bieganieuskrzydla.pl

Wygraj zegarek do biegania Polar M200 (konkurs)

Luty 24, 2017

Ogłaszamy konkurs, w którym główną nagrodą jest wspaniały zegarek do biegania dla osób początkujących Polar M200. Zasady konkursu są bardzo proste i każdy może wziąć w nim udział! Zobacz, co należy zrobić, aby wygrać nowy zegarek Polar M200. 

 

 

Wspólnie z marką Polar zapraszamy do udziału w wyjątkowym konkursie, w którym główną nagrodą jest NOWY zegarek Polar M200 (czerwony). Polar M200 to wodoodporny zegarek do biegania z funkcją pomiaru tętna z nadgarstka, wbudowanym sensorem GPS i całodobowym monitorem aktywności. Jego pełną recenzję znajdziecie na naszych łamach pod tym linkiem.

 

Formuła konkursu jest niezwykle prosta. Ukryliśmy zegarek Polar M200 gdzieś we WROCŁAWIU. Podamy określone wskazówki, jak dotrzeć do tego miejsca i odszukać zegarek. Kto zrobi to jako pierwszy, WYGRYWA!

 

Śledź 24 lutego profile Facebook, Google+ oraz Twitter, aby trafić na naszą WSKAZÓWKĘ, gdzie znajduje się paczka z wygraną.

 

Jeśli odnajdziesz paczkę z nagrodą, prosimy o wykonanie zdjęcia zegarka i zamieszczenie wpisu na swoim profilu Facebook oznaczając w poście nasz portal. Ma to na celu zakończenie konkursu.

 

W przypadku wszelkich pytań, jesteśmy do dyspozycji. Proszę pisać na: run@bieganieuskrzydla.pl

 

POWODZENIA!

 

4 odpowiedzi na “Wygraj zegarek do biegania Polar M200 (konkurs)”

 1. Dumeras pisze:

  We Wrocławiu… no cóż. Ciekawy pomysł na konkurs. Jak ze strony lokalnej gazety.
  Ale i tak życzę udanej zabawy.
  🙂

 2. Adam pisze:

  Powodzenia wszystkim łowcom 🙂

 3. Dumeras pisze:

  Czy na portalu też podacie wyniki?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Książka Babskie Góry Natalia Tomasiak

Przeczytaj również

„Babskie Góry”, czyli jak zakochać się w górach – recenzja książki

Miłość do gór przychodzi nagle, tuż po kilku pierwszych zapoznawczych wyprawach. Zbudowana w ten sposób relacja jest silna, przepełniona emocjami, ale potrafi być też burzliwa i nieprzewidywalna. Jak bardzo? To wszystko zależy od sytuacji. Najważniejsze, że wspomniana więź potrafi złączyć na lata. Natalia Tomasiak, w swojej najnowszej książce - "Babskie" góry. Kobiecy sposób na trekking, bieganie, skitury oraz rower - opowiada o pasji do podróży w malownicze zakątki świata. (więcej…)