lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Zegarek wszechstronny do 1100 złotych głównie bieganie gps

Witam , proszę doradźcie chodzi o wybór pomiędzy Garmin 235 a 735 lub ewentualnie Polar Vantage M (wiem że ma problem z powiadomieniami są słabo odczuwalne), potrzebuję  gps ,pomiaru tętna z nadgarstka dużych cyfr , powiadomień na telefon sms , email , podświetlenia na podniesienie ręki lub stałego, zmiany tarcz , alarmów dźwiękowych powiadomień typu szybciej jeśli nie mieszczę się zaplanowanym czasie , biegam około 3 razy w tygodniu (w interwały, podbiegi) dodatkowo zliczam kroki i kalorie , jaka jest różnica między zegarkami. Miałam Suunto 5 miał wszystko co potrzebowałam włącznie z tym , że był elegancki ale niestety dla mnie cyfry były mikro, nieczytelne . Potrzebuję też żeby wyświetlał trening biały ekran czarne cyfry . Budżet do około 1000 -11oo.

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak

Cześć. Z wymienionych przez Ciebie zegarków, ja wybrałbym pomiędzy Garmin 735XT lub Polar Vantage M.

Dziękuję za odpowiedź , trochę skłaniam się ku polar vantage m bo jest bardziej elegancki ale boję się powiadomień , podczas biegu tzn wibracji niektórzy narzekają że są słabe , miałam polara m430 i były wystarczające czy są porównywalne z vantage, boję się jeszcze ekranu polara który wiem że jest ciemny a cyfry białe podczas treningu układ biały ekran czarne cyfry jest czytelniejszy , czytałam też na stronie polara że nie ma powiadomień podczas treningu czy to prawda a na tym mi bardzo zależy.

Jeśli czytałaś tak na stronie marki Polar to nie mam nic do dodatnia, tak jest. Nie będę podważać informacji jakie znalazłaś na stronie producenta 😉

Dziękuję za odpowiedź , Kamilu  a co myślisz o garmin 245

Kamil Nowak has reacted to this post.
Kamil Nowak
Cytat z Ela data Luty 11, 2020, 7:47 am

Dziękuję za odpowiedź , Kamilu  a co myślisz o garmin 245

Jakoś bardziej do mnie przemawia Garmin Forerunner 645, i jest niewiele droższy. O 300 złotych. Jeśli już miałbym coś dorzucić do wcześniej ustalonej dwójki - Garmin 735XT i Polar Vantage M, to właśnie tego Garmin-a.

Ela has reacted to this post.
Ela

dziękuję Kamilu za opinię nie znam się na zegarkach , ale rozumiem że jest wyższym modelem jak 245 , chociaż 245 ma lepszą baterię.

Miałem podobny dylemat.

Garmin 235, Garmin 735, Polar Vantage M i u mnie dodatkowo w zestawieniu był też Ignite.

...

Wybrałem Forerunner'a 735, paczka w drodze 🙂