Inteligentna waga Withings Body Cardio

polecane

Inteligentna waga Withings Body Cardio

Kamil Nowak
Lipiec 27, 2016
Aktualności

Waga Withings Body Cardio to najnowszy gadżet od Withings. Pomoże utrzymać formę i prowadzić zdrowszy tryb życia. Dokładnie określi skład ciała oraz zbada serce. Czy ta inteligentna waga potrafi już wszystko, co powinien tego typu produkt?

Withings Body Cardio

Pełna recenzja wagi Withings Body Cardio – zobacz, nasz obszerny materiał.

W ogarniającym nas świecie pełno jest elektroniki monitorującej nasz ruch, wliczając w to zegarki z gps, opaski fitness czy smartfony. Wszystko po to, aby podpowiadać nam, ile czasu spędzamy w ruchu, jak długo siedzimy, jak intensywny jest nasz wysiłek, a kończąc na przygotowaniu całodziennego podsumowania aktywności. Withings Body Cardio to już czwartej generacji inteligentna waga Withings zaprojektowana, aby uzupełnić wszystkie powyższe dane o wnikliwe badanie ciała i serca.

Body cardio

Co potrafi Withings Body Cardio? Otóż niezwykle dużo. Waga precyzyjnie ustali procentowy udział zawartości tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, a także odczyta wskazania dotyczące masy mięśni i kości. Opatentowana technologia Position Control dokonuje precyzyjnych pomiarów masy ciała z dokładnością do 90 gram. Body Cardio mierzy tętno w pozycji pionowej, a także prędkość fali tętna (PWV), która pomaga ocenić ogólny stan zdrowia układu sercowo-naczyniowego.

Waga Withings Body Cardio przesyła wyniki wszystkich badań do aplikacji Health Mate przez WiFi lub Bluetooth. Dzięki temu użytkownik może w dowolnym momencie sprawdzić historię pomiarów i zobaczyć, które ćwiczenia przynoszą najlepsze rezultaty. Funkcja jest kompatybilna z urządzeniami iOS 7+ oraz Android 4.3.3+. I to nadal nie wszystko.

Wyświetlacz Withings Body Cardio

Po podłączeniu do sieci WiFi waga wyświetla dzienną, lokalną prognozę pogody, a jeśli użytkownik śledzi swoją aktywność ruchową, to na wyświetlaczu Body Cardio pojawi się także liczba zrobionych poprzedniego dnia kroków.

Waga posiada niezwykle żywotną baterię i może działać nawet przez cały rok zanim trzeba będzie ją ponownie naładować. Do zestawu dołączony jest kabel micro-USB.

Jaka jest cena tego produktu? Waga Withings Body Cardio będzie kosztować około 799 zł brutto. Waga jest już dostępna w Polsce m.in w sklepach Apple Store.

Informacja prasowa / opracowanie red. / Withings.com

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Taktyka na maraton – jaką przyjąć? O co zadbać?

Taktyka na maraton bez wątpienia jest jedną z kluczowych cech determinującą uzyskany wynik. Istotna, ponieważ pozwoli uporządkować wiele spraw i nadać im określone znaczenie. Maraton to nie tylko dystans, ale długie tygodnie przygotowań i mocne utrzymanie motywacji treningowej. Gdyby zdobycie tytułu maratończyka było takie łatwe, to prawie każdy by taki posiadał. Jak ważna w tej walce jest głowa? Jaka taktyka na maraton może okazać się złotym środkiem do osiągnięcia sukcesu? (więcej…)