Virgin Money London Marathon 2020
Jak wygrać udział w Virgin Money London Marathon 2020?

polecane

Jak wygrać udział w Virgin Money London Marathon 2020?

Tomasz Wołoćko
11 stycznia, 2020
Biegi

Virgin Money London Marathon to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu biegowym. Każdego roku wyścig łączy wybitnych sportowców i amatorów z całego świata, którzy niezależnie od poziomu walczą o pobicie kolejnych rekordów. [KONKURS Z MARKĄ NEW BALANCE]

Virgin Money London Marathon 2020 konkurs

W 2020 roku Virgin Money London Marathon odbędzie 26 kwietnia, więc jest jeszcze trochę czasu na ewentualne przygotowania. Natomiast jeszcze tylko przez kilka dni można wygrać pakiet startowy razem z przelotem do Londynu i zestawem sprzętu sportowego. To wyjątkowa okazja, bo aby wystartować w biegu trzeba być albo bardzo szybkim albo mieć dużo szczęścia w losowaniu. W tym roku padł kolejny rekord wysłanych zgłoszeń. Organizatorzy zebrali łącznie 457 861 aplikacji. A limit miejsc wynosi tylko trochę ponad 50 tysięcy, z których część jest zarezerwowana dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i organizacji charytatywnych.

Virgin Money London Marathon 2020 konkurs

Dzięki partnerowi technicznemu biegu, marce New Balance, trwa konkurs, który zawiera wyjątkową szansę na wygranie pakietu startowego na tegoroczna edycję wraz z przelotem do Londynu i sprzętem sportowym.

Co należy zrobić, aby wystartować w Virgin Money London Marathon 2020? Trzeba się nieźle pospieszyć, bowiem można to zrobić jeszcze tylko przez kilka dni, bo do 23:59 we wtorek, 14 stycznia. Na stronie london2020 (https://nbsklep.pl/london2020) znajdziesz formularz, w którym należy uzasadnić dlaczego to właśnie Ty masz jechać z New Balance na London Marathon. Nie zapomnij dołączyć zdjęcie z treningu biegowego i przygotowań do startów. Trzy osoby, które prześlą najbardziej inspirujące zgłoszenia otrzymają Nagrodę Główną, czyli pakiet startowy na Virgin Money London Marathon 26 kwietnia 2020 roku, przelot w dwie strony oraz zestaw ubrań i butów New Balance. Dodatkowo pięć kolejnych osób zostanie nagrodzonych parą butów New Balance.

Konkurs trwa na stronie: https://nbsklep.pl/london2020

Źródło tekstu i zdjęć: New Balance / organizator konkursu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Jak zacząć biegać? Idealny plan!

Jak zacząć biegać, żeby trenować przez 30 dni i kontynuować bieganie przez kolejne miesiące? Jak łączyć sport z odpowiednią dietą i regeneracją? W tym artykule wskażemy, jak biegać, żeby trening dawał przyjemność. Co jest ważne? O co należy zadbać? (więcej…)