Katowice Półmaraton 2020 zapisy
Wizz Air Katowice Half Marathon. Ponad 3500 zarejestrowanych biegaczy!

polecane

Wizz Air Katowice Half Marathon. Ponad 3500 zarejestrowanych biegaczy!

Jerzy Stawiński
27 lutego, 2020
Biegi

Wizz Air Katowice Half Marathon odbędzie się 23 maja 2020 roku. Na przełomie wiosny i lata na wszystkich ceniących sobie nietuzinkowe bieganie czeka największy nocny półmaraton w regionie. Chętnych nie brakuje a lista startowa liczy już ponad 3500 nazwisk! Czy są jeszcze wolne miejsca?

Katowice Półmaraton 2020 zapisy

Półmaraton Katowice odbędzie się 23 maja 2020. W ten dzień tysiące miłośników aktywności fizycznej przebiegnie przez serce Śląska! I tym razem w nocy! Za trzy miesiące czeka nas trzecia już odsłona Wizz Air Katowice Half Marathon, imprezy biegowej, której sponsorem tytularnym jest niskokosztowa linia lotnicza Wizz Air.

Organizatorzy Wizz Air Katowice Half Marathon chcą zaproponować coś zupełnie nowego – bieg nocny. Zawodnicy wystartują spod Spodka, aby w niepowtarzalnej nocnej scenerii Katowic przebyć trasę półmaratonu (21,097 km) oraz biegów towarzyszących na dystansach 10 km i 5 km. Przygotowano także bieg sztafetowy 4x5km. Warunki biegowe dostosowane będą do każdego stopnia zaawansowania oraz wieku biegaczy, dzięki czemu całe rodziny będą miały zapewnioną masę pozytywnych emocji. Podobnie jak w latach ubiegłych odbędą się także zawody dla dzieci, którym będą towarzyszyły dodatkowe atrakcje.

Trasa półmaratonu zostanie przedstawiona niebawem, będzie się nieznacznie różnić od ubiegłorocznej, pojawią się zarówno podbiegi jak i zbiegi. Wszystkie trasy zostały przewidziane tak, aby w ciekawy sposób zaprezentować atrakcje miasta Katowice, zarówno tym, którzy poruszają się po nim na co dzień, znają je i lubią, jak i osobom dla których będzie to pierwsza wizyta.

Nie zliczę wszystkich chwil w których wątpiłem, w których czułem ból, w których miałem dosyć. Jednak, gdy patrzę na…

Opublikowany przez Bieganie Uskrzydla Środa, 26 lutego 2020

Na 3 miesiące przed startem biegu na liście znajduje się ponad 3500 zarejestrowanych zawodników. Zapisy dokonywane są na stronie organizatora, zaś limit zawodników został ustalony na 5000 osób. Są jeszcze wolne miejsca na wszystkich dystansach. Aktualna cena za udział w biegu na dystansie półmaratonu wynosi 79 złotych i narasta z czasem, w zależności od terminu i liczby dokonanych zgłoszeń.

Wizz Air Katowice Half Marathon odbędzie się 23 maja 2020 roku. Tam po prostu trzeba być!

Zaglądajcie również na Fanpage imprezy na Facebooku.

Źródło: oprac. na podstawie:  https://www.halfmarathonkce.pl/ / fot. Katowice Half Marathon, otwieracz Jasmin Dameh

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Polar Grit X Pro – na początku jest dobrze, później jeszcze lepiej? TEST

Polar Grit X Pro narobił zamieszania z końcem 2021 r. Ten produkt może się podobać zarówno zaawansowanym sportowcom, którzy stale podnoszą poprzeczkę, ćwicząc ciężko i regularnie, jak i miłośnikom aktywnego stylu życia, którzy tylko od czasu do czasu uprawiają sport. Zegarek może także imponować osobom poszukującym eleganckiego i dobrze wyglądającego urządzenia premium. O designie zegarka, jego premierowych, a także dobrze znanych funkcjach, o tym, co mi się podoba, a co nie i o wielu innych aspektach będzie poniższa recenzja. Będzie także okazja do zakupu urządzenia w niższej cenie. (więcej…)