrian-w2

Ta maska antysmogowa Broyx to dobra jest?

Tak, w moim przypadku się sprawdzały. Zarówno pierwsza jak i druga, ponieważ dwa różne modele testowałem. Więcej informacji znajdziesz w teście. Link dałem powyżej.

Krzysztof War has reacted to this post.
Krzysztof War

ok dzięki

Proszę. Jak będziesz mieć jeszcze jakieś pytania, dawaj śmiało.