Hard Dog Race BASE zapisy
Rejestracja na zawody Hard Dog Race BASE ponownie otwarta!

polecane

Rejestracja na zawody Hard Dog Race BASE ponownie otwarta!

Tomasz Wołoćko
20 sierpnia, 2020
Biegi

Czy lubisz trudne wyzwania i mocne bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów? Idealnie trafiłeś, ponieważ organizatorzy Hard Dog Race ponownie uruchomili zapisy na tegoroczną edycję biegu z przeszkodami! Bądź na linii startu zawodów HDR Base (6 km, 16 przeszkód), które odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 12 września 2020 roku!

Hard Dog Race BASE zapisy

W trakcie Hard Dog Race, nie tylko będziesz konkurować z czasem; będziesz musiał pokonać trudne przeszkody, upór psa, a nawet siebie. Będziesz zmęczony i obolały, będziesz pokryty błotem aż po uszy. Ale na końcu, kiedy przekroczysz linię mety, poczujesz się szczęśliwy i dumny – dumny z siebie i swojego psa: twardego duetu. SZEŚĆ NÓG, DWA SERCA, JEDNO ZWYCIĘSTWO!

Wiemy jakie to uczucie, kiedy nogi i łapy są w jednym ruchu, serca biją razem i wspólnie się cieszymy! Chcielibyśmy, aby jak najwięcej ludzi doznało tego uczucia!

Jeżeli lubisz wyzwania i bieganie, a także jesteś miłośnikiem psów, to jest to wydarzenie dla Ciebie; bądź na linii startu zawodów HDR Base (6 km, 16 przeszkód), które odbędą się na terenie OSiR Góra Kamieńsk 12 września 2020!

Hard Dog Race BASE zapisy 2020

Nie zapomnij o Bitwie między Alfami. Czy myślisz, że jesteś Alfą? Udowodnij to! Zgłoś się na wyścigi (fale) o godzinie 9:00 i 9:15, jeśli naprawdę chcesz osiągnąć jak najlepszy czas. Możesz zgłaszać się w zespole lub jako indywidualny uczestnik. Pośpiesz się, bo tylko 88 twardzieli może wziąć udział w tej bitwie.

To będzie ciężki dzień. Dasz radę? Zgłoś się i sprawdź!

Zapoznaj się ze wszystkimi dokumentami i koniecznie przeczytaj regulamin zawodów.

Potrzebujesz więcej informacji lub masz pytanie? Wejdź na profil Facebook wydarzenia i skontaktuj się z organizatorem HDR 2020.

Źródło: oprac. na podstawie: https://www.facebook.com/events/253055138996793/; fot. Hard Dog Race 2020

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

ASICS GLIDERIDE – kosmos czy fanaberia? TEST butów

Oszczędza energię, jest lżejszy, mniej wygięty, ale w dalszym ciągu bliżej jemu do czegoś kosmicznego, niepowtarzalnego, niż do typowego przedstawiciela z jego grupy. O kim, a może o czym mowa? Oczywiście, że o najnowszych butach do biegania ASICS GLIDERIDE. (więcej…)