Wrocław ponownie opanują biegacze – półmaraton i maraton 2018

polecane

Wrocław ponownie opanują biegacze – półmaraton i maraton 2018

Kamil Nowak
maj 11, 2018
Aktualności

W kwietniu poznaliśmy projekty medali, które będą wręczane na dwóch największych dolnośląskich imprezach biegowych – 6. PKO Nocnym Wrocław Półmaratonie oraz 36. PKO Wrocław Maratonie. Znany jest też już wygląd koszulek startowych na czerwcowy półmaraton.

Ucieszyć powinna wiadomość, że organizator powraca do koncepcji łączenia medali biegowych, bowiem w 2015 roku posiadając medal z półmaratonu – figurkę krasnala, można było zdobyć w trakcie maratonu „domek dla krasnala”, a więc obie cenne nagrody dało się wzajemnie połączyć.

Na mecie 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu i 36. PKO Wrocław Maratonu otrzymamy wizerunki krasnali, również składające się w większą całość. Tym razem jednak, zamiast skrzata i jego „domku”, za udział w obu imprezach będzie można skompletować dwa krasnoludki. Na finiszu 36. PKO Wrocław czekać będą krasnale z flagą narodową, a na mecie 6. PKO Nocnego Wrocław Półmaratonu wręczone zostaną skrzaty w jaskrawych spodniach – dzwonach, z brodą ułożoną w charakterystyczne afro. Koszulki, które znajdą się w pakiecie nocnego półmaratonu będą nawiązywać do obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Jak widać poniżej, przeważa biało-czerwona kolorystyka z zarysem budynków miasta. Tegoroczne koszulki na 36. PKO Wrocław Maraton również będą nawiązywać kolorystyką i opisem do obchodów niepodległości.

Warto odnotować, że 6. PKO Nocny Wrocław Półmaraton rozpocznie się 16.06.2018 r., a bieg maratoński 9.09.2018 r. Niestety wszystkie pakiety startowe na czerwcowy półmaraton zostały już wyprzedane, ale za to na 36. PKO Wrocław Maraton są wciąż dostępne.

Źródło: na podstawie, fot. MCS Wrocław

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Moving Comfort czyli staniki sportowe – końcowa ocena

Druga część testu staników sportowych firmy Moving Comfort. Skupimy się tutaj na recenzji stanika Rebound Racer oraz podsumowaniu całego testu, który dotyczył również modeli Urban X-Over i Uplift Crossback. Jak wypadły staniki sportowe w naszym teście i czy faktycznie są takie rewelacyjne? Odpowiedzi poniżej.  (więcej…)