Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020
Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

polecane

Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

Edward Królikowski
sierpień 27, 2020
Biegi

Już w najbliższą sobotę, w parkach, miastach, na ścieżkach i trasach biegowych w całej Polsce będziemy mogli spotkać uczestników Biegu Firmowego: Remote Edition. Blisko 8000 biegaczy z ponad 550 firm w wyjątkowy na obecne czasy sposób jednoczy się we wspólnej sportowej pasji i celu, jakim jest wsparcie 12 podopiecznych Fundacji Everest.

Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

Uczestnicy wydarzenia przez całą dobę będą mieli możliwość pokonania dystansu 5 km. W zarejestrowaniu wyniku pomoże im dedykowany konkurs w aplikacji mobilnej. Forma biegu jest dowolna: można biec indywidualnie lub ze znajomymi, w całej Polsce i poza jej granicami.

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie. -Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Największa liczba biegaczy wystartuje we Wrocławiu. Aż 4800 uczestników wybiegnie na ulice miasta o różnych porach dnia i nocy.

Śledźcie fanpage, aby obserwować relacje wyjątkowej edycji Biegu Firmowego: Remote Edition.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Elektrostymulacja lekiem na potreningowy ból? Testujemy aparat Bluetens

Elektrostymulacja stała się bardzo modnym terminem używanym przez wielu marketingowców. Podobno jest lekiem na potreningowy ból, modelowanie sylwetki, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, a nawet rozbijanie cellulitu. Czy elektrostymulacja działa, jak wpływa na organizm i jakie dobroczynne skutki można odczuć stosując zabiegi z jej udziałem, opowiemy przy okazji testu aparatu Bluetens. (więcej…)