Under Armour na potrzeby zimowych treningów

polecane

Under Armour na potrzeby zimowych treningów

Kamil Nowak
Listopad 13, 2016
Aktualności

Under Armour w służbie trenującym podczas jesienno-zimowego okresu. Osobom ubranym w najnowszą kolekcję nie będą straszne nawet najgorsze warunki pogodowe. Co dokładnie przygotowała firma Under Armour?

Under Armour

Dzięki nowym rozwiązaniom Under Armour ani deszcz i śnieg, ani też wiatr i mróz, nie będą przeszkodą w oddawaniu się przyjemności aktywnego wypoczynku i budowaniu formy w trakcie sezonu jesienno-zimowego. Tkaniny i sylwetki w zimowej kolekcji Under Armour bazują na nowych technologiach opatentowanych przez markę, które pozwalają dopasować ubiór nie tylko do dyscypliny, ale także warunków atmosferycznych. Innowacyjne rozwiązania technologiczne zostały wykorzystane w odzieży przeznaczonej do różnych form aktywności, w tym w linii treningowej oraz rozbudowanej kolekcji dla biegaczy i wielbicieli sportów zimowych.

Under Armour

Warto zwrócić uwagę na pierwszą na świecie bawełnę techniczną Charged Cotton, która schnie 5 razy szybciej niż tradycyjne bawełniane włókno. Sprawdza się ona zarówno w koszulkach treningowych, jak i dresach. Z myślą o sportach outdoorowych powstało hybrydowe połączenie bluzy i kurtki pod jedną nazwą – Swacket. Nowe rozwiązanie chroni przed jesiennymi kaprysami pogody, stanowiąc dopasowaną tarczę podczas treningów w wietrzne i deszczowe dni.

Natomiast Cold Gear Infrared Reactor, zastosowane w kurtkach do uprawiania sportów zimowych, dostosowuje się do każdej aktywności i zmiennych warunków atmosferycznych. Ukośne przeszycia zapewniają skuteczniejszą wentylację i ocieplenie, niż powszechnie stosowana izolacja pozioma. Puste przestrzenie między pikowaniami umożliwiają natomiast równomierne rozłożenie termiki pomiędzy cieplejszymi partiami ciała a tymi, wymagającymi dogrzania. Z kolei kapilarna konstrukcja podszewki umożliwia odprowadzanie wilgoci przez izolację hydrofilową (łączącą cząsteczki wody). Dzięki temu pozostaje poczucie komfortu i ciepła bez ryzyka przegrzania.

Under Armour

Ponadto wśród tkanin wykorzystanych w zimowych propozycjach prym wiedzie ColdGear – dwuczęściowy materiał, składający się z ultra ciepłej, szczotkowanej części wewnętrznej oraz szybkoschnącej części wierzchniej. Stanowi optymalne rozwiązanie treningów w niskich temperaturach. Idąc krok dalej, powstała udoskonalona wersja tkaniny o nazwie ColdGear Infrared – zaawansowane rozwiązanie, zapewniające maksymalną ochronę przed mrozem. Przewodząca ciepło powłoka wewnętrzna, która dzięki specjalnemu ceramicznemu wzorowi pozwala utrzymywać stały poziom temperatury. Na kombinacji technologii ColdGear opiera się pełna gama odzieży treningowej na jesień i zimę marki Under Armour, od bielizny termoaktywnej, przez czapki, kominy i na rękawiczkach kończąc.

Więcej informacji o produktach szukaj na stronie www.mmsport.com.pl

Informacja prasowa / oprac. red. / zdjęcia są własnością firmy Under Armour Polska

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

  1. Karolina pisze:

    Piękne stroje mają. Niestety strasznie drogie..

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Elektrostymulacja lekiem na potreningowy ból? Testujemy aparat Bluetens

Elektrostymulacja stała się bardzo modnym terminem używanym przez wielu marketingowców. Podobno jest lekiem na potreningowy ból, modelowanie sylwetki, szybkie spalanie tkanki tłuszczowej, a nawet rozbijanie cellulitu. Czy elektrostymulacja działa, jak wpływa na organizm i jakie dobroczynne skutki można odczuć stosując zabiegi z jej udziałem, opowiemy przy okazji testu aparatu Bluetens. (więcej…)