Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice
Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice!

polecane

Zmiana terminu Garmin Ultra Race Myślenice!

Jerzy Stawiński
6 kwietnia, 2020
Aktualności

W związku z niezwykle trudną i stale zmieniającą się sytuacją wynikającą z ogłoszonej pandemii wirusa SARS-CoV-2 i choroby COVID-19, jak również w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo zawodników, wolontariuszy, kibiców i osób współpracujących przy organizacji Garmin Ultra Race Myślenice 2020 i zawodów towarzyszących dla dzieci, organizator wydarzenia poinformował o nowym terminie zawodów, które odbędą się 1 sierpnia 2020.

Garmin Ultra Race Myślenice 2020

– Jest to dla nas bardzo trudna decyzja, z którą musieliśmy się zmierzyć już teraz – z trudem oznajmia organizator Garmin Ultra Race Myślenice 2020. Zdajemy sobie sprawę, że pandemia pokrzyżowała plany startowe nie tylko nam, ale przede wszystkim zawodnikom, dla których chcieliśmy zorganizować te zawody.

W związku ze zmianą daty imprezy wpisowe automatycznie zostanie przeniesione na nowy termin zawodów. Ponadto osoby, którym nowy termin zawodów nie będzie odpowiadał mają możliwość przepisania swojego pakietu startowego na inną imprezę w ramach Garmin Ultra Race 2020 (Radków lub Gdańsk) lub na inną osobę bez ponoszenia dodatkowych opłat. Wszelkie prośby dot. zmian prosimy kierować na adres biuro@startlist.pl. Jednocześnie prosimy o cierpliwość, a na wszystkie maile będziemy odpowiadać sukcesywnie.

Mocno wierzymy w to, że wiadomość o zmianie terminu przyjmiecie ze zrozumieniem, jak również, że podejdziecie do tak trudnych decyzji i modyfikacji z jakimi przyszło nam się zmierzyć z pełną wyrozumiałością. Będzie nam niezmiernie miło spotkać się z Wami w sierpniu na linii startu a potem przywitać Was z medalem na mecie!

W dniu 1 sierpnia 2020 odbędzie się Garmin Ultra Race Myślenice!

Zapisy -> -> ->

Źródło: https://ultrarace.pl/zmiana-terminu-garmin-ultra-race-myslenice/; fot. Jacek Deneka

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie – Jak się ubrać? 4 pory roku w jednym poradniku [WIDEO]

Jak się ubrać do biegania w zimne dni? Jak się ubrać do biegania zimą? Jaki strój założyć na wiosnę czy lato? Czym się kierować podczas wyboru odzieży do biegania? Wszystkie odpowiedzi w obszernym poradniku wideo. Warto obejrzeć cały odcinek, ponieważ ująłem w nim tylko praktyczne wskazówki, które pozwolą perfekcyjnie dopierać odzież do aktualnych warunków pogodowych. Wspominam również o błędach jakie ja robiłem na początku przygody z bieganiem.  (więcej…)