lub Zarejestruj się aby założyć posty i tematy.

Grudzień 2019 zmienił wszystko!

Wszystko zaczęło się w ubiegłym roku w styczniu, gdy po grudniowym opychaniu się podczas Świąt zdałam sobie sprawę, że nie chce już tak jeść. Chce schudnąć i poprawić swój stan zdrowia. Sięgnęłam najpierw po fitness, ale to mi nie bardzo podeszło, bo na sali bywało duszno i nie bardzo pasowało mi trenowanie w zamknięciu. Później pomyślałam, że lepszy będzie basen, bo jednak za młodu zawsze lubiłam pływać. Pływałam 3 miesiące, ale w między czasie zaczęłam również biegać. To był strzał w dziesiątkę!

W bieganiu się zakochałam i trenuję trzy razy w tygodniu, mniej więcej od marca. Marzę o udziale w pierwszym półmaratonie na jesień, ale mam nadzieję, że szał z wirusem już się wtedy skończy. Trenuję według planu i chce złamać 2 godziny na 21 km. Odkąd podjęłam decyzję o zmianie, wszystko wywróciło się do góry nogami. Zwracam też uwagę na jedzenie i nie napycham się chipsami i colą wieczorem, a tak miałam regularnie jeszcze do grudnia.

Super że jest konkurs! Mam nadzieję, że słuchawki pomogą mi się skupić jeszcze mocniej na treningu! 🙂 Pozdrawiam, Ela 🙂