Wirtualny PKO Białystok Półmaraton
Zapisy na Wirtualny PKO Białystok Półmaraton otwarte!

polecane

Zapisy na Wirtualny PKO Białystok Półmaraton otwarte!

Edward Królikowski
11 kwietnia, 2022
Biegi

Zapisy na Wirtualny PKO Białystok Półmaraton zostały otwarte! Jeżeli nie możesz wziąć udziału w biegu w stolicy Podlasia skorzystaj z opcji wirtualnego biegu. Możesz pobiec w dowolnym miejscu na świecie, o dowolnej porze – ważne, aby w terminie między 15, a 22 maja 2022 r. Jak można dołączyć? Co jeszcze warto wiedzieć?

Wirtualny PKO Białystok Półmaraton
To kolejny rok, w którym PKO Białystok Półmaraton odbędzie się w wersji tzw. hybrydowej. Jednocześnie biegacze wystartują w Białymstoku i na całym świecie w wirtualnej wersji półmaratonu. Kto przeżył z nami wydarzenie wirtualne pamięta zapewne jaka to była energia i pozytywne emocje. Jeżeli nie możesz wziąć udziału w biegu w stolicy Podlasia skorzystaj z opcji wirtualnego biegu. Możesz pobiec w dowolnym miejscu na świecie, o dowolnej porze – ważne, aby w terminie między 15, a 22 maja 2022 r!

Co będzie inne niż w tradycyjnym biegu? To, że sami decydujecie gdzie i kiedy biegniecie (oby w przedziale czasowym 15 – 22 maja 2022). To Ty decydujesz czy biegniesz rano, w południe czy wieczorem. Tempo biegu również zależy tylko od Ciebie! Nie musisz pilnować limitów czasowych, bo ich nie ma. Półmaraton możesz przebiec najszybciej jak umiesz, a możesz się dobrze bawić w czasie marszobiegu.

Czas na rejestrację masz aż do 22 maja, przy czym musisz pamiętać, że czas na pokonanie dystansu 21,097 km również masz do 22 maja.

Poznaj więcej szczegółów o Wirtualnym PKO Białystok Półmaratonie – kliknij Tutaj.

Źródło: oprac. na podstawie: https://bialystokpolmaraton.pl/wirtualny-pko-bialystok-polmaraton/informacje-o-biegu/; fot. Aleksandra Szmigiel

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek sportowy Polar V800 – recenzja

Zegarek sportowy Polar V800 to istny komputer treningowy, bo inaczej o nim nie można powiedzieć. Zegarek V800 posiada niezliczone funkcje, przydatne podpowiedzi i pomaga w odnalezieniu idealnej równowagi pomiędzy odpoczynkiem, a treningiem. Funkcji jest o wiele więcej. Prezentujemy wyniki testu zegarka Polar V800, który badaliśmy przez kilka tygodni. (więcej…)