Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów
Zacznij biegać w terenie. Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów!

polecane

Zacznij biegać w terenie. Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów!

Kamil Nowak
9 kwietnia, 2019
Aktualności

Rusza kolejny już cykl bezpłatnych treningów organizowany przez marki Salomon i Suunto, który będzie prowadzony w całej Polsce. Jest to okazja, aby zaczerpnąć profesjonalnej wiedzy o biegach trailowych i górskich, sprzęcie i technice poruszania się w trudnym terenie. Dlaczego warto się pojawić na warsztatach?

Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów

Zmiana czasu na letni, temperatury dochodzące do 20 stopni, wreszcie coraz bardziej suche górskie szlaki – nadszedł czas wiosny! Dłuższe, słoneczne dni i cieplejsza aura to idealny moment, żeby maksymalnie cieszyć się bieganiem. Jak to osiągnąć? Należy dołączyć do bezpłatnych treningów biegowych na trailowych ścieżkach, przetestować wybrane produkty marek Salomon i Suunto oraz dowiedzieć się więcej o prawidłowej technice biegu. Wszystko to pod czujnym okiem ambasadorów wspomnianych producentów.

Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów

Salomon i Suunto zapraszają na wspólne bieganie ścieżkami szutrowymi. W wybranych lokalizacjach w całej Polsce trenerzy opowiedzą o tym, jak rozpocząć przygodę z trailem i górami, zaprezentują podstawowe techniki poruszania się w terenie oraz wyjaśnią zawiłości sprzętowe. W trakcie treningu uczestnicy będą mieli okazję przetestować obuwie marki Salomon oraz zegarki Suunto.

Na uczestników treningu czekają drobne upominki (chusta wielofunkcyjna) od marki Salomon, która będzie dostępna aż do wyczerpania zapasów. W związku z treningami prowadzona jest również akcja w sieci sklepów Intersport, w której przy zakupie butów biegowych Salomon można odebrać plecak Trailblazer 10 płacąc symbolicznie 1 zł. Plecak w regularniej cenie kosztuje 219 zł!

Co należy zrobić?

Zapisy dostępne są tutaj:
https://www.intersport.pl/kampanie/salomon-sense-escape-2-gtx

Uwaga! Treningi w kolejnych miastach będą pojawiały się na wskazanej stronie cały czas, warto więc regularnie sprawdzać co się dzieje w ramach akcji i gdzie można pobiegać.

Salomon i Suunto zapraszają na cykl treningów

W razie pytań, warto napisać do organizatorów za pośrednictwem oficjalnego profilu Facebook – link tutaj. Dołącz również do grupy How To Trail Run? – Salomon Running Polska, aby śledzić aktualności i promocje.

Źródło: informacja prasowa; fot. Salomon

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Kawa a bieganie. Czy biegacz powinien ją pić?

Działanie kawy na osoby aktywne fizycznie, to często pojawiający się wątek w biegowym świecie. Powodem takiego stanu rzeczy są badania opowiadające się za pozytywnym oddziaływaniem kofeiny na ciało biegacza, a innymi, które skreślają i wytykają negatywne strony spożywania kawy. Więc, pić kawę, czy raczej jej unikać? 

(więcej…)