Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku
Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku! [ZAPISY]

polecane

Runmageddon w Arenie Gliwice w 2020 roku! [ZAPISY]

Jerzy Stawiński
luty 11, 2020
Biegi

To już pewne, na terenie Areny Gliwice odbędzie ekstremalny Runmageddon. Po raz drugi mieszkańcy Śląska i całej Polski wystartują w tym ekscytującym wydarzeniu. Chętni sprawdzą się w nocnej formule biegu, pokonując jego trasy tuż po zmroku. Czy druga edycja Runmageddonu Gliwice powtórzy sukces pierwszej? To okaże się w dniach 11-12 lipca 2020 r.

Runmageddon w Arenie Gliwice

Sukces wydarzenia 2019 roku zachęcił organizatora Runmageddonu oraz gospodarzy – Arenę Gliwice do ponownej organizacji ekstremalnego biegu z przeszkodami w miejskim stylu. Runmageddon Arena Gliwice odbędzie w dniach 11-12 lipca br. Będzie to dwudniowy event nasycony atrakcjami.

Uczestnicy będą mogli wybierać spomiędzy sześciu formuł: dla dorosłych, młodzieży, dzieci i całych rodzin. Debiutanci poznają smak ekscytującego sportu, pokonując dystans Intro (3 km i 15 przeszkód). Osoby, które szukają większych sportowych wyzwań, mogą zapisać się do udziału w Rekrucie, czyli 6-kilometrowym biegu z 30 przeszkodami.

Runmageddon Gliwice

Rekrut to formuła najczęściej wybierana przez Runmageddończyków. Młodzież w wieku 12-15 lat będzie mogła zmierzyć się na trasie o długości dwóch kilometrów z 15 przeszkodami, a dla dzieci (4-11 lat) przygotowany będzie jednokilometrowy Runmageddon Kids z 10 przeszkodami. Ponadto, po raz drugi w Gliwicach udział w Runmageddonie będą mogły wziąć całe rodziny.

Zamiast spędzać sobotę w domu przed telewizorem czy komputerem, dorośli i dzieci zostaną zaproszeni do wspólnej zabawy na 2-kilometrowej trasie Formuły Family najeżonej 15 przeszkodami – Zeszłoroczne wydarzenie potwierdziło, że miejski Runmageddon też może być pełen ekstremalnych wrażeń, dlatego już przebieram nogami na myśl o starcie w tej edycji. W zeszłym roku pobiegłam w formule Family i było fenomenalnie. Dzieci triumfowały radośnie, bo na trasie były lepsze od rodziców, a my pękaliśmy z dumy, że nasi mali bohaterowie są tacy dzielni – mówi Agnieszka.

Nowością Runmageddonu Arena Gliwice 2020 będzie gwarantująca mocne wrażenia formuła Nocnego Rekruta. Pierwszy raz w tej lokalizacji będzie można pokonać dystans 6 kilometrów z 30 przeszkodami tuż po zmierzchu. Startujący będą mogli też podjąć decyzję, czy chcą wziąć udział w serii „Open” – dla wszystkich, gdzie za każdą niepokonaną przeszkodę wykonać należy 20 karnych burpees’ów, czy wolą ścigać z najlepszymi w serii „Elite”.

Zapisy na Runmageddon Arena Gliwice już zostały otwarte i warto jak najszybciej zaplanować sobie start w tym wydarzeniu, gdyż ceny biletów w lutym są bardzo atrakcyjne. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie organizatora.

Źródło:  informacja prasowa; fot. Runmageddon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Buty do biegania Decathlon? TEST budżetowego modelu Kalenji Run Support

W tym roku Decathlon na czele z marką Kalenji wypuścił ciekawe buty do biegania. Wśród propozycji znajdziemy takie modele, które zabrać możemy na miejskie ścieżki, na trail czy na stadionową bieżnię. Czy tak duży rozstrzał spowoduje, że jakość poszczególnych butów się obniży? Sprawdzę to na przykładzie tanich butów Kalenji Run Support Breathe. (więcej…)