Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski
Zdobyć ten medal to wielkie szczęście! 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

polecane

Zdobyć ten medal to wielkie szczęście! 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Redakcja
29 lutego, 2024
Biegi

18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski jest największym wiosennym wydarzeniem sportowym Polski. Głównemu biegowi towarzyszy New Balance Bieg na Piątkę. Impreza dobędzie się 24 marca w Warszawie, na liście startowej obu biegów jest już ponad 14 tysięcy zawodników. Do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa.

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Pamiątkowe medale otrzymują na mecie wszyscy uczestnicy biegu, niezależnie od wyniku i wybranego dystansu. W tym roku dla biegaczy z długiego dystansu przygotowano krążek prezentujący kwitnące forsycje zwiastujące nadejście wiosny i most Poniatowskiego, który w tym roku jest miejscem startu. Na biegaczy New Balance Biegu na Piątkę czekać będą medale ozdobione tulipanami. Całość jest ręcznie rzeźbiona i następnie odlewana ze stopu metali. Na rewersie przewidziano miejsce na pamiątkowy grawerunek osiągniętego czasu i imienia uczestnika.

– Każdy bieg ma własną historię i udział w każdym z nich jest dla biegaczy osobną przygodą. Pamiątką, która jest niezwykle ważna dla zawodników jest właśnie medal – zależy nam, aby każdy „krążek” był wyjątkowy. Oczywiście mamy dwa rodzaje medali – dla uczestników 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego i New Balance Biegu na Piątkę. Czekamy, aby przywitać wiosnę w Warszawie, a biegaczy na mecie! – mówi Magda Skrocka, COO Fundacji „Maraton Warszawski”.

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

– Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego, inspirowany kwitnącymi forsycjami, symbolizującymi nadejście wiosny, może przypominać o odrodzeniu, nowych możliwościach i pozytywnej energii, jaką niesie ze sobą aktywność fizyczna. Medal, który zawiśnie na szyjach biegaczy, jest nie tylko symbolem ich wytrwałości i determinacji, ale również odzwierciedleniem wartości, które promujemy jako firma – zdrowia, samodoskonalenia i wspierania każdego w dążeniu do osobistych celów – komentuje Marta Maszewska-Danielewicz, dyrektorka ds. komunikacji marketingowej i marki w Nationale-Nederlanden.

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Tylko do końca miesiąca, do czwartku 29 lutego, obowiązują aktualne, niższe opłaty startowe. Koszty podstawowych pakietów startowych wynoszą: 180 złotych na 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski oraz 79 złotych na New Balance Bieg na Piątkę. Dodatkowo, wszyscy zapisujący się na bieg na dłuższym dystansie przed 1 marca mają gwarancję wyboru strefy startowej.

Medal 18. Nationale-Nederlanden Półmaraton Warszawski

Trasy zarówno tegorocznego półmaratonu jak i towarzyszącemu mu biegu na 5 kilometrów są szybkie i płaskie, co sprzyja biciu rekordów życiowych. Start obu biegów ulokowany będzie na moście Poniatowskiego, a meta na błoniach PGE Narodowego, podobnie jak miało to miejsce 10 lat temu! W tym roku podczas wydarzenia rozegrane zostaną również Mistrzostwa Polski w Półmaratonie.
Nie zwlekaj i zapisz się na bieg już teraz za niższą opłatą!

Więcej informacji o nadchodzącym biegu: https://nnpolmaratonwarszawski.com

Zapisz się już teraz: https://rejestracja.maratonwarszawski.com

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Aplikacja Garmin Face-It – co to jest?

Znudziła Ci się już grafika wyświetlana na ekranie sprzętu marki Garmin? Producent za sprawą aplikacji Garmin Face-It umożliwia zmianę wyglądu tarczy zegarka na dowolne zdjęcie. Jak działa ten dodatek? Jak można z niego skorzystać?  (więcej…)