zapisy do 31. Półmaratonu Signify Piła
Ruszyły zapisy do 31. Półmaratonu Signify Piła!

polecane

Ruszyły zapisy do 31. Półmaratonu Signify Piła!

Tomasz Wołoćko
20 kwietnia, 2022
Aktualności

Stowarzyszenie Biegów Ulicznych w Pile informuje, że ruszyły już zgłoszenia elektroniczne do 31. Międzynarodowego Półmaratonu Signify, który odbędzie się w dniu 4 września 2022 roku. W ramach tegorocznego półmaratonu odbędzie się Puchar Komendanta Policji, Otwarte Mistrzostwa Studentów i Nauczycieli Akademickich Uczelni oraz Otwarte Mistrzostwa Żołnierzy w Półmaratonie.

zapisy do 31. Półmaratonu Signify Piła

W 2021 roku Półmaraton Signify ukończyło 1052 biegaczy. Aktualne rekordy trasy Półmaratonu w Pile: w kategorii mężczyzn: 1:02:11 – Daniel MUTETI (Kenia); w kategorii kobiet: 1:11:09 – Stella BARSOSIO (Kenia). Tradycyjnie na medalu pilskiego półmaratonu będzie wizerunek znanego polskiego maratończyka. Nazwisko zawodnika będzie ogłoszone w terminie późniejszym. Półmaraton Signify Piła jest zaliczany do Korony Polskich Półmaratonów w 2021/2022.

Limit startujących uczestników w półmaratonie: 1700 biegaczy.

Opłata startowa wynosi 95 zł – zgłoszenie do półmaratonu i wpłata do dnia: 27.08.2022 r.

Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej organizatora biegu: www.pila.halfmarathon.pl

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Plan treningowy na półmaraton w 1.30

Tutaj znajdziesz sprawdzony plan treningowy na półmaraton, który przewiduje dotarcie do mety w 1.30. Pamiętaj, że plan treningowy przygotowany z myślą o konkretnym zawodniku nie zawsze sprawdzi się u każdego innego biegacza, ale może służyć cenną poradą jak biegać i trenować.  (więcej…)