lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Wakacyjny konkurs! Wygraj a trening już nie będzie nudny! #audictus

Ogłaszamy konkurs, w którym nagrodami są produkty marki Audictus – świetne głośniki bezprzewodowe Audictus Aurora Mini! Zasady konkursu są proste i każdy może wziąć w nim udział! Zobacz, co należy zrobić, aby wygrać cenne nagrody!

Konkurs organizowany jest przez portal Bieganie Uskrzydla, w którym nagrodami są cztery najnowsze głośniki bezprzewodowe Audictus Aurora Mini ufundowane przez markę Audictus. Czterech wyłonionych w konkursie uczestników otrzyma po jednym głośniku.

Co należy zrobić? Krótko opisać Wasze największe biegowe marzenie – W jakim biegu chcielibyście wziąć udział i dlaczego akurat w tym wydarzeniu? W jakiej imprezie biegowej rozgrywanej na świecie chcielibyście wziąć udział?

Ponieważ jest to wakacyjny konkurs, odpowiedź należy zamieścić pod wakacyjnym wideo z planem treningowym na YouTube.

Warunki konkursu

1. Przygotuj odpowiedź na pytanie: W jakiej imprezie biegowej rozgrywanej na świecie chcielibyście wziąć udział i dlaczego akurat w tym wydarzeniu?
2. Odpowiedź zamieść w formie komentarza pod wideo: https://www.youtube.com/watch?v=ARL9vlCapm4
3. Na wykonanie powyższych dwóch czynności (przygotowania odpowiedzi i zamieszczenia jej w formie komentarza pod wideo) macie czas do 27 sierpnia 2021 r., do godziny 12:00.
4. Każdy uczestnik konkursu może opublikować jeden komentarz.

Należy posiadać konto w serwisie YouTube.

Wygrywają cztery (4) najciekawsze odpowiedzi. Wybierzemy odpowiedź, która jest najciekawsza, wyróżnia się i łączy temat podróżowania i biegania.

Nagrody w konkursie

4 głośniki bezprzewodowe Audictus Aurora Mini - https://audictus.com/produkty/aurora-mini/

Regulamin konkursu

1. Organizator – serwis Bieganie Uskrzydla;
2. Uczestnik – osoba biorąca udział w konkursie;
3. Zwycięzca – Uczestnik konkursu, który został wyłoniony – wygrał – w trakcie debaty zespołu Bieganie Uskrzydla oraz zastosował się do wszystkich punktów niniejszego regulaminu;
4. Wyłonienie Zwycięzców odbędzie się w trakcie posiedzenia komisji pracowników portalu Bieganie Uskrzydla po zakończeniu konkursu. W przypadku nie wskazania Zwycięzcy Organizator rozpocznie kolejny – nowy – konkurs w celu wyłonienia Zwycięzcy w terminie wskazanym przez Organizatora;
5. Nagrodą dla Zwycięzcy w konkursie jest 1 egzemplarz głośnika bezprzewodowego Aurora Mini – tylko jedna nagroda dla Zwycięzcy;
6. Zwycięzcy (łącznie cztery osoby), które zostaną wyłonione w trakcie posiedzenia komisji i spełnią wszystkie warunki otrzymania nagrody, zostaną poinformowani o decyzji komisji w ciągu jednego dnia od zakończenia obrad za pośrednictwem serwisu YouTube. Dodamy odpowiedź pod zwycięskim wpisem z informacją o wygranej.
7. Koszt wysyłki na terenie Polski zostanie po stronie portalu Bieganie Uskrzydla;
8. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną;
9. Organizator zastrzega sobie prawo do weryfikacji Zwycięzców pod kątem zgodności ich postępowania z zapisami niniejszego Regulaminu. Jeśli Zwycięzca zostanie zdyskwalifikowany przez Organizatora, Zwycięzca taki traci prawo do Nagrody, a Nagroda zostanie przekazana kolejnemu Zwycięzcy;
10. Organizator zastrzega sobie prawo do zmian regulaminu na każdym etapie trwania konkursu bez informowania uczestników oraz do ostatecznej decyzji o przyznaniu nagrody głównej;
11. Wygrywa czterech Uczestników, ale to do Organizatora konkursu należy decyzja o przydzieleniu konkretnej nagrody do Zwycięzcy.
12. Jeśli Zwycięzca nie zgłosi się w terminie do 10 dni roboczych od dnia ogłoszenia wyników, jego nagroda zostanie przekazana innej osobie. Zwycięzca będzie proszony maksymalnie 2 razy (w dostępnej formie np. poprzez zamieszczenie komentarza pod zwycięskim wpisem w serwisie YouTube). Jeśli kontakt ze strony Organizatora konkursu pozostanie bez odpowiedzi, nagroda powędruje do innego Zwycięzcy - ogłoszone zostanie uzupełniające wskazanie nowego Zwycięzcy.
13. Reklamacje dotyczące konkursu można przesyłać w terminie do 2 dni od zakończenia wydarzenia konkursowego.

Link do wideo, gdzie należy umieścić konkursową odpowiedź:
https://www.youtube.com/watch?v=ARL9vlCapm4

Powodzenia! W przypadku pytań, piszcie śmiało na adres: run (@) bieganieuskrzydla.pl lub w wiadomościach na Facebooku.

Zwycięskie komentarze to:

-----
sall88

Hej! Miesiąc temu z wielkim uśmiechem na twarzy wróciłam do mojej biegowej przygody, która rozpoczęła się już w szkole podstawowej i trwała do końca gimnazjum. Wiatr we włosach, piękne widoki i oczywiście kolka przy każdym biegu przypomniały mi, jak bardzo kochałam tę dyscyplinę sportową. Obecnie marzy mi się wystartować w IX Biegu Wokół Twierdzy Zamość (czyli w następne wakacje), który odbywa się w moim rodzinnym mieście. Dla innych dystans 4 kilometrów jest pewnie błahy, ale jeżeli uda mi się przez niego przepłynąć (nie pokonać, bo nie chcę z nim walczyć :D) to będę z siebie dumna :). Po takim porządnym starcie może uda mi się dołączyć do klubu sportowego, co jest moim głównym celem, ponieważ kiedyś złożono mi taką propozycję, ale zaprzepaściłam swoją szansę. Dlatego teraz powracam do marzeń z dzieciństwa, bo podobno jako dziecko wie się najlepiej, co chce się robić w życiu. Mam nadzieję, iż rozpoczynając biegową podróż na swoim, bieganiem inne miasta swoim uczynię. 🙂

-----
Łukasz Poznański

Polska scena ultra obfituje od lat w wiele talentów, zarówno po stronie żeńskiej, jak i męskiej. Od dłuższego czasu podziwiam przede wszystkim postępy i kolejne sukcesy Bartka Przedwojewskiego. To za jego sprawą zacząłem zgłębiać temat Golden Trail Series i tak trafiłem na szalone relacje, zdjęcia i filmy z Zegama-Aizkorri!

Same biegi ultra są fantastyczną opcją do poznawania nowych zakątków świata. Przemierzanie kolejnych pasm górskich, począwszy od naszych Beskidów, przez skurunningowe etapy w Alpach czy Pirenejach, aż po mordercze kilkudniowe zawody po pustyniach czy najdłuższych szlakach świata.

W Zegamie poza dystansem maratońskim i prawie sześcioma tysiącami metrów w pionie, jest coś jeszcze - Baskowie. Do tej pory znani mi tylko ze wspaniałego dopingu swoich piłkarzy na San Mamés oraz jakże malowniczych i pełnych życia etapów górskich, których symbolem są cudowni fani, gęsto usiani na górskich etapach Vuelty. Mentalność i fanatyzm lokalsów tworzy najcudowniejszą otoczkę sportowego święta. Nie inaczej jest na Zagemie.

Wyobraźcie sobie finisz na kilkunastostopniowym podbiegu pośród setek, tysięcy okrzykujących i wspierający Cię fanów od podnóża aż po szczyt. Żadna ściana, żadne zmęczenie, nie są w stanie Cię powstrzymać. O atmosferze panujących na tych zawodach mówią wszyscy, włącznie z legendą Kilianem Jornetem, który zdominował swoimi sukcesami te zawody.

Ciężko wyrazić słowami otoczkę tego przedsięwzięcia, konkurs odbywa się na You Tubie, zatem nie ma prostszej i łatwiejszej drogi do tego by samemu przekonać się o tym, czego zajawkę zamieściłem powyżej w kilku słowach. Nic tylko gromadzić punkty ITRA i nie przestawać marzyć.

-----

Marcin R.

Witam Uskrzydlonych Biegaczy.
Moje marzenie to Maraton w Nowym Jorku.
Czemu Nie.
Jak MARZYĆ TO NA CAŁEGO.
Ja kierowca zawodowy🚚 który kiedyś miał takiego brzucha że sznurowadeł w butach nie wiązałem bo nie miałem jak.brzuch przeszkadzał.
Kilka lat temu podjąłem decyzję o zmianie swojego życia na lepsze i od tego czasu aktywnie spędzam czas.
Nadal jestem kierowcą ale jakoś udaje mi się połączyć pracę czyli codziennie w innym miejscu w Europie z bieganiem i zdrowym odżywianiem.

Półmaraton w Szczecinie zaliczony 💪.
Teraz może maraton.
Tak sobie wymarzyłem ze dystans maratonu 42,195km przebiegnę w 42urodziny.
A dlaczego maraton w Nowym Jorku?
Może dlatego że sam proces rekrutacji sprawia, że ci którym uda się dostać na listę startową mogą czuć się wyjątkowo, niemalże jak wybrańcy.
Może dlatego że ma niepowtarzalną atmosferę stworzoną przez setki tysięcy kibicujących nowojorczyków.

Na tą chwilę kostka odmawia współpracy i formę będe musiał odbudować.

Ale mieliśmy pisać o marzeniach.
Więc podzieliłem się z Wami moim marzeniem.

Do zobaczenia na biegowym szlaku.

------

ME FK

Dla mnie jedną z najbardziej inspirujących jest historia Jerzego Górskiego – zwycięzcy podwójnego Ironmana. Jego droga do sukcesu była trudna, a samo zwycięstwo niesamowicie symboliczne. Dobiegnięcie do mety, jej przekroczenie – to przekroczenie samego siebie, swoich słabości, niedoskonałości. Pan Jerzy zwycięstwem przypieczętował swoją ogromną przemianę, zwyciężył nie tylko z innymi zawodnikami, ale przede wszystkim z samym sobą.
Jeśli chodzi o bieg, dla mnie taki dystans jest póki co nie do osiągnięcia, ale myślę, że małymi krokami, wyznaczaniem sobie kolejnych celów, można naprawdę osiągnąć wiele. Chciałabym by i dla mnie – kiedyś – udział w takim wydarzeniu sportowym – był ukoronowaniem i zwieńczeniem mojej przygody ze stawaniem się coraz lepszą – i w bieganiu i w przekraczaniu własnych granic.