Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020
Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

polecane

Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

Edward Królikowski
Sierpień 27, 2020
Biegi

Już w najbliższą sobotę, w parkach, miastach, na ścieżkach i trasach biegowych w całej Polsce będziemy mogli spotkać uczestników Biegu Firmowego: Remote Edition. Blisko 8000 biegaczy z ponad 550 firm w wyjątkowy na obecne czasy sposób jednoczy się we wspólnej sportowej pasji i celu, jakim jest wsparcie 12 podopiecznych Fundacji Everest.

Wyjątkowa edycja Biegu Firmowego: Remote Edition 2020

Uczestnicy wydarzenia przez całą dobę będą mieli możliwość pokonania dystansu 5 km. W zarejestrowaniu wyniku pomoże im dedykowany konkurs w aplikacji mobilnej. Forma biegu jest dowolna: można biec indywidualnie lub ze znajomymi, w całej Polsce i poza jej granicami.

Fundacja Everest organizuje Bieg Firmowy od 2013 r. we Wrocławiu i w Warszawie. -Dotychczas, wspólnie z ponad tysiącem firm, pomogliśmy już 27 podopiecznym Fundacji Everest, przekazując na ich leczenie i rehabilitację aż 859 180 zł. W tym roku proponujemy wyjątkową formułę na wyjątkowe czasy. Zachęcamy firmy z całej Polski do podjęcia aktywności i wyzwania. Przebiegnijmy tysiące kilometrów i pomóżmy najbardziej potrzebującym – zachęca do udziału Ewa Mróz, Prezes Fundacji Everest.

Największa liczba biegaczy wystartuje we Wrocławiu. Aż 4800 uczestników wybiegnie na ulice miasta o różnych porach dnia i nocy.

Śledźcie fanpage, aby obserwować relacje wyjątkowej edycji Biegu Firmowego: Remote Edition.

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa; 

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Sen – czy jest dla nas ważny? Kilka istotnych spraw okiem dietetyka

Sen od dawna jest przedmiotem wielu badań. Uczonych często interesuje czas, w trakcie którego następuje pożądana regeneracja organizmu, ale także to, jakie skutki uboczne zachodzą, gdy zaniedbujemy ten proces. Ile czasu poświęcać na wypoczynek? Czy krótki sen może przyczynić się do wzrostu masy ciała? (więcej…)