Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice
Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice!

polecane

Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice!

Jerzy Stawiński
Kwiecień 6, 2020
Aktualności

W związku z niezwykle trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji Garmin Ultra Race Myślenice 2020 i zawodów towarzyszących dla dzieci, organizator wydarzenia poinformował o nowym terminie zawodów, które odbędą się 1 sierpnia 2020.

Garmin Ultra Race Myślenice 2020

– Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą musieliśmy się zmierzyć już teraz – z trudem oznajmia organizator Garmin Ultra Race Myślenice 2020. Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany startowe nie tylko nam, ale przede wszystkim zawodnikom, dla których chcieliśmy zorganizować te zawody.

W związku ze zmianą daty imprezy wpisowe automatycznie zostanie przeniesione na nowy termin zawodów. Ponadto osoby, którym nowy termin zawodów nie będzie odpowiadał mają możliwość przepisania swojego pakietu startowego na inną imprezę w ramach Garmin Ultra Race 2020 (Radków lub Gdańsk) lub na inną osobę bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wszelkie prośby dot. zmian prosimy kierować na adres biuro@startlist.pl. Jednocześnie prosimy o cierpliwość, a na wszystkie maile będziemy odpowiadać sukcesywnie.

Mocno wierzymy w to, że wiadomość o zmianie terminu przyjmiecie ze zrozumieniem, jak również, że podejdziecie do tak trudnych decyzji i modyfikacji z jakimi przyszło nam się zmierzyć z pełną wyrozumiałością. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami w sierpniu na linii startu a potem przywitać Was z medalem na mecie!

W dniu 1 sierpnia 2020 odbędzie się Garmin Ultra Race Myślenice!

Zapisy -> -> ->

Źródło: https://ultrarace.pl/zmiana-terminu-garmin-ultra-race-myslenice/; fot. Jacek Deneka

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Oddychanie podczas biegania. Nosem czy ustami?

Prawidłowe oddychanie podczas biegania jest jedną z najistotniejszych czynności potrzebną biegaczowi do pełnego wykorzystania swojego organizmu i możliwości fizycznych. Oddychać nosem czy ustami? Jak poprawić sprawność płuc? Co z bieganiem w zimie i oddychaniem ustami? Czy są jakieś mity dotyczące oddychania? Wszystko wyjaśni dr n. med. Agnieszka Wsół - lekarz kardiolog z Kliniki Enel-Sport.  (więcej…)