Virgin Money London Marathon 2020
Jak wygrać udział w Virgin Money London Marathon 2020?

polecane

Jak wygrać udział w Virgin Money London Marathon 2020?

Tomasz Wołoćko
Styczeń 11, 2020
Biegi

Virgin Money London Marathon to wyjątkowe wydarzenie w kalendarzu biegowym. Każdego roku wyścig łączy wybitnych sportowców i amatorów z całego świata, którzy niezależnie od poziomu walczą o pobicie kolejnych rekordów. [KONKURS Z MARKĄ NEW BALANCE]

Virgin Money London Marathon 2020 konkurs

W 2020 roku Virgin Money London Marathon odbędzie 26 kwietnia, więc jest jeszcze trochę czasu na ewentualne przygotowania. Natomiast jeszcze tylko przez kilka dni można wygrać pakiet startowy razem z przelotem do Londynu i zestawem sprzętu sportowego. To wyjątkowa okazja, bo aby wystartować w biegu trzeba być albo bardzo szybkim albo mieć dużo szczęścia w losowaniu. W tym roku padł kolejny rekord wysłanych zgłoszeń. Organizatorzy zebrali łącznie 457 861 aplikacji. A limit miejsc wynosi tylko trochę ponad 50 tysięcy, z których część jest zarezerwowana dla mieszkańców Wielkiej Brytanii i organizacji charytatywnych.

Virgin Money London Marathon 2020 konkurs

Dzięki partnerowi technicznemu biegu, marce New Balance, trwa konkurs, który zawiera wyjątkową szansę na wygranie pakietu startowego na tegoroczna edycję wraz z przelotem do Londynu i sprzętem sportowym.

Co należy zrobić, aby wystartować w Virgin Money London Marathon 2020? Trzeba się nieźle pospieszyć, bowiem można to zrobić jeszcze tylko przez kilka dni, bo do 23:59 we wtorek, 14 stycznia. Na stronie london2020 (https://nbsklep.pl/london2020) znajdziesz formularz, w którym należy uzasadnić dlaczego to właśnie Ty masz jechać z New Balance na London Marathon. Nie zapomnij dołączyć zdjęcie z treningu biegowego i przygotowań do startów. Trzy osoby, które prześlą najbardziej inspirujące zgłoszenia otrzymają Nagrodę Główną, czyli pakiet startowy na Virgin Money London Marathon 26 kwietnia 2020 roku, przelot w dwie strony oraz zestaw ubrań i butów New Balance. Dodatkowo pięć kolejnych osób zostanie nagrodzonych parą butów New Balance.

Konkurs trwa na stronie: https://nbsklep.pl/london2020

Źródło tekstu i zdjęć: New Balance / organizator konkursu

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Bieganie po schodach. Jak to robić poprawnie? Co to daje?

Bieganie po schodach możemy traktować nie tylko jako uzupełnienie treningu biegowego, ale także jako solidną sesję rozwijającą siłę. Trening ten świetnie wpływa na wzmocnienie mięśni nóg - czworogłowy uda, łydek oraz pośladków. A w okresie jesionno-zimowym stanowi alternatywę do codziennych ćwiczeń na mroźnym powietrzu. Jak trenować bieganie po schodach? Konsultacji przy temacie udzieliła Sylwia Ejdys-Tomaszewska. (więcej…)