Wirtualny 41. PKO Półmaraton Szczecin zapisy
Wirtualny 41. PKO Półmaraton Szczecin. Zapisy do 30 sierpnia!

polecane

Wirtualny 41. PKO Półmaraton Szczecin. Zapisy do 30 sierpnia!

Tomasz Wołoćko
9 lipca, 2020
Aktualności

41. PKO Półmaraton Szczecin – to jedna z najstarszych imprez w Polsce. Od 2015 roku kiedy to ekipa Stowarzyszenia K2 Partners zajęła się organizacją, Półmaraton w Szczecinie rozwinął się na skalę rozpoznawalnego wydarzenia na tle dużych imprez biegowych w naszym kraju.

Wirtualny 41. PKO Półmaraton Szczecin zapisy

W ubiegłym roku w ostatni weekend sierpnia w Szczecinie odbyła się jubileuszowa 40-sta edycja biegu z rekordową ilością uczestników. W sumie w Szczecinie pobiegło ponad 4700 biegaczy, w tym zawodnicy, którzy ukończyli bieg na 10 km oraz dzieci w biegu Pirata (było ich ponad 1000).

W tym roku nie czekając do tzw. ostatniej chwili, organizator Półmaratonu Szczecin podjął odpowiedzialną decyzję i 26 czerwca ogłosił, że w związku z ograniczeniami związanymi z pandemią, zmienia formułę na wirtualne bieganie. Czy to dobry pomysł? Zapytajmy samego organizatora:

– To pandemia dzisiaj dyktuje warunki, a my chcemy tylko robić dobre imprezy biegowe  – mówi Marcin Paprocki – Dyrektor Biegu i dodaje: – Dzisiejsze ograniczenia spowodowały, że w tym roku zmierzamy w całkiem nowym, ale bardzo ciekawym kierunku. Zapraszamy wszystkich biegaczy, aby przyłączyli się i pobiegli w Szczecinie. Jest to pierwsza taka okazja, aby biegając tam gdzie właśnie przebywacie tj. w domu, na wakacjach czy w delegacji, wziąć udział w wydarzeniu, które otwiera się na biegaczy z całej Polski, a nawet z całego świata.

– Zaproponowaliśmy formułę, która ma każdemu dać szansę zdobycia medalu z 41. PKO Półmaratonu Szczecin. Biegamy od 1 do 30 sierpnia w formule „na raz” lub „na raty”. Jako największa impreza naszego regionu chcemy przez taką formułę zachęcić jak najwięcej ludzi do biegania i dać niepowtarzalną okazję do bycia dumny członkiem biegowej społeczności z „półmaratonowym” medalem na szyi – podkreśla Marcin Paprocki.

Zaznaczyć trzeba, że faktycznie Półmaraton Szczecin w ostatnich kilku edycjach miał przepiękne medale, które zdobywają wyróżnienia i nagrody w ogólnopolskich konkursach.
Jeśli biegasz i brakuje Ci dużych imprez, nie zwlekaj zarejestruj się i pobiegnij wirtualnie w Szczecinie – 41. PKO Półmaraton Szczecin ma naprawdę ciekawą propozycję.

Półmaraton Szczecin 2020 zapisy

W tym roku możesz to zrobić tak jak lubisz „na raz” lub jeśli nie czujesz się na siłach to „na raty” masz na to cały miesiąc. Możesz pobiec w dzień lub w nocy, w lesie lub w mieście, nad jeziorem lub w górach – zrób to po swojemu i przyłącz się do nas w ten trudny i dziwny czas. Pokażmy, że bieganie nie boi się wirusa, że bieganie nie zna granic ani barier, że biegać każdy może, a imprezy biegowe są właśnie tym miejscem i czasem gdzie możemy się spotkać i być razem – w tym roku w taki właśnie sposób 🙂

Złap wiatr w żagle i pobiegnij razem z nami – gdziekolwiek jesteś!
Najważniejsze informacje:
– biegamy od 1 do 30 sierpnia,
– zapisy do 30 sierpnia.

Edycja wirtualna krok po kroku.

Źródło: informacja prasowa; Stowarzyszenie K2 Partners

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Natan pisze:

    Zapisany!!!!!

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Zegarek inkWATCH TRIA Plus – recenzja

Zegarek inkWATCH TRIA Plus to sportowy model, który z założenia ma być przystępny cenowo, ale oferować bogaty wachlarz funkcji i służyć nam podczas najcięższych treningów. Sprawdzimy to podczas tego, co lubimy robić najbardziej, czyli rozkładania produktów na czynniki pierwsze. inkWATCH TRIA Plus potrafi naprawdę sporo, ale czy wszystko działa jak należy? (więcej…)