trasa New Balance Biegu na Piątkę
Wiemy jaką trasą pobiegną uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę

polecane

Wiemy jaką trasą pobiegną uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę

Tomasz Wołoćko
23 lutego, 2023
Biegi

Wiemy, którędy już 26 marca biegacze pomkną przez Warszawę w New Balance Biegu na Piątkę – biegu rozgrywanym równolegle z 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonem Warszawskim. Zmierz się dystansem 5 km, pobiegnij wygodną i szybką trasą w samym centrum miasta i poczuj atmosferę wielkiego wydarzenia! Zapisz się teraz korzystając z niższego progu cenowego.

trasa New Balance Biegu na Piątkę

Na tym biegu niezależnie od celu przeżyjesz wspaniałe sportowe emocje! Spotkaj się z tysiącami biegaczy na trasie wiodącej m.in. przez Nowe Miasto, Plac Wilsona i Wisłostradę. Przeżyj niezapomniane emocje, przekraczając spektakularną metę przy Multimedialnym Parku Fontann. Start biegu nastąpi z ulicy Konwiktorskiej. Po skręcie w prawo trasa prowadzić będzie wzdłuż ulicy Adama Mickiewicza, aż do Placu Wilsona, później nastąpi długi zbieg ulicą Zygmunta Krasińskiego, który pozwoli rozpędzić się lub złapać drugi oddech. Następnie zakręt – znów w prawo i długa aż na dwa kilometry prosta prowadząca do mety na Wisłostradzie. W okolicach czwartego kilometra uczestnicy przebiegną obok Cytadeli Warszawskiej. Meta biegu zlokalizowana będzie w okolicy Multimedialnego Parku Fontann, w którym powstanie pełne atrakcji dla całych rodzin Miasteczko Biegacza.

trasa 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego

– Wyłączone z ruchu samochodowego ulice Warszawy i doping kibiców to przeżycie na najwyższym poziomie. Trasa New Balance Bieg na Piątkę sprzyja dobrym wynikom i jest doskonała na początek biegowej przygody – pokazały nam to ubiegłoroczne rezultaty i zadowoleni biegacze. Trzymamy kciuki za wyniki wszystkich uczestników! – mówi Magda Skrocka dyrektor komunikacji Fundacji „Maraton Warszawski”.

Pięć kilometrów to wyśmienity dystans na początek – większość biegaczy to właśnie od niego zaczyna przygodę ze startami. Ponadto – to znakomity wybór na początek sezonu i powrót do aktywności po zimie. Nie oznacza to jednak, że bardziej zaawansowani biegacze nie odnajdą się w tym wydarzeniu. Dla takich osób bieg stanowi świetną okazję, aby pobić swój życiowy rekord i powalczyć o znakomite życiówki!

Poczuj emocje wielkiej imprezy biegowej – 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiego! Start w New Balance Biegu na Piątkę to świetna okazja dla początkujących biegaczy do tego, by poczuć atmosferę dużej imprezy na własnej skórze i oswoić się ze startami ulicznymi. Atestowana i wygodna trasa, tętniące życiem Miasteczko Biegacza i towarzystwo kilku tysięcy biegaczy – te emocje trzeba poczuć! Czy tym biegiem rozpoczynać będą się prawdziwe sportowe pasje warszawiaków?

Udział w New Balance Biegu na Piątkę może być okazją do przyjrzenia się wielkiemu biegowemu wydarzeniu – 17. Nationale-Nederlanden Półmaratonu Warszawskiemu. Bieg na krótszym dystansie pozwoli zaznać prawdziwych, długodystansowych emocji. Bieg główny na miesiąc przed startem zgromadził na liście startowej już ponad 8 tysięcy osób! Wiosna wystartuje w Warszawie w licznym i rozbieganym gronie!

Nadchodzi zmiana opłaty – nie zwlekaj! Tylko do końca lutego obowiązuje niższa opłata startowa na bieg – 75 złotych. Zapisz się przed zmianą progu cenowego, bo od marca kwota za pakiet startowy wzrośnie. Przywitaj wiosnę przemierzając ulice w samym sercu Warszawy wraz z tysiącami biegaczy! Bez względu na to, czy chcesz złamać 20 minut, czy po prostu świetnie się bawić – ta trasa Ci to umożliwi. Zapisy trwają!

Termin biegu: 26.03.2023 r.
Godzina startu: 10:00
Dystans: 5 kilometrów

Zapisy na New Balance Bieg na Piątkę oraz na 17. Półmaraton Warszawski odbywają się na stronie: https://rejestracja.maratonwarszawski.com/

Źródło: tekst i zdjęcia informacja prasowa;

polecane

Dołącz do dyskusji, zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Bronimy się przed SPAM-em. Uzupełnij pole:

Słuchawki bezprzewodowe o otwartej konstrukcji. 3 ciekawe modele dla biegaczy!

Witaj w erze dźwięku, gdzie swoboda i klarowność stają się nowymi imperatywami. Wyobraź sobie trening, podczas którego możesz cieszyć się krystalicznej jakości dziękiem muzyki, który otacza ciebie niczym delikatna mgła i zachwycać się każdym niuansem melodyjnej symfonii. Będziesz jednak bezpieczny, ponieważ dźwięki środowiska zewnętrznego będą docierać do uszu i pozwolą zachować czujność, gdy tego potrzebujesz. To właśnie w tym magicznym świcie rządzą słuchawki bezprzewodowe o otwartej konstrukcji marki Soundcore. W tej podróży przez świat dźwięków, zapomnij o granicach i zanurz się w nieskrępowanej muzyce otaczającej ciebie podczas treningu ze wszystkich stron. Czy jesteś gotowy na tę niezwykłą podróż?  (więcej…)