Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku
Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku! [ZAPISY]

polecane

Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku! [ZAPISY]

Jerzy Stawiński
11 lutego, 2020
Biegi

To już pewne, na terenie Areny Gliwice odbędzie ekstremalny Runmageddon. Po raz drugi mieszkańcy Śląska i całej Polski wystartują w tym ekscytującym wydarzeniu. Chętni sprawdzą się w nocnej formule biegu, pokonując jego trasy tuż po zmroku. Czy druga edycja Runmageddonu Gliwice powtórzy sukces pierwszej? To okaże się w dniach 11-12 lipca 2020 r.

Runmageddon w Arenie Gliwice

Sukces wydarzenia 2019 roku zachęcił organizatora Runmageddonu oraz gospodarzy – Arenę Gliwice do ponownej organizacji ekstremalnego biegu z przeszkodami w miejskim stylu. Runmageddon Arena Gliwice odbędzie w dniach 11-12 lipca br. Będzie to dwudniowy event nasycony atrakcjami.

Uczestnicy będą mogli wybierać spomiędzy sześciu formuł: dla dorosłych, młodzieży, dzieci i całych rodzin. Debiutanci poznają smak ekscytującego sportu, pokonując dystans Intro (3 km i 15 przeszkód). Osoby, które szukają większych sportowych wyzwań, mogą zapisać się do udziału w Rekrucie, czyli 6-kilometrowym biegu z 30 przeszkodami.

Runmageddon Gliwice

Rekrut to formuła najczęściej wybierana przez Runmageddończyków. Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła zmierzyć się na trasie o długości dwóch kilometrów z 15 przeszkodami, a dla dzieci (4-11 lat) przygotowany będzie jednokilometrowy Runmageddon Kids z 10 przeszkodami. Ponadto, po raz drugi w Gliwicach udział w Runmageddonie będą mogły wziąć całe rodziny.

Zamiast spędzać sobotę w domu przed telewizorem czy komputerem, dorośli i dzieci zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy na 2-kilometrowej trasie Formuły Family najeżonej 15 przeszkodami – Zeszłoroczne wydarzenie potwierdziło, że miejski Runmageddon też może być pełen ekstremalnych wrażeń, dlatego już przebieram nogami na myśl o starcie w tej edycji. W zeszłym roku pobiegłam w formule Family i było fenomenalnie. Dzieci triumfowały radośnie, bo na trasie były lepsze od rodziców, a my pękaliśmy z dumy, że nasi mali bohaterowie są tacy dzielni – mówi Agnieszka.

Nowością Runmageddonu Arena Gliwice 2020 będzie gwarantująca mocne wrażenia formuła Nocnego Rekruta. Pierwszy raz w tej lokalizacji będzie można pokonać dystans 6 kilometrów z 30 przeszkodami tuż po zmierzchu. Startujący będą mogli też podjąć decyzję, czy chcą wziąć udział w serii „Open” – dla wszystkich, gdzie za każdą niepokonaną przeszkodę wykonać należy 20 karnych burpees’ów, czy wolą ścigać z najlepszymi w serii „Elite”.

Zapisy na Runmageddon Arena Gliwice już zostały otwarte i warto jak najszybciej zaplanować sobie start w tym wydarzeniu, gdyż ceny biletów w lutym są bardzo atrakcyjne. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Źródło:  informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Lista urządzeń z pomiarem tętna na nadgarstku – przegląd rynku

Rynek dostępnych urządzeń z wbudowanym pomiarem tętna na nadgarstku szybko się rozwija. Aktualnie każdy producent obecny w tym sektorze może pochwalić się przynajmniej kilkoma modelami. To wszystko sprawia, że w ostatnich latach sprzętu monitorującego tętno pojawiło się naprawdę sporo. Zobacz listę zegarków, opasek fitness i smart zegarków z pomiarem tętna z nadgarstka. (więcej…)